Doktor Bilgileri

Dt. Ahmet Dayan
AHMET DAYAN (Bursa Diş Hekimi Doktoru Randevu - Muayene) - Türkiye Hastaneler Dizini - Türkiye Doktorlar Rehberi

Doktor AHMET DAYAN (Bursa Diş Hekimi Doktoru - Doktordan randevu almak, muayene ücretini öğrenmek ve muayene olmak için lütfen alt kısımda yer alan linkleri tıklayın)


Özgeçmiş

Dt. AHMET DAYAN hakkında sitemize kayıtlı ayrıntılı özgeçmiş bilgileri bulunamadı. Eğer siz Dt. AHMET DAYAN iseniz sitemize özgeçmiş bilgilerinizi eklemek için lütfen buraya tıklayın...


Doktorunuzu seçerken lütfen bunlara dikkat edin;

( Doktor AHMET DAYAN ) Hekime güven duymak:Hekiminize güvenmek, kendisinin denetiminde kendinizi huzurlu hissedebilmeniz , hekime samimi olarak itimat etmeniz gerçekten önemlidir. Hekiminizin probleminizle alakalı alacağı hükümler sağlığınıza direkt olarak etki gösterecektir. Olur da hekime güvenmezseniz, doktorun belirttiği tembihlerine uyum göstermekte sorun yaşarsınız. Başarılı bir hizmet görebilmek konusunda en önde gelen koşul hekime güven duymanızdır.

( Doktor AHMET DAYAN ) Hekiminizin mesleki tecrübesi: Doktorunuzun alanındaki birikimini sorgularken bir takım noktalara özen göstermek gerekir. Tıp biliminde son derece çabuk ilerlemeler hayata geçer. Aynı zamanda farklı kollar kendi içinde uzmanlık alanlarına ayrılırlar. Bu yüzden hekimin sizi muayene edip başka bir uzmana göndermesi, hekimin acemi olduğunu göstermez. Bu durum ekip çalışmasına katkıda bulunan sağlık kuruluşlarında sık sık yaşanmakta olup doktorunuzun deneyimsizliği değil sizin sağlığınıza gösterdiği önemi vurgular.

( Doktor AHMET DAYAN ) Doktorun yaklaşımı: Hekiminiz şikayetlerinizi sormaya önem veriyor mu, şikayetlerinizi dikkatle not alıyor mu? Muayene sırasında ne kadar ilgili? Soru sormaya ön ayak oluyor mu? Sorununuz konusunda size detaylı bilgi veriyor mu? Seçenekleri açıklıyor mu? Bunlar son derece önemlidir. Durumunuz hakkında fikir almak, nedenini bilmek, riskleri öğrenmek en doğal hakkınızdır. Eğer hekimle böyle bir diyaloğu sağlayabiliyorsanız, hekiminizi doğru seçtiniz anlamına gelir.

( Doktor AHMET DAYAN ) Hekime Ulaşılabilirlik: Çağımızda telekomünikasyon son derece vazgeçilmez. Özellikle gebe hastalar ihtiyaç duyduğunda hemen doktoruyla görüşmek isteyecektir. Benzer olaylarda doktorunuza email vb. telekomünikasyon araçlarıyla erişebilmelisiniz. kimi önemsiz şikayetler muayeneye gitmeden çözülebilir.

( Doktor AHMET DAYAN ) Diyalog: Hekiminizin anlayabileceğini şekilde anlatması son derece mühimdir. Bilgi verirken sadece anlamayacağınız lügat kullanması kafanızı karıştıracaktır. Bu yüzden doktorunuzla konuşurken, ne demek istediğini anlayabilmeniz oldukça mühimdir.

TAGLAR: Dt.AHMET,  DAYAN,   BursaAHMET DAYAN Muayene ÜcretiAHMET DAYAN Muayene ÜcretleriMuayene Paketiİletişim BilgileriMuayenehaneRandevuİletişimMakalelerGörüşlerAHMET DAYAN Hangi Hastanede GörevliÇalışma SaatleriAHMET DAYAN ÖzgeçmişVideolarAmeliyatlarAHMET DAYAN Hakkında BilgiYorumlarAHMET DAYAN KimdirŞikayetTelefonuHayatıÜcretMuayene ÜcretiMuayene ÜcretleriVizite ÜcretiMuayene PaketiKimdirHangi HastanedeDoğum ÜcretiAHMET DAYAN HakkındaAHMET DAYAN Muayene Ücreti 2016Doğum UzmanıAHMET DAYAN ÖzgeçmişiAHMET DAYAN RandevuAHMET DAYAN MuayenehaneAHMET DAYAN Muayene ÜcretiAHMET DAYAN ÜcretleriÖzelHastanesiKliniğiHekimiNe KadarAraAHMET DAYAN BulGetirAHMET DAYAN NeredeCep NoAHMET DAYAN UzmanıAHMET DAYAN Özel MuayeneAHMET DAYAN NumarasıAHMET DAYAN Nerede ÇalışıyorAHMET DAYAN GörevliUzmanlıkAileAHMET DAYAN ŞikayetAHMET DAYAN ÖneriAHMET DAYAN EleştiriHastalıklarıYorumlarAHMET DAYAN KimdirSekreterHemşireAHMET DAYAN Yeni BilgileriAHMET DAYAN Hakkında BilgiCerrahHekimAHMET DAYAN AmeliyatOperasyonDoktorlarıBiyokimyaTahlilTetkikAHMET DAYAN TedaviŞifaİyileşmeİyileştirBölgeFizik TedaviAHMET DAYAN Doğum TarihiİrtibatAHMET DAYAN Tedavi OlanlarSağlıkAHMET DAYAN ÖzgeçmişAHMET DAYAN BiyografiCerrahisiAHMET DAYAN DoktordurAHMET DAYAN Ne DoktoruYatışDikişEstetikMaaşlarıKotasıAHMET DAYAN TavsiyeUzmanlarıİsimleriBelirtileriÇeşitleriNedirAHMET DAYAN Nasıl TedaviBitkiselEvdeEdilirDişHekimi-,  -,  
İletişim Bilgileri
Muayenehane Adresi
Mevzuat gereği doktora ait fotoğraf ve adres bilgileri sitemizde yayınlanmamaktadır.
Şehir / İlçe
Bursa / Merkez
Çalıştığı Hastane
Mevzuat gereği doktora ait mesleki bilgiler sitemizde yayınlanmamaktadır.
Diploma No
Mevzuat gereği doktora ait mesleki bilgiler sitemizde yayınlanmamaktadır.
Telefon Numarası
yok
Faks Numarası
yok
Hastane Telefonu
yok
Sayfa Sayacı
Bu sayfa 27,413 tek ziyaretçi tarafından görülmüştür.Doktor musunuz? Bilgilerinizi sitemize ekleyin!
Günlük ortalama 340.000 tekil ziyaretçisi ile Türkiye'nin en çok ziyaret edilen sağlık sitesine, bilgilerinizi ücretsiz olarak eklemek için üye olun...
Copyright © 2013-2019 - www.tr-hastane.com - Tüm Hakları Saklıdır