Doktor Bilgileri

Dr. Metin Güngör
METİN GÜNGÖR (Adana Aile Hekimi Doktoru Randevu - Muayene) - Türkiye Hastaneler Dizini - Türkiye Doktorlar Rehberi

Doktor METİN GÜNGÖR (Adana Aile Hekimi Doktoru - Doktordan randevu almak, muayene ücretini öğrenmek ve muayene olmak için lütfen alt kısımda yer alan linkleri tıklayın)


Özgeçmiş

Dr. METİN GÜNGÖR hakkında sitemize kayıtlı ayrıntılı özgeçmiş bilgileri bulunamadı. Eğer siz Dr. METİN GÜNGÖR iseniz sitemize özgeçmiş bilgilerinizi eklemek için lütfen buraya tıklayın...


Doktorunuzu seçerken lütfen bunlara dikkat edin;

( Doktor METİN GÜNGÖR ) Hekime güven duymak:Hekiminize güvenmek, kendisinin denetiminde kendinizi huzurlu hissedebilmeniz , hekime samimi olarak itimat etmeniz gerçekten önemlidir. Hekiminizin probleminizle alakalı alacağı hükümler sağlığınıza direkt olarak etki gösterecektir. Olur da hekime güvenmezseniz, doktorun belirttiği tembihlerine uyum göstermekte sorun yaşarsınız. Başarılı bir hizmet görebilmek konusunda en önde gelen koşul hekime güven duymanızdır.

( Doktor METİN GÜNGÖR ) Hekiminizin mesleki tecrübesi: Doktorunuzun alanındaki birikimini sorgularken bir takım noktalara özen göstermek gerekir. Tıp biliminde son derece çabuk ilerlemeler hayata geçer. Aynı zamanda farklı kollar kendi içinde uzmanlık alanlarına ayrılırlar. Bu yüzden hekimin sizi muayene edip başka bir uzmana göndermesi, hekimin acemi olduğunu göstermez. Bu durum ekip çalışmasına katkıda bulunan sağlık kuruluşlarında sık sık yaşanmakta olup doktorunuzun deneyimsizliği değil sizin sağlığınıza gösterdiği önemi vurgular.

( Doktor METİN GÜNGÖR ) Doktorun yaklaşımı: Hekiminiz şikayetlerinizi sormaya önem veriyor mu, şikayetlerinizi dikkatle not alıyor mu? Muayene sırasında ne kadar ilgili? Soru sormaya ön ayak oluyor mu? Sorununuz konusunda size detaylı bilgi veriyor mu? Seçenekleri açıklıyor mu? Bunlar son derece önemlidir. Durumunuz hakkında fikir almak, nedenini bilmek, riskleri öğrenmek en doğal hakkınızdır. Eğer hekimle böyle bir diyaloğu sağlayabiliyorsanız, hekiminizi doğru seçtiniz anlamına gelir.

( Doktor METİN GÜNGÖR ) Hekime Ulaşılabilirlik: Çağımızda telekomünikasyon son derece vazgeçilmez. Özellikle gebe hastalar ihtiyaç duyduğunda hemen doktoruyla görüşmek isteyecektir. Benzer olaylarda doktorunuza email vb. telekomünikasyon araçlarıyla erişebilmelisiniz. kimi önemsiz şikayetler muayeneye gitmeden çözülebilir.

( Doktor METİN GÜNGÖR ) Diyalog: Hekiminizin anlayabileceğini şekilde anlatması son derece mühimdir. Bilgi verirken sadece anlamayacağınız lügat kullanması kafanızı karıştıracaktır. Bu yüzden doktorunuzla konuşurken, ne demek istediğini anlayabilmeniz oldukça mühimdir.

TAGLAR: Dr.METİN,  GÜNGÖR,   AdanaMETİN GÜNGÖR Muayene ÜcretiMETİN GÜNGÖR Muayene ÜcretleriMuayene Paketiİletişim BilgileriMuayenehaneRandevuİletişimMakalelerGörüşlerMETİN GÜNGÖR Hangi Hastanede GörevliÇalışma SaatleriMETİN GÜNGÖR ÖzgeçmişVideolarAmeliyatlarMETİN GÜNGÖR Hakkında BilgiYorumlarMETİN GÜNGÖR KimdirŞikayetTelefonuHayatıÜcretMuayene ÜcretiMuayene ÜcretleriVizite ÜcretiMuayene PaketiKimdirHangi HastanedeDoğum ÜcretiMETİN GÜNGÖR HakkındaMETİN GÜNGÖR Muayene Ücreti 2016Doğum UzmanıMETİN GÜNGÖR ÖzgeçmişiMETİN GÜNGÖR RandevuMETİN GÜNGÖR MuayenehaneMETİN GÜNGÖR Muayene ÜcretiMETİN GÜNGÖR ÜcretleriÖzelHastanesiKliniğiHekimiNe KadarAraMETİN GÜNGÖR BulGetirMETİN GÜNGÖR NeredeCep NoMETİN GÜNGÖR UzmanıMETİN GÜNGÖR Özel MuayeneMETİN GÜNGÖR NumarasıMETİN GÜNGÖR Nerede ÇalışıyorMETİN GÜNGÖR GörevliUzmanlıkAileMETİN GÜNGÖR ŞikayetMETİN GÜNGÖR ÖneriMETİN GÜNGÖR EleştiriHastalıklarıYorumlarMETİN GÜNGÖR KimdirSekreterHemşireMETİN GÜNGÖR Yeni BilgileriMETİN GÜNGÖR Hakkında BilgiCerrahHekimMETİN GÜNGÖR AmeliyatOperasyonDoktorlarıBiyokimyaTahlilTetkikMETİN GÜNGÖR TedaviŞifaİyileşmeİyileştirBölgeFizik TedaviMETİN GÜNGÖR Doğum TarihiİrtibatMETİN GÜNGÖR Tedavi OlanlarSağlıkMETİN GÜNGÖR ÖzgeçmişMETİN GÜNGÖR BiyografiCerrahisiMETİN GÜNGÖR DoktordurMETİN GÜNGÖR Ne DoktoruYatışDikişEstetikMaaşlarıKotasıMETİN GÜNGÖR TavsiyeUzmanlarıİsimleriBelirtileriÇeşitleriNedirMETİN GÜNGÖR Nasıl TedaviBitkiselEvdeEdilirAileHekimi-,  -,  
İletişim Bilgileri
Muayenehane Adresi
Mevzuat gereği doktora ait fotoğraf ve adres bilgileri sitemizde yayınlanmamaktadır.
Şehir / İlçe
Adana / Merkez
Çalıştığı Hastane
Mevzuat gereği doktora ait mesleki bilgiler sitemizde yayınlanmamaktadır.
Diploma No
Mevzuat gereği doktora ait mesleki bilgiler sitemizde yayınlanmamaktadır.
Telefon Numarası
yok
Faks Numarası
yok
Hastane Telefonu
yok
Sayfa Sayacı
Bu sayfa 95,963 tek ziyaretçi tarafından görülmüştür.Doktor musunuz? Bilgilerinizi sitemize ekleyin!
Günlük ortalama 340.000 tekil ziyaretçisi ile Türkiye'nin en çok ziyaret edilen sağlık sitesine, bilgilerinizi ücretsiz olarak eklemek için üye olun...
Copyright © 2013-2019 - www.tr-hastane.com - Tüm Hakları Saklıdır