Doktor Bilgileri

Dr. Mehmet Gökalp Dinçer
MEHMET GÖKALP DİNÇER (Adana Aile Hekimi Doktoru Randevu - Muayene) - Türkiye Hastaneler Dizini - Türkiye Doktorlar Rehberi

Doktor MEHMET GÖKALP DİNÇER (Adana Aile Hekimi Doktoru - Doktordan randevu almak, muayene ücretini öğrenmek ve muayene olmak için lütfen alt kısımda yer alan linkleri tıklayın)


Özgeçmiş

Dr. MEHMET GÖKALP DİNÇER hakkında sitemize kayıtlı ayrıntılı özgeçmiş bilgileri bulunamadı. Eğer siz Dr. MEHMET GÖKALP DİNÇER iseniz sitemize özgeçmiş bilgilerinizi eklemek için lütfen buraya tıklayın...


Doktorunuzu seçerken lütfen bunlara dikkat edin;

( Doktor MEHMET GÖKALP DİNÇER ) Hekime güven duymak:Hekiminize güvenmek, kendisinin denetiminde kendinizi huzurlu hissedebilmeniz , hekime samimi olarak itimat etmeniz gerçekten önemlidir. Hekiminizin probleminizle alakalı alacağı hükümler sağlığınıza direkt olarak etki gösterecektir. Olur da hekime güvenmezseniz, doktorun belirttiği tembihlerine uyum göstermekte sorun yaşarsınız. Başarılı bir hizmet görebilmek konusunda en önde gelen koşul hekime güven duymanızdır.

( Doktor MEHMET GÖKALP DİNÇER ) Hekiminizin mesleki tecrübesi: Doktorunuzun alanındaki birikimini sorgularken bir takım noktalara özen göstermek gerekir. Tıp biliminde son derece çabuk ilerlemeler hayata geçer. Aynı zamanda farklı kollar kendi içinde uzmanlık alanlarına ayrılırlar. Bu yüzden hekimin sizi muayene edip başka bir uzmana göndermesi, hekimin acemi olduğunu göstermez. Bu durum ekip çalışmasına katkıda bulunan sağlık kuruluşlarında sık sık yaşanmakta olup doktorunuzun deneyimsizliği değil sizin sağlığınıza gösterdiği önemi vurgular.

( Doktor MEHMET GÖKALP DİNÇER ) Doktorun yaklaşımı: Hekiminiz şikayetlerinizi sormaya önem veriyor mu, şikayetlerinizi dikkatle not alıyor mu? Muayene sırasında ne kadar ilgili? Soru sormaya ön ayak oluyor mu? Sorununuz konusunda size detaylı bilgi veriyor mu? Seçenekleri açıklıyor mu? Bunlar son derece önemlidir. Durumunuz hakkında fikir almak, nedenini bilmek, riskleri öğrenmek en doğal hakkınızdır. Eğer hekimle böyle bir diyaloğu sağlayabiliyorsanız, hekiminizi doğru seçtiniz anlamına gelir.

( Doktor MEHMET GÖKALP DİNÇER ) Hekime Ulaşılabilirlik: Çağımızda telekomünikasyon son derece vazgeçilmez. Özellikle gebe hastalar ihtiyaç duyduğunda hemen doktoruyla görüşmek isteyecektir. Benzer olaylarda doktorunuza email vb. telekomünikasyon araçlarıyla erişebilmelisiniz. kimi önemsiz şikayetler muayeneye gitmeden çözülebilir.

( Doktor MEHMET GÖKALP DİNÇER ) Diyalog: Hekiminizin anlayabileceğini şekilde anlatması son derece mühimdir. Bilgi verirken sadece anlamayacağınız lügat kullanması kafanızı karıştıracaktır. Bu yüzden doktorunuzla konuşurken, ne demek istediğini anlayabilmeniz oldukça mühimdir.

TAGLAR: Dr.MEHMET,  GÖKALP,  DİNÇER,   AdanaMEHMET GÖKALP DİNÇER Muayene ÜcretiMEHMET GÖKALP DİNÇER Muayene ÜcretleriMuayene Paketiİletişim BilgileriMuayenehaneRandevuİletişimMakalelerGörüşlerMEHMET GÖKALP DİNÇER Hangi Hastanede GörevliÇalışma SaatleriMEHMET GÖKALP DİNÇER ÖzgeçmişVideolarAmeliyatlarMEHMET GÖKALP DİNÇER Hakkında BilgiYorumlarMEHMET GÖKALP DİNÇER KimdirŞikayetTelefonuHayatıÜcretMuayene ÜcretiMuayene ÜcretleriVizite ÜcretiMuayene PaketiKimdirHangi HastanedeDoğum ÜcretiMEHMET GÖKALP DİNÇER HakkındaMEHMET GÖKALP DİNÇER Muayene Ücreti 2016Doğum UzmanıMEHMET GÖKALP DİNÇER ÖzgeçmişiMEHMET GÖKALP DİNÇER RandevuMEHMET GÖKALP DİNÇER MuayenehaneMEHMET GÖKALP DİNÇER Muayene ÜcretiMEHMET GÖKALP DİNÇER ÜcretleriÖzelHastanesiKliniğiHekimiNe KadarAraMEHMET GÖKALP DİNÇER BulGetirMEHMET GÖKALP DİNÇER NeredeCep NoMEHMET GÖKALP DİNÇER UzmanıMEHMET GÖKALP DİNÇER Özel MuayeneMEHMET GÖKALP DİNÇER NumarasıMEHMET GÖKALP DİNÇER Nerede ÇalışıyorMEHMET GÖKALP DİNÇER GörevliUzmanlıkAileMEHMET GÖKALP DİNÇER ŞikayetMEHMET GÖKALP DİNÇER ÖneriMEHMET GÖKALP DİNÇER EleştiriHastalıklarıYorumlarMEHMET GÖKALP DİNÇER KimdirSekreterHemşireMEHMET GÖKALP DİNÇER Yeni BilgileriMEHMET GÖKALP DİNÇER Hakkında BilgiCerrahHekimMEHMET GÖKALP DİNÇER AmeliyatOperasyonDoktorlarıBiyokimyaTahlilTetkikMEHMET GÖKALP DİNÇER TedaviŞifaİyileşmeİyileştirBölgeFizik TedaviMEHMET GÖKALP DİNÇER Doğum TarihiİrtibatMEHMET GÖKALP DİNÇER Tedavi OlanlarSağlıkMEHMET GÖKALP DİNÇER ÖzgeçmişMEHMET GÖKALP DİNÇER BiyografiCerrahisiMEHMET GÖKALP DİNÇER DoktordurMEHMET GÖKALP DİNÇER Ne DoktoruYatışDikişEstetikMaaşlarıKotasıMEHMET GÖKALP DİNÇER TavsiyeUzmanlarıİsimleriBelirtileriÇeşitleriNedirMEHMET GÖKALP DİNÇER Nasıl TedaviBitkiselEvdeEdilirAileHekimi-,  -,  
İletişim Bilgileri
Muayenehane Adresi
Mevzuat gereği doktora ait fotoğraf ve adres bilgileri sitemizde yayınlanmamaktadır.
Şehir / İlçe
Adana / Merkez
Çalıştığı Hastane
Mevzuat gereği doktora ait mesleki bilgiler sitemizde yayınlanmamaktadır.
Diploma No
Mevzuat gereği doktora ait mesleki bilgiler sitemizde yayınlanmamaktadır.
Telefon Numarası
yok
Faks Numarası
yok
Hastane Telefonu
yok
Sayfa Sayacı
Bu sayfa 16,551 tek ziyaretçi tarafından görülmüştür.Doktor musunuz? Bilgilerinizi sitemize ekleyin!
Günlük ortalama 340.000 tekil ziyaretçisi ile Türkiye'nin en çok ziyaret edilen sağlık sitesine, bilgilerinizi ücretsiz olarak eklemek için üye olun...
Copyright © 2013-2019 - www.tr-hastane.com - Tüm Hakları Saklıdır