Doktor Bilgileri

Dr. Mehmet Canhilal
MEHMET CANHİLAL (Adana Aile Hekimi Doktoru Randevu - Muayene) - Türkiye Hastaneler Dizini - Türkiye Doktorlar Rehberi

Doktor MEHMET CANHİLAL (Adana Aile Hekimi Doktoru - Doktordan randevu almak, muayene ücretini öğrenmek ve muayene olmak için lütfen alt kısımda yer alan linkleri tıklayın)


Özgeçmiş

Dr. MEHMET CANHİLAL hakkında sitemize kayıtlı ayrıntılı özgeçmiş bilgileri bulunamadı. Eğer siz Dr. MEHMET CANHİLAL iseniz sitemize özgeçmiş bilgilerinizi eklemek için lütfen buraya tıklayın...


Doktorunuzu seçerken lütfen bunlara dikkat edin;

( Doktor MEHMET CANHİLAL ) Hekime güven duymak:Hekiminize güvenmek, kendisinin denetiminde kendinizi huzurlu hissedebilmeniz , hekime samimi olarak itimat etmeniz gerçekten önemlidir. Hekiminizin probleminizle alakalı alacağı hükümler sağlığınıza direkt olarak etki gösterecektir. Olur da hekime güvenmezseniz, doktorun belirttiği tembihlerine uyum göstermekte sorun yaşarsınız. Başarılı bir hizmet görebilmek konusunda en önde gelen koşul hekime güven duymanızdır.

( Doktor MEHMET CANHİLAL ) Hekiminizin mesleki tecrübesi: Doktorunuzun alanındaki birikimini sorgularken bir takım noktalara özen göstermek gerekir. Tıp biliminde son derece çabuk ilerlemeler hayata geçer. Aynı zamanda farklı kollar kendi içinde uzmanlık alanlarına ayrılırlar. Bu yüzden hekimin sizi muayene edip başka bir uzmana göndermesi, hekimin acemi olduğunu göstermez. Bu durum ekip çalışmasına katkıda bulunan sağlık kuruluşlarında sık sık yaşanmakta olup doktorunuzun deneyimsizliği değil sizin sağlığınıza gösterdiği önemi vurgular.

( Doktor MEHMET CANHİLAL ) Doktorun yaklaşımı: Hekiminiz şikayetlerinizi sormaya önem veriyor mu, şikayetlerinizi dikkatle not alıyor mu? Muayene sırasında ne kadar ilgili? Soru sormaya ön ayak oluyor mu? Sorununuz konusunda size detaylı bilgi veriyor mu? Seçenekleri açıklıyor mu? Bunlar son derece önemlidir. Durumunuz hakkında fikir almak, nedenini bilmek, riskleri öğrenmek en doğal hakkınızdır. Eğer hekimle böyle bir diyaloğu sağlayabiliyorsanız, hekiminizi doğru seçtiniz anlamına gelir.

( Doktor MEHMET CANHİLAL ) Hekime Ulaşılabilirlik: Çağımızda telekomünikasyon son derece vazgeçilmez. Özellikle gebe hastalar ihtiyaç duyduğunda hemen doktoruyla görüşmek isteyecektir. Benzer olaylarda doktorunuza email vb. telekomünikasyon araçlarıyla erişebilmelisiniz. kimi önemsiz şikayetler muayeneye gitmeden çözülebilir.

( Doktor MEHMET CANHİLAL ) Diyalog: Hekiminizin anlayabileceğini şekilde anlatması son derece mühimdir. Bilgi verirken sadece anlamayacağınız lügat kullanması kafanızı karıştıracaktır. Bu yüzden doktorunuzla konuşurken, ne demek istediğini anlayabilmeniz oldukça mühimdir.

TAGLAR: Dr.MEHMET,  CANHİLAL,   AdanaMEHMET CANHİLAL Muayene ÜcretiMEHMET CANHİLAL Muayene ÜcretleriMuayene Paketiİletişim BilgileriMuayenehaneRandevuİletişimMakalelerGörüşlerMEHMET CANHİLAL Hangi Hastanede GörevliÇalışma SaatleriMEHMET CANHİLAL ÖzgeçmişVideolarAmeliyatlarMEHMET CANHİLAL Hakkında BilgiYorumlarMEHMET CANHİLAL KimdirŞikayetTelefonuHayatıÜcretMuayene ÜcretiMuayene ÜcretleriVizite ÜcretiMuayene PaketiKimdirHangi HastanedeDoğum ÜcretiMEHMET CANHİLAL HakkındaMEHMET CANHİLAL Muayene Ücreti 2016Doğum UzmanıMEHMET CANHİLAL ÖzgeçmişiMEHMET CANHİLAL RandevuMEHMET CANHİLAL MuayenehaneMEHMET CANHİLAL Muayene ÜcretiMEHMET CANHİLAL ÜcretleriÖzelHastanesiKliniğiHekimiNe KadarAraMEHMET CANHİLAL BulGetirMEHMET CANHİLAL NeredeCep NoMEHMET CANHİLAL UzmanıMEHMET CANHİLAL Özel MuayeneMEHMET CANHİLAL NumarasıMEHMET CANHİLAL Nerede ÇalışıyorMEHMET CANHİLAL GörevliUzmanlıkAileMEHMET CANHİLAL ŞikayetMEHMET CANHİLAL ÖneriMEHMET CANHİLAL EleştiriHastalıklarıYorumlarMEHMET CANHİLAL KimdirSekreterHemşireMEHMET CANHİLAL Yeni BilgileriMEHMET CANHİLAL Hakkında BilgiCerrahHekimMEHMET CANHİLAL AmeliyatOperasyonDoktorlarıBiyokimyaTahlilTetkikMEHMET CANHİLAL TedaviŞifaİyileşmeİyileştirBölgeFizik TedaviMEHMET CANHİLAL Doğum TarihiİrtibatMEHMET CANHİLAL Tedavi OlanlarSağlıkMEHMET CANHİLAL ÖzgeçmişMEHMET CANHİLAL BiyografiCerrahisiMEHMET CANHİLAL DoktordurMEHMET CANHİLAL Ne DoktoruYatışDikişEstetikMaaşlarıKotasıMEHMET CANHİLAL TavsiyeUzmanlarıİsimleriBelirtileriÇeşitleriNedirMEHMET CANHİLAL Nasıl TedaviBitkiselEvdeEdilirAileHekimi-,  -,  
İletişim Bilgileri
Muayenehane Adresi
Mevzuat gereği doktora ait fotoğraf ve adres bilgileri sitemizde yayınlanmamaktadır.
Şehir / İlçe
Adana / Merkez
Çalıştığı Hastane
Mevzuat gereği doktora ait mesleki bilgiler sitemizde yayınlanmamaktadır.
Diploma No
Mevzuat gereği doktora ait mesleki bilgiler sitemizde yayınlanmamaktadır.
Telefon Numarası
yok
Faks Numarası
yok
Hastane Telefonu
yok
Sayfa Sayacı
Bu sayfa 35,869 tek ziyaretçi tarafından görülmüştür.Doktor musunuz? Bilgilerinizi sitemize ekleyin!
Günlük ortalama 340.000 tekil ziyaretçisi ile Türkiye'nin en çok ziyaret edilen sağlık sitesine, bilgilerinizi ücretsiz olarak eklemek için üye olun...
Copyright © 2013-2019 - www.tr-hastane.com - Tüm Hakları Saklıdır