Doktor Bilgileri

Prof.Dr. Behnan Alper
Behnan Alper (Adana Acil Tıp Uzmanı Doktoru Randevu - Muayene) - Türkiye Hastaneler Dizini - Türkiye Doktorlar Rehberi

Doktor Behnan Alper (Adana Acil Tıp Uzmanı Doktoru - Doktordan randevu almak, muayene ücretini öğrenmek ve muayene olmak için lütfen alt kısımda yer alan linkleri tıklayın)


Özgeçmiş

Prof.Dr. Behnan Alper hakkında sitemize kayıtlı ayrıntılı özgeçmiş bilgileri bulunamadı. Eğer siz Prof.Dr. Behnan Alper iseniz sitemize özgeçmiş bilgilerinizi eklemek için lütfen buraya tıklayın...


Doktorunuzu seçerken lütfen bunlara dikkat edin;

( Doktor Behnan Alper ) Hekime güven duymak:Hekiminize güvenmek, kendisinin denetiminde kendinizi huzurlu hissedebilmeniz , hekime samimi olarak itimat etmeniz gerçekten önemlidir. Hekiminizin probleminizle alakalı alacağı hükümler sağlığınıza direkt olarak etki gösterecektir. Olur da hekime güvenmezseniz, doktorun belirttiği tembihlerine uyum göstermekte sorun yaşarsınız. Başarılı bir hizmet görebilmek konusunda en önde gelen koşul hekime güven duymanızdır.

( Doktor Behnan Alper ) Hekiminizin mesleki tecrübesi: Doktorunuzun alanındaki birikimini sorgularken bir takım noktalara özen göstermek gerekir. Tıp biliminde son derece çabuk ilerlemeler hayata geçer. Aynı zamanda farklı kollar kendi içinde uzmanlık alanlarına ayrılırlar. Bu yüzden hekimin sizi muayene edip başka bir uzmana göndermesi, hekimin acemi olduğunu göstermez. Bu durum ekip çalışmasına katkıda bulunan sağlık kuruluşlarında sık sık yaşanmakta olup doktorunuzun deneyimsizliği değil sizin sağlığınıza gösterdiği önemi vurgular.

( Doktor Behnan Alper ) Doktorun yaklaşımı: Hekiminiz şikayetlerinizi sormaya önem veriyor mu, şikayetlerinizi dikkatle not alıyor mu? Muayene sırasında ne kadar ilgili? Soru sormaya ön ayak oluyor mu? Sorununuz konusunda size detaylı bilgi veriyor mu? Seçenekleri açıklıyor mu? Bunlar son derece önemlidir. Durumunuz hakkında fikir almak, nedenini bilmek, riskleri öğrenmek en doğal hakkınızdır. Eğer hekimle böyle bir diyaloğu sağlayabiliyorsanız, hekiminizi doğru seçtiniz anlamına gelir.

( Doktor Behnan Alper ) Hekime Ulaşılabilirlik: Çağımızda telekomünikasyon son derece vazgeçilmez. Özellikle gebe hastalar ihtiyaç duyduğunda hemen doktoruyla görüşmek isteyecektir. Benzer olaylarda doktorunuza email vb. telekomünikasyon araçlarıyla erişebilmelisiniz. kimi önemsiz şikayetler muayeneye gitmeden çözülebilir.

( Doktor Behnan Alper ) Diyalog: Hekiminizin anlayabileceğini şekilde anlatması son derece mühimdir. Bilgi verirken sadece anlamayacağınız lügat kullanması kafanızı karıştıracaktır. Bu yüzden doktorunuzla konuşurken, ne demek istediğini anlayabilmeniz oldukça mühimdir.





TAGLAR: Prof.Dr.Behnan,  Alper,   AdanaBehnan Alper Muayene ÜcretiBehnan Alper Muayene ÜcretleriMuayene Paketiİletişim BilgileriMuayenehaneRandevuİletişimMakalelerGörüşlerBehnan Alper Hangi Hastanede GörevliÇalışma SaatleriBehnan Alper ÖzgeçmişVideolarAmeliyatlarBehnan Alper Hakkında BilgiYorumlarBehnan Alper KimdirŞikayetTelefonuHayatıÜcretMuayene ÜcretiMuayene ÜcretleriVizite ÜcretiMuayene PaketiKimdirHangi HastanedeDoğum ÜcretiBehnan Alper HakkındaBehnan Alper Muayene Ücreti 2016Doğum UzmanıBehnan Alper ÖzgeçmişiBehnan Alper RandevuBehnan Alper MuayenehaneBehnan Alper Muayene ÜcretiBehnan Alper ÜcretleriÖzelHastanesiKliniğiHekimiNe KadarAraBehnan Alper BulGetirBehnan Alper NeredeCep NoBehnan Alper UzmanıBehnan Alper Özel MuayeneBehnan Alper NumarasıBehnan Alper Nerede ÇalışıyorBehnan Alper GörevliUzmanlıkAileBehnan Alper ŞikayetBehnan Alper ÖneriBehnan Alper EleştiriHastalıklarıYorumlarBehnan Alper KimdirSekreterHemşireBehnan Alper Yeni BilgileriBehnan Alper Hakkında BilgiCerrahHekimBehnan Alper AmeliyatOperasyonDoktorlarıBiyokimyaTahlilTetkikBehnan Alper TedaviŞifaİyileşmeİyileştirBölgeFizik TedaviBehnan Alper Doğum TarihiİrtibatBehnan Alper Tedavi OlanlarSağlıkBehnan Alper ÖzgeçmişBehnan Alper BiyografiCerrahisiBehnan Alper DoktordurBehnan Alper Ne DoktoruYatışDikişEstetikMaaşlarıKotasıBehnan Alper TavsiyeUzmanlarıİsimleriBelirtileriÇeşitleriNedirBehnan Alper Nasıl TedaviBitkiselEvdeEdilirAcilTıpUzmanı-,  -,  
İletişim Bilgileri
Muayenehane Adresi
Mevzuat gereği doktora ait fotoğraf ve adres bilgileri sitemizde yayınlanmamaktadır.
Şehir / İlçe
Adana / Merkez
Çalıştığı Hastane
Mevzuat gereği doktora ait mesleki bilgiler sitemizde yayınlanmamaktadır.
Diploma No
Mevzuat gereği doktora ait mesleki bilgiler sitemizde yayınlanmamaktadır.
Telefon Numarası
yok
Faks Numarası
yok
Hastane Telefonu
yok
Sayfa Sayacı
Bu sayfa 20,810 tek ziyaretçi tarafından görülmüştür.



Doktor musunuz? Bilgilerinizi sitemize ekleyin!
Günlük ortalama 340.000 tekil ziyaretçisi ile Türkiye'nin en çok ziyaret edilen sağlık sitesine, bilgilerinizi ücretsiz olarak eklemek için üye olun...
Copyright © 2013-2019 - www.tr-hastane.com - Tüm Hakları Saklıdır