Doktor Bilgileri

Dr. Mahmut Özcan
MAHMUT ÖZCAN (Adana Aile Hekimi Doktoru Randevu - Muayene) - Türkiye Hastaneler Dizini - Türkiye Doktorlar Rehberi

Doktor MAHMUT ÖZCAN (Adana Aile Hekimi Doktoru - Doktordan randevu almak, muayene ücretini öğrenmek ve muayene olmak için lütfen alt kısımda yer alan linkleri tıklayın)


Özgeçmiş

Dr. MAHMUT ÖZCAN hakkında sitemize kayıtlı ayrıntılı özgeçmiş bilgileri bulunamadı. Eğer siz Dr. MAHMUT ÖZCAN iseniz sitemize özgeçmiş bilgilerinizi eklemek için lütfen buraya tıklayın...


Doktorunuzu seçerken lütfen bunlara dikkat edin;

( Doktor MAHMUT ÖZCAN ) Hekime güven duymak:Hekiminize güvenmek, kendisinin denetiminde kendinizi huzurlu hissedebilmeniz , hekime samimi olarak itimat etmeniz gerçekten önemlidir. Hekiminizin probleminizle alakalı alacağı hükümler sağlığınıza direkt olarak etki gösterecektir. Olur da hekime güvenmezseniz, doktorun belirttiği tembihlerine uyum göstermekte sorun yaşarsınız. Başarılı bir hizmet görebilmek konusunda en önde gelen koşul hekime güven duymanızdır.

( Doktor MAHMUT ÖZCAN ) Hekiminizin mesleki tecrübesi: Doktorunuzun alanındaki birikimini sorgularken bir takım noktalara özen göstermek gerekir. Tıp biliminde son derece çabuk ilerlemeler hayata geçer. Aynı zamanda farklı kollar kendi içinde uzmanlık alanlarına ayrılırlar. Bu yüzden hekimin sizi muayene edip başka bir uzmana göndermesi, hekimin acemi olduğunu göstermez. Bu durum ekip çalışmasına katkıda bulunan sağlık kuruluşlarında sık sık yaşanmakta olup doktorunuzun deneyimsizliği değil sizin sağlığınıza gösterdiği önemi vurgular.

( Doktor MAHMUT ÖZCAN ) Doktorun yaklaşımı: Hekiminiz şikayetlerinizi sormaya önem veriyor mu, şikayetlerinizi dikkatle not alıyor mu? Muayene sırasında ne kadar ilgili? Soru sormaya ön ayak oluyor mu? Sorununuz konusunda size detaylı bilgi veriyor mu? Seçenekleri açıklıyor mu? Bunlar son derece önemlidir. Durumunuz hakkında fikir almak, nedenini bilmek, riskleri öğrenmek en doğal hakkınızdır. Eğer hekimle böyle bir diyaloğu sağlayabiliyorsanız, hekiminizi doğru seçtiniz anlamına gelir.

( Doktor MAHMUT ÖZCAN ) Hekime Ulaşılabilirlik: Çağımızda telekomünikasyon son derece vazgeçilmez. Özellikle gebe hastalar ihtiyaç duyduğunda hemen doktoruyla görüşmek isteyecektir. Benzer olaylarda doktorunuza email vb. telekomünikasyon araçlarıyla erişebilmelisiniz. kimi önemsiz şikayetler muayeneye gitmeden çözülebilir.

( Doktor MAHMUT ÖZCAN ) Diyalog: Hekiminizin anlayabileceğini şekilde anlatması son derece mühimdir. Bilgi verirken sadece anlamayacağınız lügat kullanması kafanızı karıştıracaktır. Bu yüzden doktorunuzla konuşurken, ne demek istediğini anlayabilmeniz oldukça mühimdir.

TAGLAR: Dr.MAHMUT,  ÖZCAN,   AdanaMAHMUT ÖZCAN Muayene ÜcretiMAHMUT ÖZCAN Muayene ÜcretleriMuayene Paketiİletişim BilgileriMuayenehaneRandevuİletişimMakalelerGörüşlerMAHMUT ÖZCAN Hangi Hastanede GörevliÇalışma SaatleriMAHMUT ÖZCAN ÖzgeçmişVideolarAmeliyatlarMAHMUT ÖZCAN Hakkında BilgiYorumlarMAHMUT ÖZCAN KimdirŞikayetTelefonuHayatıÜcretMuayene ÜcretiMuayene ÜcretleriVizite ÜcretiMuayene PaketiKimdirHangi HastanedeDoğum ÜcretiMAHMUT ÖZCAN HakkındaMAHMUT ÖZCAN Muayene Ücreti 2016Doğum UzmanıMAHMUT ÖZCAN ÖzgeçmişiMAHMUT ÖZCAN RandevuMAHMUT ÖZCAN MuayenehaneMAHMUT ÖZCAN Muayene ÜcretiMAHMUT ÖZCAN ÜcretleriÖzelHastanesiKliniğiHekimiNe KadarAraMAHMUT ÖZCAN BulGetirMAHMUT ÖZCAN NeredeCep NoMAHMUT ÖZCAN UzmanıMAHMUT ÖZCAN Özel MuayeneMAHMUT ÖZCAN NumarasıMAHMUT ÖZCAN Nerede ÇalışıyorMAHMUT ÖZCAN GörevliUzmanlıkAileMAHMUT ÖZCAN ŞikayetMAHMUT ÖZCAN ÖneriMAHMUT ÖZCAN EleştiriHastalıklarıYorumlarMAHMUT ÖZCAN KimdirSekreterHemşireMAHMUT ÖZCAN Yeni BilgileriMAHMUT ÖZCAN Hakkında BilgiCerrahHekimMAHMUT ÖZCAN AmeliyatOperasyonDoktorlarıBiyokimyaTahlilTetkikMAHMUT ÖZCAN TedaviŞifaİyileşmeİyileştirBölgeFizik TedaviMAHMUT ÖZCAN Doğum TarihiİrtibatMAHMUT ÖZCAN Tedavi OlanlarSağlıkMAHMUT ÖZCAN ÖzgeçmişMAHMUT ÖZCAN BiyografiCerrahisiMAHMUT ÖZCAN DoktordurMAHMUT ÖZCAN Ne DoktoruYatışDikişEstetikMaaşlarıKotasıMAHMUT ÖZCAN TavsiyeUzmanlarıİsimleriBelirtileriÇeşitleriNedirMAHMUT ÖZCAN Nasıl TedaviBitkiselEvdeEdilirAileHekimi-,  -,  
İletişim Bilgileri
Muayenehane Adresi
Mevzuat gereği doktora ait fotoğraf ve adres bilgileri sitemizde yayınlanmamaktadır.
Şehir / İlçe
Adana / Merkez
Çalıştığı Hastane
Mevzuat gereği doktora ait mesleki bilgiler sitemizde yayınlanmamaktadır.
Diploma No
Mevzuat gereği doktora ait mesleki bilgiler sitemizde yayınlanmamaktadır.
Telefon Numarası
yok
Faks Numarası
yok
Hastane Telefonu
yok
Sayfa Sayacı
Bu sayfa 30,360 tek ziyaretçi tarafından görülmüştür.Doktor musunuz? Bilgilerinizi sitemize ekleyin!
Günlük ortalama 340.000 tekil ziyaretçisi ile Türkiye'nin en çok ziyaret edilen sağlık sitesine, bilgilerinizi ücretsiz olarak eklemek için üye olun...
Copyright © 2013-2019 - www.tr-hastane.com - Tüm Hakları Saklıdır