Doktor Bilgileri

Dr. Mehmet Zeki Eşsiz
MEHMET ZEKİ EŞSİZ (Adana Aile Hekimi Doktoru Randevu - Muayene) - Türkiye Hastaneler Dizini - Türkiye Doktorlar Rehberi

Doktor MEHMET ZEKİ EŞSİZ (Adana Aile Hekimi Doktoru - Doktordan randevu almak, muayene ücretini öğrenmek ve muayene olmak için lütfen alt kısımda yer alan linkleri tıklayın)


Özgeçmiş

Dr. MEHMET ZEKİ EŞSİZ hakkında sitemize kayıtlı ayrıntılı özgeçmiş bilgileri bulunamadı. Eğer siz Dr. MEHMET ZEKİ EŞSİZ iseniz sitemize özgeçmiş bilgilerinizi eklemek için lütfen buraya tıklayın...


Doktorunuzu seçerken lütfen bunlara dikkat edin;

( Doktor MEHMET ZEKİ EŞSİZ ) Hekime güven duymak:Hekiminize güvenmek, kendisinin denetiminde kendinizi huzurlu hissedebilmeniz , hekime samimi olarak itimat etmeniz gerçekten önemlidir. Hekiminizin probleminizle alakalı alacağı hükümler sağlığınıza direkt olarak etki gösterecektir. Olur da hekime güvenmezseniz, doktorun belirttiği tembihlerine uyum göstermekte sorun yaşarsınız. Başarılı bir hizmet görebilmek konusunda en önde gelen koşul hekime güven duymanızdır.

( Doktor MEHMET ZEKİ EŞSİZ ) Hekiminizin mesleki tecrübesi: Doktorunuzun alanındaki birikimini sorgularken bir takım noktalara özen göstermek gerekir. Tıp biliminde son derece çabuk ilerlemeler hayata geçer. Aynı zamanda farklı kollar kendi içinde uzmanlık alanlarına ayrılırlar. Bu yüzden hekimin sizi muayene edip başka bir uzmana göndermesi, hekimin acemi olduğunu göstermez. Bu durum ekip çalışmasına katkıda bulunan sağlık kuruluşlarında sık sık yaşanmakta olup doktorunuzun deneyimsizliği değil sizin sağlığınıza gösterdiği önemi vurgular.

( Doktor MEHMET ZEKİ EŞSİZ ) Doktorun yaklaşımı: Hekiminiz şikayetlerinizi sormaya önem veriyor mu, şikayetlerinizi dikkatle not alıyor mu? Muayene sırasında ne kadar ilgili? Soru sormaya ön ayak oluyor mu? Sorununuz konusunda size detaylı bilgi veriyor mu? Seçenekleri açıklıyor mu? Bunlar son derece önemlidir. Durumunuz hakkında fikir almak, nedenini bilmek, riskleri öğrenmek en doğal hakkınızdır. Eğer hekimle böyle bir diyaloğu sağlayabiliyorsanız, hekiminizi doğru seçtiniz anlamına gelir.

( Doktor MEHMET ZEKİ EŞSİZ ) Hekime Ulaşılabilirlik: Çağımızda telekomünikasyon son derece vazgeçilmez. Özellikle gebe hastalar ihtiyaç duyduğunda hemen doktoruyla görüşmek isteyecektir. Benzer olaylarda doktorunuza email vb. telekomünikasyon araçlarıyla erişebilmelisiniz. kimi önemsiz şikayetler muayeneye gitmeden çözülebilir.

( Doktor MEHMET ZEKİ EŞSİZ ) Diyalog: Hekiminizin anlayabileceğini şekilde anlatması son derece mühimdir. Bilgi verirken sadece anlamayacağınız lügat kullanması kafanızı karıştıracaktır. Bu yüzden doktorunuzla konuşurken, ne demek istediğini anlayabilmeniz oldukça mühimdir.

TAGLAR: Dr.MEHMET,  ZEKİ,  EŞSİZ,   AdanaMEHMET ZEKİ EŞSİZ Muayene ÜcretiMEHMET ZEKİ EŞSİZ Muayene ÜcretleriMuayene Paketiİletişim BilgileriMuayenehaneRandevuİletişimMakalelerGörüşlerMEHMET ZEKİ EŞSİZ Hangi Hastanede GörevliÇalışma SaatleriMEHMET ZEKİ EŞSİZ ÖzgeçmişVideolarAmeliyatlarMEHMET ZEKİ EŞSİZ Hakkında BilgiYorumlarMEHMET ZEKİ EŞSİZ KimdirŞikayetTelefonuHayatıÜcretMuayene ÜcretiMuayene ÜcretleriVizite ÜcretiMuayene PaketiKimdirHangi HastanedeDoğum ÜcretiMEHMET ZEKİ EŞSİZ HakkındaMEHMET ZEKİ EŞSİZ Muayene Ücreti 2016Doğum UzmanıMEHMET ZEKİ EŞSİZ ÖzgeçmişiMEHMET ZEKİ EŞSİZ RandevuMEHMET ZEKİ EŞSİZ MuayenehaneMEHMET ZEKİ EŞSİZ Muayene ÜcretiMEHMET ZEKİ EŞSİZ ÜcretleriÖzelHastanesiKliniğiHekimiNe KadarAraMEHMET ZEKİ EŞSİZ BulGetirMEHMET ZEKİ EŞSİZ NeredeCep NoMEHMET ZEKİ EŞSİZ UzmanıMEHMET ZEKİ EŞSİZ Özel MuayeneMEHMET ZEKİ EŞSİZ NumarasıMEHMET ZEKİ EŞSİZ Nerede ÇalışıyorMEHMET ZEKİ EŞSİZ GörevliUzmanlıkAileMEHMET ZEKİ EŞSİZ ŞikayetMEHMET ZEKİ EŞSİZ ÖneriMEHMET ZEKİ EŞSİZ EleştiriHastalıklarıYorumlarMEHMET ZEKİ EŞSİZ KimdirSekreterHemşireMEHMET ZEKİ EŞSİZ Yeni BilgileriMEHMET ZEKİ EŞSİZ Hakkında BilgiCerrahHekimMEHMET ZEKİ EŞSİZ AmeliyatOperasyonDoktorlarıBiyokimyaTahlilTetkikMEHMET ZEKİ EŞSİZ TedaviŞifaİyileşmeİyileştirBölgeFizik TedaviMEHMET ZEKİ EŞSİZ Doğum TarihiİrtibatMEHMET ZEKİ EŞSİZ Tedavi OlanlarSağlıkMEHMET ZEKİ EŞSİZ ÖzgeçmişMEHMET ZEKİ EŞSİZ BiyografiCerrahisiMEHMET ZEKİ EŞSİZ DoktordurMEHMET ZEKİ EŞSİZ Ne DoktoruYatışDikişEstetikMaaşlarıKotasıMEHMET ZEKİ EŞSİZ TavsiyeUzmanlarıİsimleriBelirtileriÇeşitleriNedirMEHMET ZEKİ EŞSİZ Nasıl TedaviBitkiselEvdeEdilirAileHekimi-,  -,  
İletişim Bilgileri
Muayenehane Adresi
Mevzuat gereği doktora ait fotoğraf ve adres bilgileri sitemizde yayınlanmamaktadır.
Şehir / İlçe
Adana / Merkez
Çalıştığı Hastane
Mevzuat gereği doktora ait mesleki bilgiler sitemizde yayınlanmamaktadır.
Diploma No
Mevzuat gereği doktora ait mesleki bilgiler sitemizde yayınlanmamaktadır.
Telefon Numarası
yok
Faks Numarası
yok
Hastane Telefonu
yok
Sayfa Sayacı
Bu sayfa 11,409 tek ziyaretçi tarafından görülmüştür.Doktor musunuz? Bilgilerinizi sitemize ekleyin!
Günlük ortalama 340.000 tekil ziyaretçisi ile Türkiye'nin en çok ziyaret edilen sağlık sitesine, bilgilerinizi ücretsiz olarak eklemek için üye olun...
Copyright © 2013-2019 - www.tr-hastane.com - Tüm Hakları Saklıdır