Doktor Bilgileri

Dr. Meltem Şan
MELTEM ŞAN (Adana Aile Hekimi Doktoru Randevu - Muayene) - Türkiye Hastaneler Dizini - Türkiye Doktorlar Rehberi

Doktor MELTEM ŞAN (Adana Aile Hekimi Doktoru - Doktordan randevu almak, muayene ücretini öğrenmek ve muayene olmak için lütfen alt kısımda yer alan linkleri tıklayın)


Özgeçmiş

Dr. MELTEM ŞAN hakkında sitemize kayıtlı ayrıntılı özgeçmiş bilgileri bulunamadı. Eğer siz Dr. MELTEM ŞAN iseniz sitemize özgeçmiş bilgilerinizi eklemek için lütfen buraya tıklayın...


Doktorunuzu seçerken lütfen bunlara dikkat edin;

( Doktor MELTEM ŞAN ) Hekime güven duymak:Hekiminize güvenmek, kendisinin denetiminde kendinizi huzurlu hissedebilmeniz , hekime samimi olarak itimat etmeniz gerçekten önemlidir. Hekiminizin probleminizle alakalı alacağı hükümler sağlığınıza direkt olarak etki gösterecektir. Olur da hekime güvenmezseniz, doktorun belirttiği tembihlerine uyum göstermekte sorun yaşarsınız. Başarılı bir hizmet görebilmek konusunda en önde gelen koşul hekime güven duymanızdır.

( Doktor MELTEM ŞAN ) Hekiminizin mesleki tecrübesi: Doktorunuzun alanındaki birikimini sorgularken bir takım noktalara özen göstermek gerekir. Tıp biliminde son derece çabuk ilerlemeler hayata geçer. Aynı zamanda farklı kollar kendi içinde uzmanlık alanlarına ayrılırlar. Bu yüzden hekimin sizi muayene edip başka bir uzmana göndermesi, hekimin acemi olduğunu göstermez. Bu durum ekip çalışmasına katkıda bulunan sağlık kuruluşlarında sık sık yaşanmakta olup doktorunuzun deneyimsizliği değil sizin sağlığınıza gösterdiği önemi vurgular.

( Doktor MELTEM ŞAN ) Doktorun yaklaşımı: Hekiminiz şikayetlerinizi sormaya önem veriyor mu, şikayetlerinizi dikkatle not alıyor mu? Muayene sırasında ne kadar ilgili? Soru sormaya ön ayak oluyor mu? Sorununuz konusunda size detaylı bilgi veriyor mu? Seçenekleri açıklıyor mu? Bunlar son derece önemlidir. Durumunuz hakkında fikir almak, nedenini bilmek, riskleri öğrenmek en doğal hakkınızdır. Eğer hekimle böyle bir diyaloğu sağlayabiliyorsanız, hekiminizi doğru seçtiniz anlamına gelir.

( Doktor MELTEM ŞAN ) Hekime Ulaşılabilirlik: Çağımızda telekomünikasyon son derece vazgeçilmez. Özellikle gebe hastalar ihtiyaç duyduğunda hemen doktoruyla görüşmek isteyecektir. Benzer olaylarda doktorunuza email vb. telekomünikasyon araçlarıyla erişebilmelisiniz. kimi önemsiz şikayetler muayeneye gitmeden çözülebilir.

( Doktor MELTEM ŞAN ) Diyalog: Hekiminizin anlayabileceğini şekilde anlatması son derece mühimdir. Bilgi verirken sadece anlamayacağınız lügat kullanması kafanızı karıştıracaktır. Bu yüzden doktorunuzla konuşurken, ne demek istediğini anlayabilmeniz oldukça mühimdir.

TAGLAR: Dr.MELTEM,  ŞAN,   AdanaMELTEM ŞAN Muayene ÜcretiMELTEM ŞAN Muayene ÜcretleriMuayene Paketiİletişim BilgileriMuayenehaneRandevuİletişimMakalelerGörüşlerMELTEM ŞAN Hangi Hastanede GörevliÇalışma SaatleriMELTEM ŞAN ÖzgeçmişVideolarAmeliyatlarMELTEM ŞAN Hakkında BilgiYorumlarMELTEM ŞAN KimdirŞikayetTelefonuHayatıÜcretMuayene ÜcretiMuayene ÜcretleriVizite ÜcretiMuayene PaketiKimdirHangi HastanedeDoğum ÜcretiMELTEM ŞAN HakkındaMELTEM ŞAN Muayene Ücreti 2016Doğum UzmanıMELTEM ŞAN ÖzgeçmişiMELTEM ŞAN RandevuMELTEM ŞAN MuayenehaneMELTEM ŞAN Muayene ÜcretiMELTEM ŞAN ÜcretleriÖzelHastanesiKliniğiHekimiNe KadarAraMELTEM ŞAN BulGetirMELTEM ŞAN NeredeCep NoMELTEM ŞAN UzmanıMELTEM ŞAN Özel MuayeneMELTEM ŞAN NumarasıMELTEM ŞAN Nerede ÇalışıyorMELTEM ŞAN GörevliUzmanlıkAileMELTEM ŞAN ŞikayetMELTEM ŞAN ÖneriMELTEM ŞAN EleştiriHastalıklarıYorumlarMELTEM ŞAN KimdirSekreterHemşireMELTEM ŞAN Yeni BilgileriMELTEM ŞAN Hakkında BilgiCerrahHekimMELTEM ŞAN AmeliyatOperasyonDoktorlarıBiyokimyaTahlilTetkikMELTEM ŞAN TedaviŞifaİyileşmeİyileştirBölgeFizik TedaviMELTEM ŞAN Doğum TarihiİrtibatMELTEM ŞAN Tedavi OlanlarSağlıkMELTEM ŞAN ÖzgeçmişMELTEM ŞAN BiyografiCerrahisiMELTEM ŞAN DoktordurMELTEM ŞAN Ne DoktoruYatışDikişEstetikMaaşlarıKotasıMELTEM ŞAN TavsiyeUzmanlarıİsimleriBelirtileriÇeşitleriNedirMELTEM ŞAN Nasıl TedaviBitkiselEvdeEdilirAileHekimi-,  -,  
İletişim Bilgileri
Muayenehane Adresi
Mevzuat gereği doktora ait fotoğraf ve adres bilgileri sitemizde yayınlanmamaktadır.
Şehir / İlçe
Adana / Merkez
Çalıştığı Hastane
Mevzuat gereği doktora ait mesleki bilgiler sitemizde yayınlanmamaktadır.
Diploma No
Mevzuat gereği doktora ait mesleki bilgiler sitemizde yayınlanmamaktadır.
Telefon Numarası
yok
Faks Numarası
yok
Hastane Telefonu
yok
Sayfa Sayacı
Bu sayfa 45,289 tek ziyaretçi tarafından görülmüştür.Doktor musunuz? Bilgilerinizi sitemize ekleyin!
Günlük ortalama 340.000 tekil ziyaretçisi ile Türkiye'nin en çok ziyaret edilen sağlık sitesine, bilgilerinizi ücretsiz olarak eklemek için üye olun...
Copyright © 2013-2019 - www.tr-hastane.com - Tüm Hakları Saklıdır