Doktor Bilgileri

Dr. Levent Yörük
LEVENT YÖRÜK (Adana Aile Hekimi Doktoru Randevu - Muayene) - Türkiye Hastaneler Dizini - Türkiye Doktorlar Rehberi

Doktor LEVENT YÖRÜK (Adana Aile Hekimi Doktoru - Doktordan randevu almak, muayene ücretini öğrenmek ve muayene olmak için lütfen alt kısımda yer alan linkleri tıklayın)


Özgeçmiş

Dr. LEVENT YÖRÜK hakkında sitemize kayıtlı ayrıntılı özgeçmiş bilgileri bulunamadı. Eğer siz Dr. LEVENT YÖRÜK iseniz sitemize özgeçmiş bilgilerinizi eklemek için lütfen buraya tıklayın...


Doktorunuzu seçerken lütfen bunlara dikkat edin;

( Doktor LEVENT YÖRÜK ) Hekime güven duymak:Hekiminize güvenmek, kendisinin denetiminde kendinizi huzurlu hissedebilmeniz , hekime samimi olarak itimat etmeniz gerçekten önemlidir. Hekiminizin probleminizle alakalı alacağı hükümler sağlığınıza direkt olarak etki gösterecektir. Olur da hekime güvenmezseniz, doktorun belirttiği tembihlerine uyum göstermekte sorun yaşarsınız. Başarılı bir hizmet görebilmek konusunda en önde gelen koşul hekime güven duymanızdır.

( Doktor LEVENT YÖRÜK ) Hekiminizin mesleki tecrübesi: Doktorunuzun alanındaki birikimini sorgularken bir takım noktalara özen göstermek gerekir. Tıp biliminde son derece çabuk ilerlemeler hayata geçer. Aynı zamanda farklı kollar kendi içinde uzmanlık alanlarına ayrılırlar. Bu yüzden hekimin sizi muayene edip başka bir uzmana göndermesi, hekimin acemi olduğunu göstermez. Bu durum ekip çalışmasına katkıda bulunan sağlık kuruluşlarında sık sık yaşanmakta olup doktorunuzun deneyimsizliği değil sizin sağlığınıza gösterdiği önemi vurgular.

( Doktor LEVENT YÖRÜK ) Doktorun yaklaşımı: Hekiminiz şikayetlerinizi sormaya önem veriyor mu, şikayetlerinizi dikkatle not alıyor mu? Muayene sırasında ne kadar ilgili? Soru sormaya ön ayak oluyor mu? Sorununuz konusunda size detaylı bilgi veriyor mu? Seçenekleri açıklıyor mu? Bunlar son derece önemlidir. Durumunuz hakkında fikir almak, nedenini bilmek, riskleri öğrenmek en doğal hakkınızdır. Eğer hekimle böyle bir diyaloğu sağlayabiliyorsanız, hekiminizi doğru seçtiniz anlamına gelir.

( Doktor LEVENT YÖRÜK ) Hekime Ulaşılabilirlik: Çağımızda telekomünikasyon son derece vazgeçilmez. Özellikle gebe hastalar ihtiyaç duyduğunda hemen doktoruyla görüşmek isteyecektir. Benzer olaylarda doktorunuza email vb. telekomünikasyon araçlarıyla erişebilmelisiniz. kimi önemsiz şikayetler muayeneye gitmeden çözülebilir.

( Doktor LEVENT YÖRÜK ) Diyalog: Hekiminizin anlayabileceğini şekilde anlatması son derece mühimdir. Bilgi verirken sadece anlamayacağınız lügat kullanması kafanızı karıştıracaktır. Bu yüzden doktorunuzla konuşurken, ne demek istediğini anlayabilmeniz oldukça mühimdir.

TAGLAR: Dr.LEVENT,  YÖRÜK,   AdanaLEVENT YÖRÜK Muayene ÜcretiLEVENT YÖRÜK Muayene ÜcretleriMuayene Paketiİletişim BilgileriMuayenehaneRandevuİletişimMakalelerGörüşlerLEVENT YÖRÜK Hangi Hastanede GörevliÇalışma SaatleriLEVENT YÖRÜK ÖzgeçmişVideolarAmeliyatlarLEVENT YÖRÜK Hakkında BilgiYorumlarLEVENT YÖRÜK KimdirŞikayetTelefonuHayatıÜcretMuayene ÜcretiMuayene ÜcretleriVizite ÜcretiMuayene PaketiKimdirHangi HastanedeDoğum ÜcretiLEVENT YÖRÜK HakkındaLEVENT YÖRÜK Muayene Ücreti 2016Doğum UzmanıLEVENT YÖRÜK ÖzgeçmişiLEVENT YÖRÜK RandevuLEVENT YÖRÜK MuayenehaneLEVENT YÖRÜK Muayene ÜcretiLEVENT YÖRÜK ÜcretleriÖzelHastanesiKliniğiHekimiNe KadarAraLEVENT YÖRÜK BulGetirLEVENT YÖRÜK NeredeCep NoLEVENT YÖRÜK UzmanıLEVENT YÖRÜK Özel MuayeneLEVENT YÖRÜK NumarasıLEVENT YÖRÜK Nerede ÇalışıyorLEVENT YÖRÜK GörevliUzmanlıkAileLEVENT YÖRÜK ŞikayetLEVENT YÖRÜK ÖneriLEVENT YÖRÜK EleştiriHastalıklarıYorumlarLEVENT YÖRÜK KimdirSekreterHemşireLEVENT YÖRÜK Yeni BilgileriLEVENT YÖRÜK Hakkında BilgiCerrahHekimLEVENT YÖRÜK AmeliyatOperasyonDoktorlarıBiyokimyaTahlilTetkikLEVENT YÖRÜK TedaviŞifaİyileşmeİyileştirBölgeFizik TedaviLEVENT YÖRÜK Doğum TarihiİrtibatLEVENT YÖRÜK Tedavi OlanlarSağlıkLEVENT YÖRÜK ÖzgeçmişLEVENT YÖRÜK BiyografiCerrahisiLEVENT YÖRÜK DoktordurLEVENT YÖRÜK Ne DoktoruYatışDikişEstetikMaaşlarıKotasıLEVENT YÖRÜK TavsiyeUzmanlarıİsimleriBelirtileriÇeşitleriNedirLEVENT YÖRÜK Nasıl TedaviBitkiselEvdeEdilirAileHekimi-,  -,  
İletişim Bilgileri
Muayenehane Adresi
Mevzuat gereği doktora ait fotoğraf ve adres bilgileri sitemizde yayınlanmamaktadır.
Şehir / İlçe
Adana / Merkez
Çalıştığı Hastane
Mevzuat gereği doktora ait mesleki bilgiler sitemizde yayınlanmamaktadır.
Diploma No
Mevzuat gereği doktora ait mesleki bilgiler sitemizde yayınlanmamaktadır.
Telefon Numarası
yok
Faks Numarası
yok
Hastane Telefonu
yok
Sayfa Sayacı
Bu sayfa 35,151 tek ziyaretçi tarafından görülmüştür.Doktor musunuz? Bilgilerinizi sitemize ekleyin!
Günlük ortalama 340.000 tekil ziyaretçisi ile Türkiye'nin en çok ziyaret edilen sağlık sitesine, bilgilerinizi ücretsiz olarak eklemek için üye olun...
Copyright © 2013-2019 - www.tr-hastane.com - Tüm Hakları Saklıdır