Doktor Bilgileri

Dr. Kemal Tekkollu
KEMAL TEKKOLLU (Adana Aile Hekimi Doktoru Randevu - Muayene) - Türkiye Hastaneler Dizini - Türkiye Doktorlar Rehberi

Doktor KEMAL TEKKOLLU (Adana Aile Hekimi Doktoru - Doktordan randevu almak, muayene ücretini öğrenmek ve muayene olmak için lütfen alt kısımda yer alan linkleri tıklayın)


Özgeçmiş

Dr. KEMAL TEKKOLLU hakkında sitemize kayıtlı ayrıntılı özgeçmiş bilgileri bulunamadı. Eğer siz Dr. KEMAL TEKKOLLU iseniz sitemize özgeçmiş bilgilerinizi eklemek için lütfen buraya tıklayın...


Doktorunuzu seçerken lütfen bunlara dikkat edin;

( Doktor KEMAL TEKKOLLU ) Hekime güven duymak:Hekiminize güvenmek, kendisinin denetiminde kendinizi huzurlu hissedebilmeniz , hekime samimi olarak itimat etmeniz gerçekten önemlidir. Hekiminizin probleminizle alakalı alacağı hükümler sağlığınıza direkt olarak etki gösterecektir. Olur da hekime güvenmezseniz, doktorun belirttiği tembihlerine uyum göstermekte sorun yaşarsınız. Başarılı bir hizmet görebilmek konusunda en önde gelen koşul hekime güven duymanızdır.

( Doktor KEMAL TEKKOLLU ) Hekiminizin mesleki tecrübesi: Doktorunuzun alanındaki birikimini sorgularken bir takım noktalara özen göstermek gerekir. Tıp biliminde son derece çabuk ilerlemeler hayata geçer. Aynı zamanda farklı kollar kendi içinde uzmanlık alanlarına ayrılırlar. Bu yüzden hekimin sizi muayene edip başka bir uzmana göndermesi, hekimin acemi olduğunu göstermez. Bu durum ekip çalışmasına katkıda bulunan sağlık kuruluşlarında sık sık yaşanmakta olup doktorunuzun deneyimsizliği değil sizin sağlığınıza gösterdiği önemi vurgular.

( Doktor KEMAL TEKKOLLU ) Doktorun yaklaşımı: Hekiminiz şikayetlerinizi sormaya önem veriyor mu, şikayetlerinizi dikkatle not alıyor mu? Muayene sırasında ne kadar ilgili? Soru sormaya ön ayak oluyor mu? Sorununuz konusunda size detaylı bilgi veriyor mu? Seçenekleri açıklıyor mu? Bunlar son derece önemlidir. Durumunuz hakkında fikir almak, nedenini bilmek, riskleri öğrenmek en doğal hakkınızdır. Eğer hekimle böyle bir diyaloğu sağlayabiliyorsanız, hekiminizi doğru seçtiniz anlamına gelir.

( Doktor KEMAL TEKKOLLU ) Hekime Ulaşılabilirlik: Çağımızda telekomünikasyon son derece vazgeçilmez. Özellikle gebe hastalar ihtiyaç duyduğunda hemen doktoruyla görüşmek isteyecektir. Benzer olaylarda doktorunuza email vb. telekomünikasyon araçlarıyla erişebilmelisiniz. kimi önemsiz şikayetler muayeneye gitmeden çözülebilir.

( Doktor KEMAL TEKKOLLU ) Diyalog: Hekiminizin anlayabileceğini şekilde anlatması son derece mühimdir. Bilgi verirken sadece anlamayacağınız lügat kullanması kafanızı karıştıracaktır. Bu yüzden doktorunuzla konuşurken, ne demek istediğini anlayabilmeniz oldukça mühimdir.

TAGLAR: Dr.KEMAL,  TEKKOLLU,   AdanaKEMAL TEKKOLLU Muayene ÜcretiKEMAL TEKKOLLU Muayene ÜcretleriMuayene Paketiİletişim BilgileriMuayenehaneRandevuİletişimMakalelerGörüşlerKEMAL TEKKOLLU Hangi Hastanede GörevliÇalışma SaatleriKEMAL TEKKOLLU ÖzgeçmişVideolarAmeliyatlarKEMAL TEKKOLLU Hakkında BilgiYorumlarKEMAL TEKKOLLU KimdirŞikayetTelefonuHayatıÜcretMuayene ÜcretiMuayene ÜcretleriVizite ÜcretiMuayene PaketiKimdirHangi HastanedeDoğum ÜcretiKEMAL TEKKOLLU HakkındaKEMAL TEKKOLLU Muayene Ücreti 2016Doğum UzmanıKEMAL TEKKOLLU ÖzgeçmişiKEMAL TEKKOLLU RandevuKEMAL TEKKOLLU MuayenehaneKEMAL TEKKOLLU Muayene ÜcretiKEMAL TEKKOLLU ÜcretleriÖzelHastanesiKliniğiHekimiNe KadarAraKEMAL TEKKOLLU BulGetirKEMAL TEKKOLLU NeredeCep NoKEMAL TEKKOLLU UzmanıKEMAL TEKKOLLU Özel MuayeneKEMAL TEKKOLLU NumarasıKEMAL TEKKOLLU Nerede ÇalışıyorKEMAL TEKKOLLU GörevliUzmanlıkAileKEMAL TEKKOLLU ŞikayetKEMAL TEKKOLLU ÖneriKEMAL TEKKOLLU EleştiriHastalıklarıYorumlarKEMAL TEKKOLLU KimdirSekreterHemşireKEMAL TEKKOLLU Yeni BilgileriKEMAL TEKKOLLU Hakkında BilgiCerrahHekimKEMAL TEKKOLLU AmeliyatOperasyonDoktorlarıBiyokimyaTahlilTetkikKEMAL TEKKOLLU TedaviŞifaİyileşmeİyileştirBölgeFizik TedaviKEMAL TEKKOLLU Doğum TarihiİrtibatKEMAL TEKKOLLU Tedavi OlanlarSağlıkKEMAL TEKKOLLU ÖzgeçmişKEMAL TEKKOLLU BiyografiCerrahisiKEMAL TEKKOLLU DoktordurKEMAL TEKKOLLU Ne DoktoruYatışDikişEstetikMaaşlarıKotasıKEMAL TEKKOLLU TavsiyeUzmanlarıİsimleriBelirtileriÇeşitleriNedirKEMAL TEKKOLLU Nasıl TedaviBitkiselEvdeEdilirAileHekimi-,  -,  
İletişim Bilgileri
Muayenehane Adresi
Mevzuat gereği doktora ait fotoğraf ve adres bilgileri sitemizde yayınlanmamaktadır.
Şehir / İlçe
Adana / Merkez
Çalıştığı Hastane
Mevzuat gereği doktora ait mesleki bilgiler sitemizde yayınlanmamaktadır.
Diploma No
Mevzuat gereği doktora ait mesleki bilgiler sitemizde yayınlanmamaktadır.
Telefon Numarası
yok
Faks Numarası
yok
Hastane Telefonu
yok
Sayfa Sayacı
Bu sayfa 30,827 tek ziyaretçi tarafından görülmüştür.Doktor musunuz? Bilgilerinizi sitemize ekleyin!
Günlük ortalama 340.000 tekil ziyaretçisi ile Türkiye'nin en çok ziyaret edilen sağlık sitesine, bilgilerinizi ücretsiz olarak eklemek için üye olun...
Copyright © 2013-2019 - www.tr-hastane.com - Tüm Hakları Saklıdır