Doktor Bilgileri

Dr. Manolya Karabulut Özdoğan
MANOLYA KARABULUT ÖZDOĞAN (Adana Aile Hekimi Doktoru Randevu - Muayene) - Türkiye Hastaneler Dizini - Türkiye Doktorlar Rehberi

Doktor MANOLYA KARABULUT ÖZDOĞAN (Adana Aile Hekimi Doktoru - Doktordan randevu almak, muayene ücretini öğrenmek ve muayene olmak için lütfen alt kısımda yer alan linkleri tıklayın)


Özgeçmiş

Dr. MANOLYA KARABULUT ÖZDOĞAN hakkında sitemize kayıtlı ayrıntılı özgeçmiş bilgileri bulunamadı. Eğer siz Dr. MANOLYA KARABULUT ÖZDOĞAN iseniz sitemize özgeçmiş bilgilerinizi eklemek için lütfen buraya tıklayın...


Doktorunuzu seçerken lütfen bunlara dikkat edin;

( Doktor MANOLYA KARABULUT ÖZDOĞAN ) Hekime güven duymak:Hekiminize güvenmek, kendisinin denetiminde kendinizi huzurlu hissedebilmeniz , hekime samimi olarak itimat etmeniz gerçekten önemlidir. Hekiminizin probleminizle alakalı alacağı hükümler sağlığınıza direkt olarak etki gösterecektir. Olur da hekime güvenmezseniz, doktorun belirttiği tembihlerine uyum göstermekte sorun yaşarsınız. Başarılı bir hizmet görebilmek konusunda en önde gelen koşul hekime güven duymanızdır.

( Doktor MANOLYA KARABULUT ÖZDOĞAN ) Hekiminizin mesleki tecrübesi: Doktorunuzun alanındaki birikimini sorgularken bir takım noktalara özen göstermek gerekir. Tıp biliminde son derece çabuk ilerlemeler hayata geçer. Aynı zamanda farklı kollar kendi içinde uzmanlık alanlarına ayrılırlar. Bu yüzden hekimin sizi muayene edip başka bir uzmana göndermesi, hekimin acemi olduğunu göstermez. Bu durum ekip çalışmasına katkıda bulunan sağlık kuruluşlarında sık sık yaşanmakta olup doktorunuzun deneyimsizliği değil sizin sağlığınıza gösterdiği önemi vurgular.

( Doktor MANOLYA KARABULUT ÖZDOĞAN ) Doktorun yaklaşımı: Hekiminiz şikayetlerinizi sormaya önem veriyor mu, şikayetlerinizi dikkatle not alıyor mu? Muayene sırasında ne kadar ilgili? Soru sormaya ön ayak oluyor mu? Sorununuz konusunda size detaylı bilgi veriyor mu? Seçenekleri açıklıyor mu? Bunlar son derece önemlidir. Durumunuz hakkında fikir almak, nedenini bilmek, riskleri öğrenmek en doğal hakkınızdır. Eğer hekimle böyle bir diyaloğu sağlayabiliyorsanız, hekiminizi doğru seçtiniz anlamına gelir.

( Doktor MANOLYA KARABULUT ÖZDOĞAN ) Hekime Ulaşılabilirlik: Çağımızda telekomünikasyon son derece vazgeçilmez. Özellikle gebe hastalar ihtiyaç duyduğunda hemen doktoruyla görüşmek isteyecektir. Benzer olaylarda doktorunuza email vb. telekomünikasyon araçlarıyla erişebilmelisiniz. kimi önemsiz şikayetler muayeneye gitmeden çözülebilir.

( Doktor MANOLYA KARABULUT ÖZDOĞAN ) Diyalog: Hekiminizin anlayabileceğini şekilde anlatması son derece mühimdir. Bilgi verirken sadece anlamayacağınız lügat kullanması kafanızı karıştıracaktır. Bu yüzden doktorunuzla konuşurken, ne demek istediğini anlayabilmeniz oldukça mühimdir.

TAGLAR: Dr.MANOLYA,  KARABULUT,  ÖZDOĞAN,   AdanaMANOLYA KARABULUT ÖZDOĞAN Muayene ÜcretiMANOLYA KARABULUT ÖZDOĞAN Muayene ÜcretleriMuayene Paketiİletişim BilgileriMuayenehaneRandevuİletişimMakalelerGörüşlerMANOLYA KARABULUT ÖZDOĞAN Hangi Hastanede GörevliÇalışma SaatleriMANOLYA KARABULUT ÖZDOĞAN ÖzgeçmişVideolarAmeliyatlarMANOLYA KARABULUT ÖZDOĞAN Hakkında BilgiYorumlarMANOLYA KARABULUT ÖZDOĞAN KimdirŞikayetTelefonuHayatıÜcretMuayene ÜcretiMuayene ÜcretleriVizite ÜcretiMuayene PaketiKimdirHangi HastanedeDoğum ÜcretiMANOLYA KARABULUT ÖZDOĞAN HakkındaMANOLYA KARABULUT ÖZDOĞAN Muayene Ücreti 2016Doğum UzmanıMANOLYA KARABULUT ÖZDOĞAN ÖzgeçmişiMANOLYA KARABULUT ÖZDOĞAN RandevuMANOLYA KARABULUT ÖZDOĞAN MuayenehaneMANOLYA KARABULUT ÖZDOĞAN Muayene ÜcretiMANOLYA KARABULUT ÖZDOĞAN ÜcretleriÖzelHastanesiKliniğiHekimiNe KadarAraMANOLYA KARABULUT ÖZDOĞAN BulGetirMANOLYA KARABULUT ÖZDOĞAN NeredeCep NoMANOLYA KARABULUT ÖZDOĞAN UzmanıMANOLYA KARABULUT ÖZDOĞAN Özel MuayeneMANOLYA KARABULUT ÖZDOĞAN NumarasıMANOLYA KARABULUT ÖZDOĞAN Nerede ÇalışıyorMANOLYA KARABULUT ÖZDOĞAN GörevliUzmanlıkAileMANOLYA KARABULUT ÖZDOĞAN ŞikayetMANOLYA KARABULUT ÖZDOĞAN ÖneriMANOLYA KARABULUT ÖZDOĞAN EleştiriHastalıklarıYorumlarMANOLYA KARABULUT ÖZDOĞAN KimdirSekreterHemşireMANOLYA KARABULUT ÖZDOĞAN Yeni BilgileriMANOLYA KARABULUT ÖZDOĞAN Hakkında BilgiCerrahHekimMANOLYA KARABULUT ÖZDOĞAN AmeliyatOperasyonDoktorlarıBiyokimyaTahlilTetkikMANOLYA KARABULUT ÖZDOĞAN TedaviŞifaİyileşmeİyileştirBölgeFizik TedaviMANOLYA KARABULUT ÖZDOĞAN Doğum TarihiİrtibatMANOLYA KARABULUT ÖZDOĞAN Tedavi OlanlarSağlıkMANOLYA KARABULUT ÖZDOĞAN ÖzgeçmişMANOLYA KARABULUT ÖZDOĞAN BiyografiCerrahisiMANOLYA KARABULUT ÖZDOĞAN DoktordurMANOLYA KARABULUT ÖZDOĞAN Ne DoktoruYatışDikişEstetikMaaşlarıKotasıMANOLYA KARABULUT ÖZDOĞAN TavsiyeUzmanlarıİsimleriBelirtileriÇeşitleriNedirMANOLYA KARABULUT ÖZDOĞAN Nasıl TedaviBitkiselEvdeEdilirAileHekimi-,  -,  
İletişim Bilgileri
Muayenehane Adresi
Mevzuat gereği doktora ait fotoğraf ve adres bilgileri sitemizde yayınlanmamaktadır.
Şehir / İlçe
Adana / Merkez
Çalıştığı Hastane
Mevzuat gereği doktora ait mesleki bilgiler sitemizde yayınlanmamaktadır.
Diploma No
Mevzuat gereği doktora ait mesleki bilgiler sitemizde yayınlanmamaktadır.
Telefon Numarası
yok
Faks Numarası
yok
Hastane Telefonu
yok
Sayfa Sayacı
Bu sayfa 50,199 tek ziyaretçi tarafından görülmüştür.Doktor musunuz? Bilgilerinizi sitemize ekleyin!
Günlük ortalama 340.000 tekil ziyaretçisi ile Türkiye'nin en çok ziyaret edilen sağlık sitesine, bilgilerinizi ücretsiz olarak eklemek için üye olun...
Copyright © 2013-2019 - www.tr-hastane.com - Tüm Hakları Saklıdır