Doktor Bilgileri

Doç.Dr. Alev Alp
ALEV ALP (Bursa Fiziksel Tip ve Rehabilitasyon Doktoru Randevu - Muayene) - Türkiye Hastaneler Dizini - Türkiye Doktorlar Rehberi

Doktor ALEV ALP (Bursa Fiziksel Tip ve Rehabilitasyon Doktoru - Doktordan randevu almak, muayene ücretini öğrenmek ve muayene olmak için lütfen alt kısımda yer alan linkleri tıklayın)


Özgeçmiş

Doç.Dr. ALEV ALP hakkında sitemize kayıtlı ayrıntılı özgeçmiş bilgileri bulunamadı. Eğer siz Doç.Dr. ALEV ALP iseniz sitemize özgeçmiş bilgilerinizi eklemek için lütfen buraya tıklayın...


Doktorunuzu seçerken lütfen bunlara dikkat edin;

( Doktor ALEV ALP ) Hekime güven duymak:Hekiminize güvenmek, kendisinin denetiminde kendinizi huzurlu hissedebilmeniz , hekime samimi olarak itimat etmeniz gerçekten önemlidir. Hekiminizin probleminizle alakalı alacağı hükümler sağlığınıza direkt olarak etki gösterecektir. Olur da hekime güvenmezseniz, doktorun belirttiği tembihlerine uyum göstermekte sorun yaşarsınız. Başarılı bir hizmet görebilmek konusunda en önde gelen koşul hekime güven duymanızdır.

( Doktor ALEV ALP ) Hekiminizin mesleki tecrübesi: Doktorunuzun alanındaki birikimini sorgularken bir takım noktalara özen göstermek gerekir. Tıp biliminde son derece çabuk ilerlemeler hayata geçer. Aynı zamanda farklı kollar kendi içinde uzmanlık alanlarına ayrılırlar. Bu yüzden hekimin sizi muayene edip başka bir uzmana göndermesi, hekimin acemi olduğunu göstermez. Bu durum ekip çalışmasına katkıda bulunan sağlık kuruluşlarında sık sık yaşanmakta olup doktorunuzun deneyimsizliği değil sizin sağlığınıza gösterdiği önemi vurgular.

( Doktor ALEV ALP ) Doktorun yaklaşımı: Hekiminiz şikayetlerinizi sormaya önem veriyor mu, şikayetlerinizi dikkatle not alıyor mu? Muayene sırasında ne kadar ilgili? Soru sormaya ön ayak oluyor mu? Sorununuz konusunda size detaylı bilgi veriyor mu? Seçenekleri açıklıyor mu? Bunlar son derece önemlidir. Durumunuz hakkında fikir almak, nedenini bilmek, riskleri öğrenmek en doğal hakkınızdır. Eğer hekimle böyle bir diyaloğu sağlayabiliyorsanız, hekiminizi doğru seçtiniz anlamına gelir.

( Doktor ALEV ALP ) Hekime Ulaşılabilirlik: Çağımızda telekomünikasyon son derece vazgeçilmez. Özellikle gebe hastalar ihtiyaç duyduğunda hemen doktoruyla görüşmek isteyecektir. Benzer olaylarda doktorunuza email vb. telekomünikasyon araçlarıyla erişebilmelisiniz. kimi önemsiz şikayetler muayeneye gitmeden çözülebilir.

( Doktor ALEV ALP ) Diyalog: Hekiminizin anlayabileceğini şekilde anlatması son derece mühimdir. Bilgi verirken sadece anlamayacağınız lügat kullanması kafanızı karıştıracaktır. Bu yüzden doktorunuzla konuşurken, ne demek istediğini anlayabilmeniz oldukça mühimdir.

TAGLAR: Doç.Dr.ALEV,  ALP,   BursaALEV ALP Muayene ÜcretiALEV ALP Muayene ÜcretleriMuayene Paketiİletişim BilgileriMuayenehaneRandevuİletişimMakalelerGörüşlerALEV ALP Hangi Hastanede GörevliÇalışma SaatleriALEV ALP ÖzgeçmişVideolarAmeliyatlarALEV ALP Hakkında BilgiYorumlarALEV ALP KimdirŞikayetTelefonuHayatıÜcretMuayene ÜcretiMuayene ÜcretleriVizite ÜcretiMuayene PaketiKimdirHangi HastanedeDoğum ÜcretiALEV ALP HakkındaALEV ALP Muayene Ücreti 2016Doğum UzmanıALEV ALP ÖzgeçmişiALEV ALP RandevuALEV ALP MuayenehaneALEV ALP Muayene ÜcretiALEV ALP ÜcretleriÖzelHastanesiKliniğiHekimiNe KadarAraALEV ALP BulGetirALEV ALP NeredeCep NoALEV ALP UzmanıALEV ALP Özel MuayeneALEV ALP NumarasıALEV ALP Nerede ÇalışıyorALEV ALP GörevliUzmanlıkAileALEV ALP ŞikayetALEV ALP ÖneriALEV ALP EleştiriHastalıklarıYorumlarALEV ALP KimdirSekreterHemşireALEV ALP Yeni BilgileriALEV ALP Hakkında BilgiCerrahHekimALEV ALP AmeliyatOperasyonDoktorlarıBiyokimyaTahlilTetkikALEV ALP TedaviŞifaİyileşmeİyileştirBölgeFizik TedaviALEV ALP Doğum TarihiİrtibatALEV ALP Tedavi OlanlarSağlıkALEV ALP ÖzgeçmişALEV ALP BiyografiCerrahisiALEV ALP DoktordurALEV ALP Ne DoktoruYatışDikişEstetikMaaşlarıKotasıALEV ALP TavsiyeUzmanlarıİsimleriBelirtileriÇeşitleriNedirALEV ALP Nasıl TedaviBitkiselEvdeEdilirFizikselTipveRehabilitasyon-,  -,  
İletişim Bilgileri
Muayenehane Adresi
Mevzuat gereği doktora ait fotoğraf ve adres bilgileri sitemizde yayınlanmamaktadır.
Şehir / İlçe
Bursa / Merkez
Çalıştığı Hastane
Mevzuat gereği doktora ait mesleki bilgiler sitemizde yayınlanmamaktadır.
Diploma No
Mevzuat gereği doktora ait mesleki bilgiler sitemizde yayınlanmamaktadır.
Telefon Numarası
yok
Faks Numarası
yok
Hastane Telefonu
yok
Sayfa Sayacı
Bu sayfa 57,853 tek ziyaretçi tarafından görülmüştür.Doktor musunuz? Bilgilerinizi sitemize ekleyin!
Günlük ortalama 340.000 tekil ziyaretçisi ile Türkiye'nin en çok ziyaret edilen sağlık sitesine, bilgilerinizi ücretsiz olarak eklemek için üye olun...
Copyright © 2013-2019 - www.tr-hastane.com - Tüm Hakları Saklıdır