Doktor Bilgileri

Dr. Kemal Ertsak
KEMAL ERTSAK (Adana Aile Hekimi Doktoru Randevu - Muayene) - Türkiye Hastaneler Dizini - Türkiye Doktorlar Rehberi

Doktor KEMAL ERTSAK (Adana Aile Hekimi Doktoru - Doktordan randevu almak, muayene ücretini öğrenmek ve muayene olmak için lütfen alt kısımda yer alan linkleri tıklayın)


Özgeçmiş

Dr. KEMAL ERTSAK hakkında sitemize kayıtlı ayrıntılı özgeçmiş bilgileri bulunamadı. Eğer siz Dr. KEMAL ERTSAK iseniz sitemize özgeçmiş bilgilerinizi eklemek için lütfen buraya tıklayın...


Doktorunuzu seçerken lütfen bunlara dikkat edin;

( Doktor KEMAL ERTSAK ) Hekime güven duymak:Hekiminize güvenmek, kendisinin denetiminde kendinizi huzurlu hissedebilmeniz , hekime samimi olarak itimat etmeniz gerçekten önemlidir. Hekiminizin probleminizle alakalı alacağı hükümler sağlığınıza direkt olarak etki gösterecektir. Olur da hekime güvenmezseniz, doktorun belirttiği tembihlerine uyum göstermekte sorun yaşarsınız. Başarılı bir hizmet görebilmek konusunda en önde gelen koşul hekime güven duymanızdır.

( Doktor KEMAL ERTSAK ) Hekiminizin mesleki tecrübesi: Doktorunuzun alanındaki birikimini sorgularken bir takım noktalara özen göstermek gerekir. Tıp biliminde son derece çabuk ilerlemeler hayata geçer. Aynı zamanda farklı kollar kendi içinde uzmanlık alanlarına ayrılırlar. Bu yüzden hekimin sizi muayene edip başka bir uzmana göndermesi, hekimin acemi olduğunu göstermez. Bu durum ekip çalışmasına katkıda bulunan sağlık kuruluşlarında sık sık yaşanmakta olup doktorunuzun deneyimsizliği değil sizin sağlığınıza gösterdiği önemi vurgular.

( Doktor KEMAL ERTSAK ) Doktorun yaklaşımı: Hekiminiz şikayetlerinizi sormaya önem veriyor mu, şikayetlerinizi dikkatle not alıyor mu? Muayene sırasında ne kadar ilgili? Soru sormaya ön ayak oluyor mu? Sorununuz konusunda size detaylı bilgi veriyor mu? Seçenekleri açıklıyor mu? Bunlar son derece önemlidir. Durumunuz hakkında fikir almak, nedenini bilmek, riskleri öğrenmek en doğal hakkınızdır. Eğer hekimle böyle bir diyaloğu sağlayabiliyorsanız, hekiminizi doğru seçtiniz anlamına gelir.

( Doktor KEMAL ERTSAK ) Hekime Ulaşılabilirlik: Çağımızda telekomünikasyon son derece vazgeçilmez. Özellikle gebe hastalar ihtiyaç duyduğunda hemen doktoruyla görüşmek isteyecektir. Benzer olaylarda doktorunuza email vb. telekomünikasyon araçlarıyla erişebilmelisiniz. kimi önemsiz şikayetler muayeneye gitmeden çözülebilir.

( Doktor KEMAL ERTSAK ) Diyalog: Hekiminizin anlayabileceğini şekilde anlatması son derece mühimdir. Bilgi verirken sadece anlamayacağınız lügat kullanması kafanızı karıştıracaktır. Bu yüzden doktorunuzla konuşurken, ne demek istediğini anlayabilmeniz oldukça mühimdir.

TAGLAR: Dr.KEMAL,  ERTSAK,   AdanaKEMAL ERTSAK Muayene ÜcretiKEMAL ERTSAK Muayene ÜcretleriMuayene Paketiİletişim BilgileriMuayenehaneRandevuİletişimMakalelerGörüşlerKEMAL ERTSAK Hangi Hastanede GörevliÇalışma SaatleriKEMAL ERTSAK ÖzgeçmişVideolarAmeliyatlarKEMAL ERTSAK Hakkında BilgiYorumlarKEMAL ERTSAK KimdirŞikayetTelefonuHayatıÜcretMuayene ÜcretiMuayene ÜcretleriVizite ÜcretiMuayene PaketiKimdirHangi HastanedeDoğum ÜcretiKEMAL ERTSAK HakkındaKEMAL ERTSAK Muayene Ücreti 2016Doğum UzmanıKEMAL ERTSAK ÖzgeçmişiKEMAL ERTSAK RandevuKEMAL ERTSAK MuayenehaneKEMAL ERTSAK Muayene ÜcretiKEMAL ERTSAK ÜcretleriÖzelHastanesiKliniğiHekimiNe KadarAraKEMAL ERTSAK BulGetirKEMAL ERTSAK NeredeCep NoKEMAL ERTSAK UzmanıKEMAL ERTSAK Özel MuayeneKEMAL ERTSAK NumarasıKEMAL ERTSAK Nerede ÇalışıyorKEMAL ERTSAK GörevliUzmanlıkAileKEMAL ERTSAK ŞikayetKEMAL ERTSAK ÖneriKEMAL ERTSAK EleştiriHastalıklarıYorumlarKEMAL ERTSAK KimdirSekreterHemşireKEMAL ERTSAK Yeni BilgileriKEMAL ERTSAK Hakkında BilgiCerrahHekimKEMAL ERTSAK AmeliyatOperasyonDoktorlarıBiyokimyaTahlilTetkikKEMAL ERTSAK TedaviŞifaİyileşmeİyileştirBölgeFizik TedaviKEMAL ERTSAK Doğum TarihiİrtibatKEMAL ERTSAK Tedavi OlanlarSağlıkKEMAL ERTSAK ÖzgeçmişKEMAL ERTSAK BiyografiCerrahisiKEMAL ERTSAK DoktordurKEMAL ERTSAK Ne DoktoruYatışDikişEstetikMaaşlarıKotasıKEMAL ERTSAK TavsiyeUzmanlarıİsimleriBelirtileriÇeşitleriNedirKEMAL ERTSAK Nasıl TedaviBitkiselEvdeEdilirAileHekimi-,  -,  
İletişim Bilgileri
Muayenehane Adresi
Mevzuat gereği doktora ait fotoğraf ve adres bilgileri sitemizde yayınlanmamaktadır.
Şehir / İlçe
Adana / Merkez
Çalıştığı Hastane
Mevzuat gereği doktora ait mesleki bilgiler sitemizde yayınlanmamaktadır.
Diploma No
Mevzuat gereği doktora ait mesleki bilgiler sitemizde yayınlanmamaktadır.
Telefon Numarası
yok
Faks Numarası
yok
Hastane Telefonu
yok
Sayfa Sayacı
Bu sayfa 20,051 tek ziyaretçi tarafından görülmüştür.Doktor musunuz? Bilgilerinizi sitemize ekleyin!
Günlük ortalama 340.000 tekil ziyaretçisi ile Türkiye'nin en çok ziyaret edilen sağlık sitesine, bilgilerinizi ücretsiz olarak eklemek için üye olun...
Copyright © 2013-2019 - www.tr-hastane.com - Tüm Hakları Saklıdır