Doktor Bilgileri

Dt. Hakan Hekimoğlu
Hakan Hekimoğlu (Bursa Diş Hekimi Doktoru Randevu - Muayene) - Türkiye Hastaneler Dizini - Türkiye Doktorlar Rehberi

Doktor Hakan Hekimoğlu (Bursa Diş Hekimi Doktoru - Doktordan randevu almak, muayene ücretini öğrenmek ve muayene olmak için lütfen alt kısımda yer alan linkleri tıklayın)


Özgeçmiş

Dt. Hakan Hekimoğlu hakkında sitemize kayıtlı ayrıntılı özgeçmiş bilgileri bulunamadı. Eğer siz Dt. Hakan Hekimoğlu iseniz sitemize özgeçmiş bilgilerinizi eklemek için lütfen buraya tıklayın...


Doktorunuzu seçerken lütfen bunlara dikkat edin;

( Doktor Hakan Hekimoğlu ) Hekime güven duymak:Hekiminize güvenmek, kendisinin denetiminde kendinizi huzurlu hissedebilmeniz , hekime samimi olarak itimat etmeniz gerçekten önemlidir. Hekiminizin probleminizle alakalı alacağı hükümler sağlığınıza direkt olarak etki gösterecektir. Olur da hekime güvenmezseniz, doktorun belirttiği tembihlerine uyum göstermekte sorun yaşarsınız. Başarılı bir hizmet görebilmek konusunda en önde gelen koşul hekime güven duymanızdır.

( Doktor Hakan Hekimoğlu ) Hekiminizin mesleki tecrübesi: Doktorunuzun alanındaki birikimini sorgularken bir takım noktalara özen göstermek gerekir. Tıp biliminde son derece çabuk ilerlemeler hayata geçer. Aynı zamanda farklı kollar kendi içinde uzmanlık alanlarına ayrılırlar. Bu yüzden hekimin sizi muayene edip başka bir uzmana göndermesi, hekimin acemi olduğunu göstermez. Bu durum ekip çalışmasına katkıda bulunan sağlık kuruluşlarında sık sık yaşanmakta olup doktorunuzun deneyimsizliği değil sizin sağlığınıza gösterdiği önemi vurgular.

( Doktor Hakan Hekimoğlu ) Doktorun yaklaşımı: Hekiminiz şikayetlerinizi sormaya önem veriyor mu, şikayetlerinizi dikkatle not alıyor mu? Muayene sırasında ne kadar ilgili? Soru sormaya ön ayak oluyor mu? Sorununuz konusunda size detaylı bilgi veriyor mu? Seçenekleri açıklıyor mu? Bunlar son derece önemlidir. Durumunuz hakkında fikir almak, nedenini bilmek, riskleri öğrenmek en doğal hakkınızdır. Eğer hekimle böyle bir diyaloğu sağlayabiliyorsanız, hekiminizi doğru seçtiniz anlamına gelir.

( Doktor Hakan Hekimoğlu ) Hekime Ulaşılabilirlik: Çağımızda telekomünikasyon son derece vazgeçilmez. Özellikle gebe hastalar ihtiyaç duyduğunda hemen doktoruyla görüşmek isteyecektir. Benzer olaylarda doktorunuza email vb. telekomünikasyon araçlarıyla erişebilmelisiniz. kimi önemsiz şikayetler muayeneye gitmeden çözülebilir.

( Doktor Hakan Hekimoğlu ) Diyalog: Hekiminizin anlayabileceğini şekilde anlatması son derece mühimdir. Bilgi verirken sadece anlamayacağınız lügat kullanması kafanızı karıştıracaktır. Bu yüzden doktorunuzla konuşurken, ne demek istediğini anlayabilmeniz oldukça mühimdir.

TAGLAR: Dt.Hakan,  Hekimoğlu,   BursaHakan Hekimoğlu Muayene ÜcretiHakan Hekimoğlu Muayene ÜcretleriMuayene Paketiİletişim BilgileriMuayenehaneRandevuİletişimMakalelerGörüşlerHakan Hekimoğlu Hangi Hastanede GörevliÇalışma SaatleriHakan Hekimoğlu ÖzgeçmişVideolarAmeliyatlarHakan Hekimoğlu Hakkında BilgiYorumlarHakan Hekimoğlu KimdirŞikayetTelefonuHayatıÜcretMuayene ÜcretiMuayene ÜcretleriVizite ÜcretiMuayene PaketiKimdirHangi HastanedeDoğum ÜcretiHakan Hekimoğlu HakkındaHakan Hekimoğlu Muayene Ücreti 2016Doğum UzmanıHakan Hekimoğlu ÖzgeçmişiHakan Hekimoğlu RandevuHakan Hekimoğlu MuayenehaneHakan Hekimoğlu Muayene ÜcretiHakan Hekimoğlu ÜcretleriÖzelHastanesiKliniğiHekimiNe KadarAraHakan Hekimoğlu BulGetirHakan Hekimoğlu NeredeCep NoHakan Hekimoğlu UzmanıHakan Hekimoğlu Özel MuayeneHakan Hekimoğlu NumarasıHakan Hekimoğlu Nerede ÇalışıyorHakan Hekimoğlu GörevliUzmanlıkAileHakan Hekimoğlu ŞikayetHakan Hekimoğlu ÖneriHakan Hekimoğlu EleştiriHastalıklarıYorumlarHakan Hekimoğlu KimdirSekreterHemşireHakan Hekimoğlu Yeni BilgileriHakan Hekimoğlu Hakkında BilgiCerrahHekimHakan Hekimoğlu AmeliyatOperasyonDoktorlarıBiyokimyaTahlilTetkikHakan Hekimoğlu TedaviŞifaİyileşmeİyileştirBölgeFizik TedaviHakan Hekimoğlu Doğum TarihiİrtibatHakan Hekimoğlu Tedavi OlanlarSağlıkHakan Hekimoğlu ÖzgeçmişHakan Hekimoğlu BiyografiCerrahisiHakan Hekimoğlu DoktordurHakan Hekimoğlu Ne DoktoruYatışDikişEstetikMaaşlarıKotasıHakan Hekimoğlu TavsiyeUzmanlarıİsimleriBelirtileriÇeşitleriNedirHakan Hekimoğlu Nasıl TedaviBitkiselEvdeEdilirDişHekimi-,  -,  
İletişim Bilgileri
Muayenehane Adresi
Mevzuat gereği doktora ait fotoğraf ve adres bilgileri sitemizde yayınlanmamaktadır.
Şehir / İlçe
Bursa / Merkez
Çalıştığı Hastane
Mevzuat gereği doktora ait mesleki bilgiler sitemizde yayınlanmamaktadır.
Diploma No
Mevzuat gereği doktora ait mesleki bilgiler sitemizde yayınlanmamaktadır.
Telefon Numarası
yok
Faks Numarası
yok
Hastane Telefonu
yok
Sayfa Sayacı
Bu sayfa 109,855 tek ziyaretçi tarafından görülmüştür.Doktor musunuz? Bilgilerinizi sitemize ekleyin!
Günlük ortalama 340.000 tekil ziyaretçisi ile Türkiye'nin en çok ziyaret edilen sağlık sitesine, bilgilerinizi ücretsiz olarak eklemek için üye olun...
Copyright © 2013-2019 - www.tr-hastane.com - Tüm Hakları Saklıdır