Doktor Bilgileri

Dr. Mehmet Nuri Bilgin
MEHMET NURİ BİLGİN (Adana Aile Hekimi Doktoru Randevu - Muayene) - Türkiye Hastaneler Dizini - Türkiye Doktorlar Rehberi

Doktor MEHMET NURİ BİLGİN (Adana Aile Hekimi Doktoru - Doktordan randevu almak, muayene ücretini öğrenmek ve muayene olmak için lütfen alt kısımda yer alan linkleri tıklayın)


Özgeçmiş

Dr. MEHMET NURİ BİLGİN hakkında sitemize kayıtlı ayrıntılı özgeçmiş bilgileri bulunamadı. Eğer siz Dr. MEHMET NURİ BİLGİN iseniz sitemize özgeçmiş bilgilerinizi eklemek için lütfen buraya tıklayın...


Doktorunuzu seçerken lütfen bunlara dikkat edin;

( Doktor MEHMET NURİ BİLGİN ) Hekime güven duymak:Hekiminize güvenmek, kendisinin denetiminde kendinizi huzurlu hissedebilmeniz , hekime samimi olarak itimat etmeniz gerçekten önemlidir. Hekiminizin probleminizle alakalı alacağı hükümler sağlığınıza direkt olarak etki gösterecektir. Olur da hekime güvenmezseniz, doktorun belirttiği tembihlerine uyum göstermekte sorun yaşarsınız. Başarılı bir hizmet görebilmek konusunda en önde gelen koşul hekime güven duymanızdır.

( Doktor MEHMET NURİ BİLGİN ) Hekiminizin mesleki tecrübesi: Doktorunuzun alanındaki birikimini sorgularken bir takım noktalara özen göstermek gerekir. Tıp biliminde son derece çabuk ilerlemeler hayata geçer. Aynı zamanda farklı kollar kendi içinde uzmanlık alanlarına ayrılırlar. Bu yüzden hekimin sizi muayene edip başka bir uzmana göndermesi, hekimin acemi olduğunu göstermez. Bu durum ekip çalışmasına katkıda bulunan sağlık kuruluşlarında sık sık yaşanmakta olup doktorunuzun deneyimsizliği değil sizin sağlığınıza gösterdiği önemi vurgular.

( Doktor MEHMET NURİ BİLGİN ) Doktorun yaklaşımı: Hekiminiz şikayetlerinizi sormaya önem veriyor mu, şikayetlerinizi dikkatle not alıyor mu? Muayene sırasında ne kadar ilgili? Soru sormaya ön ayak oluyor mu? Sorununuz konusunda size detaylı bilgi veriyor mu? Seçenekleri açıklıyor mu? Bunlar son derece önemlidir. Durumunuz hakkında fikir almak, nedenini bilmek, riskleri öğrenmek en doğal hakkınızdır. Eğer hekimle böyle bir diyaloğu sağlayabiliyorsanız, hekiminizi doğru seçtiniz anlamına gelir.

( Doktor MEHMET NURİ BİLGİN ) Hekime Ulaşılabilirlik: Çağımızda telekomünikasyon son derece vazgeçilmez. Özellikle gebe hastalar ihtiyaç duyduğunda hemen doktoruyla görüşmek isteyecektir. Benzer olaylarda doktorunuza email vb. telekomünikasyon araçlarıyla erişebilmelisiniz. kimi önemsiz şikayetler muayeneye gitmeden çözülebilir.

( Doktor MEHMET NURİ BİLGİN ) Diyalog: Hekiminizin anlayabileceğini şekilde anlatması son derece mühimdir. Bilgi verirken sadece anlamayacağınız lügat kullanması kafanızı karıştıracaktır. Bu yüzden doktorunuzla konuşurken, ne demek istediğini anlayabilmeniz oldukça mühimdir.

TAGLAR: Dr.MEHMET,  NURİ,  BİLGİN,   AdanaMEHMET NURİ BİLGİN Muayene ÜcretiMEHMET NURİ BİLGİN Muayene ÜcretleriMuayene Paketiİletişim BilgileriMuayenehaneRandevuİletişimMakalelerGörüşlerMEHMET NURİ BİLGİN Hangi Hastanede GörevliÇalışma SaatleriMEHMET NURİ BİLGİN ÖzgeçmişVideolarAmeliyatlarMEHMET NURİ BİLGİN Hakkında BilgiYorumlarMEHMET NURİ BİLGİN KimdirŞikayetTelefonuHayatıÜcretMuayene ÜcretiMuayene ÜcretleriVizite ÜcretiMuayene PaketiKimdirHangi HastanedeDoğum ÜcretiMEHMET NURİ BİLGİN HakkındaMEHMET NURİ BİLGİN Muayene Ücreti 2016Doğum UzmanıMEHMET NURİ BİLGİN ÖzgeçmişiMEHMET NURİ BİLGİN RandevuMEHMET NURİ BİLGİN MuayenehaneMEHMET NURİ BİLGİN Muayene ÜcretiMEHMET NURİ BİLGİN ÜcretleriÖzelHastanesiKliniğiHekimiNe KadarAraMEHMET NURİ BİLGİN BulGetirMEHMET NURİ BİLGİN NeredeCep NoMEHMET NURİ BİLGİN UzmanıMEHMET NURİ BİLGİN Özel MuayeneMEHMET NURİ BİLGİN NumarasıMEHMET NURİ BİLGİN Nerede ÇalışıyorMEHMET NURİ BİLGİN GörevliUzmanlıkAileMEHMET NURİ BİLGİN ŞikayetMEHMET NURİ BİLGİN ÖneriMEHMET NURİ BİLGİN EleştiriHastalıklarıYorumlarMEHMET NURİ BİLGİN KimdirSekreterHemşireMEHMET NURİ BİLGİN Yeni BilgileriMEHMET NURİ BİLGİN Hakkında BilgiCerrahHekimMEHMET NURİ BİLGİN AmeliyatOperasyonDoktorlarıBiyokimyaTahlilTetkikMEHMET NURİ BİLGİN TedaviŞifaİyileşmeİyileştirBölgeFizik TedaviMEHMET NURİ BİLGİN Doğum TarihiİrtibatMEHMET NURİ BİLGİN Tedavi OlanlarSağlıkMEHMET NURİ BİLGİN ÖzgeçmişMEHMET NURİ BİLGİN BiyografiCerrahisiMEHMET NURİ BİLGİN DoktordurMEHMET NURİ BİLGİN Ne DoktoruYatışDikişEstetikMaaşlarıKotasıMEHMET NURİ BİLGİN TavsiyeUzmanlarıİsimleriBelirtileriÇeşitleriNedirMEHMET NURİ BİLGİN Nasıl TedaviBitkiselEvdeEdilirAileHekimi-,  -,  
İletişim Bilgileri
Muayenehane Adresi
Mevzuat gereği doktora ait fotoğraf ve adres bilgileri sitemizde yayınlanmamaktadır.
Şehir / İlçe
Adana / Merkez
Çalıştığı Hastane
Mevzuat gereği doktora ait mesleki bilgiler sitemizde yayınlanmamaktadır.
Diploma No
Mevzuat gereği doktora ait mesleki bilgiler sitemizde yayınlanmamaktadır.
Telefon Numarası
yok
Faks Numarası
yok
Hastane Telefonu
yok
Sayfa Sayacı
Bu sayfa 22,220 tek ziyaretçi tarafından görülmüştür.Doktor musunuz? Bilgilerinizi sitemize ekleyin!
Günlük ortalama 340.000 tekil ziyaretçisi ile Türkiye'nin en çok ziyaret edilen sağlık sitesine, bilgilerinizi ücretsiz olarak eklemek için üye olun...
Copyright © 2013-2019 - www.tr-hastane.com - Tüm Hakları Saklıdır