Doktor Bilgileri

Dr. Mehmet Turan İdaye
MEHMET TURAN İDAYE (Adana Aile Hekimi Doktoru Randevu - Muayene) - Türkiye Hastaneler Dizini - Türkiye Doktorlar Rehberi

Doktor MEHMET TURAN İDAYE (Adana Aile Hekimi Doktoru - Doktordan randevu almak, muayene ücretini öğrenmek ve muayene olmak için lütfen alt kısımda yer alan linkleri tıklayın)


Özgeçmiş

Dr. MEHMET TURAN İDAYE hakkında sitemize kayıtlı ayrıntılı özgeçmiş bilgileri bulunamadı. Eğer siz Dr. MEHMET TURAN İDAYE iseniz sitemize özgeçmiş bilgilerinizi eklemek için lütfen buraya tıklayın...


Doktorunuzu seçerken lütfen bunlara dikkat edin;

( Doktor MEHMET TURAN İDAYE ) Hekime güven duymak:Hekiminize güvenmek, kendisinin denetiminde kendinizi huzurlu hissedebilmeniz , hekime samimi olarak itimat etmeniz gerçekten önemlidir. Hekiminizin probleminizle alakalı alacağı hükümler sağlığınıza direkt olarak etki gösterecektir. Olur da hekime güvenmezseniz, doktorun belirttiği tembihlerine uyum göstermekte sorun yaşarsınız. Başarılı bir hizmet görebilmek konusunda en önde gelen koşul hekime güven duymanızdır.

( Doktor MEHMET TURAN İDAYE ) Hekiminizin mesleki tecrübesi: Doktorunuzun alanındaki birikimini sorgularken bir takım noktalara özen göstermek gerekir. Tıp biliminde son derece çabuk ilerlemeler hayata geçer. Aynı zamanda farklı kollar kendi içinde uzmanlık alanlarına ayrılırlar. Bu yüzden hekimin sizi muayene edip başka bir uzmana göndermesi, hekimin acemi olduğunu göstermez. Bu durum ekip çalışmasına katkıda bulunan sağlık kuruluşlarında sık sık yaşanmakta olup doktorunuzun deneyimsizliği değil sizin sağlığınıza gösterdiği önemi vurgular.

( Doktor MEHMET TURAN İDAYE ) Doktorun yaklaşımı: Hekiminiz şikayetlerinizi sormaya önem veriyor mu, şikayetlerinizi dikkatle not alıyor mu? Muayene sırasında ne kadar ilgili? Soru sormaya ön ayak oluyor mu? Sorununuz konusunda size detaylı bilgi veriyor mu? Seçenekleri açıklıyor mu? Bunlar son derece önemlidir. Durumunuz hakkında fikir almak, nedenini bilmek, riskleri öğrenmek en doğal hakkınızdır. Eğer hekimle böyle bir diyaloğu sağlayabiliyorsanız, hekiminizi doğru seçtiniz anlamına gelir.

( Doktor MEHMET TURAN İDAYE ) Hekime Ulaşılabilirlik: Çağımızda telekomünikasyon son derece vazgeçilmez. Özellikle gebe hastalar ihtiyaç duyduğunda hemen doktoruyla görüşmek isteyecektir. Benzer olaylarda doktorunuza email vb. telekomünikasyon araçlarıyla erişebilmelisiniz. kimi önemsiz şikayetler muayeneye gitmeden çözülebilir.

( Doktor MEHMET TURAN İDAYE ) Diyalog: Hekiminizin anlayabileceğini şekilde anlatması son derece mühimdir. Bilgi verirken sadece anlamayacağınız lügat kullanması kafanızı karıştıracaktır. Bu yüzden doktorunuzla konuşurken, ne demek istediğini anlayabilmeniz oldukça mühimdir.

TAGLAR: Dr.MEHMET,  TURAN,  İDAYE,   AdanaMEHMET TURAN İDAYE Muayene ÜcretiMEHMET TURAN İDAYE Muayene ÜcretleriMuayene Paketiİletişim BilgileriMuayenehaneRandevuİletişimMakalelerGörüşlerMEHMET TURAN İDAYE Hangi Hastanede GörevliÇalışma SaatleriMEHMET TURAN İDAYE ÖzgeçmişVideolarAmeliyatlarMEHMET TURAN İDAYE Hakkında BilgiYorumlarMEHMET TURAN İDAYE KimdirŞikayetTelefonuHayatıÜcretMuayene ÜcretiMuayene ÜcretleriVizite ÜcretiMuayene PaketiKimdirHangi HastanedeDoğum ÜcretiMEHMET TURAN İDAYE HakkındaMEHMET TURAN İDAYE Muayene Ücreti 2016Doğum UzmanıMEHMET TURAN İDAYE ÖzgeçmişiMEHMET TURAN İDAYE RandevuMEHMET TURAN İDAYE MuayenehaneMEHMET TURAN İDAYE Muayene ÜcretiMEHMET TURAN İDAYE ÜcretleriÖzelHastanesiKliniğiHekimiNe KadarAraMEHMET TURAN İDAYE BulGetirMEHMET TURAN İDAYE NeredeCep NoMEHMET TURAN İDAYE UzmanıMEHMET TURAN İDAYE Özel MuayeneMEHMET TURAN İDAYE NumarasıMEHMET TURAN İDAYE Nerede ÇalışıyorMEHMET TURAN İDAYE GörevliUzmanlıkAileMEHMET TURAN İDAYE ŞikayetMEHMET TURAN İDAYE ÖneriMEHMET TURAN İDAYE EleştiriHastalıklarıYorumlarMEHMET TURAN İDAYE KimdirSekreterHemşireMEHMET TURAN İDAYE Yeni BilgileriMEHMET TURAN İDAYE Hakkında BilgiCerrahHekimMEHMET TURAN İDAYE AmeliyatOperasyonDoktorlarıBiyokimyaTahlilTetkikMEHMET TURAN İDAYE TedaviŞifaİyileşmeİyileştirBölgeFizik TedaviMEHMET TURAN İDAYE Doğum TarihiİrtibatMEHMET TURAN İDAYE Tedavi OlanlarSağlıkMEHMET TURAN İDAYE ÖzgeçmişMEHMET TURAN İDAYE BiyografiCerrahisiMEHMET TURAN İDAYE DoktordurMEHMET TURAN İDAYE Ne DoktoruYatışDikişEstetikMaaşlarıKotasıMEHMET TURAN İDAYE TavsiyeUzmanlarıİsimleriBelirtileriÇeşitleriNedirMEHMET TURAN İDAYE Nasıl TedaviBitkiselEvdeEdilirAileHekimi-,  -,  
İletişim Bilgileri
Muayenehane Adresi
Mevzuat gereği doktora ait fotoğraf ve adres bilgileri sitemizde yayınlanmamaktadır.
Şehir / İlçe
Adana / Merkez
Çalıştığı Hastane
Mevzuat gereği doktora ait mesleki bilgiler sitemizde yayınlanmamaktadır.
Diploma No
Mevzuat gereği doktora ait mesleki bilgiler sitemizde yayınlanmamaktadır.
Telefon Numarası
yok
Faks Numarası
yok
Hastane Telefonu
yok
Sayfa Sayacı
Bu sayfa 18,844 tek ziyaretçi tarafından görülmüştür.Doktor musunuz? Bilgilerinizi sitemize ekleyin!
Günlük ortalama 340.000 tekil ziyaretçisi ile Türkiye'nin en çok ziyaret edilen sağlık sitesine, bilgilerinizi ücretsiz olarak eklemek için üye olun...
Copyright © 2013-2019 - www.tr-hastane.com - Tüm Hakları Saklıdır