Doktor Bilgileri

Dr. Kemal Akyol
KEMAL AKYOL (Adana Aile Hekimi Doktoru Randevu - Muayene) - Türkiye Hastaneler Dizini - Türkiye Doktorlar Rehberi

Doktor KEMAL AKYOL (Adana Aile Hekimi Doktoru - Doktordan randevu almak, muayene ücretini öğrenmek ve muayene olmak için lütfen alt kısımda yer alan linkleri tıklayın)


Özgeçmiş

Dr. KEMAL AKYOL hakkında sitemize kayıtlı ayrıntılı özgeçmiş bilgileri bulunamadı. Eğer siz Dr. KEMAL AKYOL iseniz sitemize özgeçmiş bilgilerinizi eklemek için lütfen buraya tıklayın...


Doktorunuzu seçerken lütfen bunlara dikkat edin;

( Doktor KEMAL AKYOL ) Hekime güven duymak:Hekiminize güvenmek, kendisinin denetiminde kendinizi huzurlu hissedebilmeniz , hekime samimi olarak itimat etmeniz gerçekten önemlidir. Hekiminizin probleminizle alakalı alacağı hükümler sağlığınıza direkt olarak etki gösterecektir. Olur da hekime güvenmezseniz, doktorun belirttiği tembihlerine uyum göstermekte sorun yaşarsınız. Başarılı bir hizmet görebilmek konusunda en önde gelen koşul hekime güven duymanızdır.

( Doktor KEMAL AKYOL ) Hekiminizin mesleki tecrübesi: Doktorunuzun alanındaki birikimini sorgularken bir takım noktalara özen göstermek gerekir. Tıp biliminde son derece çabuk ilerlemeler hayata geçer. Aynı zamanda farklı kollar kendi içinde uzmanlık alanlarına ayrılırlar. Bu yüzden hekimin sizi muayene edip başka bir uzmana göndermesi, hekimin acemi olduğunu göstermez. Bu durum ekip çalışmasına katkıda bulunan sağlık kuruluşlarında sık sık yaşanmakta olup doktorunuzun deneyimsizliği değil sizin sağlığınıza gösterdiği önemi vurgular.

( Doktor KEMAL AKYOL ) Doktorun yaklaşımı: Hekiminiz şikayetlerinizi sormaya önem veriyor mu, şikayetlerinizi dikkatle not alıyor mu? Muayene sırasında ne kadar ilgili? Soru sormaya ön ayak oluyor mu? Sorununuz konusunda size detaylı bilgi veriyor mu? Seçenekleri açıklıyor mu? Bunlar son derece önemlidir. Durumunuz hakkında fikir almak, nedenini bilmek, riskleri öğrenmek en doğal hakkınızdır. Eğer hekimle böyle bir diyaloğu sağlayabiliyorsanız, hekiminizi doğru seçtiniz anlamına gelir.

( Doktor KEMAL AKYOL ) Hekime Ulaşılabilirlik: Çağımızda telekomünikasyon son derece vazgeçilmez. Özellikle gebe hastalar ihtiyaç duyduğunda hemen doktoruyla görüşmek isteyecektir. Benzer olaylarda doktorunuza email vb. telekomünikasyon araçlarıyla erişebilmelisiniz. kimi önemsiz şikayetler muayeneye gitmeden çözülebilir.

( Doktor KEMAL AKYOL ) Diyalog: Hekiminizin anlayabileceğini şekilde anlatması son derece mühimdir. Bilgi verirken sadece anlamayacağınız lügat kullanması kafanızı karıştıracaktır. Bu yüzden doktorunuzla konuşurken, ne demek istediğini anlayabilmeniz oldukça mühimdir.

TAGLAR: Dr.KEMAL,  AKYOL,   AdanaKEMAL AKYOL Muayene ÜcretiKEMAL AKYOL Muayene ÜcretleriMuayene Paketiİletişim BilgileriMuayenehaneRandevuİletişimMakalelerGörüşlerKEMAL AKYOL Hangi Hastanede GörevliÇalışma SaatleriKEMAL AKYOL ÖzgeçmişVideolarAmeliyatlarKEMAL AKYOL Hakkında BilgiYorumlarKEMAL AKYOL KimdirŞikayetTelefonuHayatıÜcretMuayene ÜcretiMuayene ÜcretleriVizite ÜcretiMuayene PaketiKimdirHangi HastanedeDoğum ÜcretiKEMAL AKYOL HakkındaKEMAL AKYOL Muayene Ücreti 2016Doğum UzmanıKEMAL AKYOL ÖzgeçmişiKEMAL AKYOL RandevuKEMAL AKYOL MuayenehaneKEMAL AKYOL Muayene ÜcretiKEMAL AKYOL ÜcretleriÖzelHastanesiKliniğiHekimiNe KadarAraKEMAL AKYOL BulGetirKEMAL AKYOL NeredeCep NoKEMAL AKYOL UzmanıKEMAL AKYOL Özel MuayeneKEMAL AKYOL NumarasıKEMAL AKYOL Nerede ÇalışıyorKEMAL AKYOL GörevliUzmanlıkAileKEMAL AKYOL ŞikayetKEMAL AKYOL ÖneriKEMAL AKYOL EleştiriHastalıklarıYorumlarKEMAL AKYOL KimdirSekreterHemşireKEMAL AKYOL Yeni BilgileriKEMAL AKYOL Hakkında BilgiCerrahHekimKEMAL AKYOL AmeliyatOperasyonDoktorlarıBiyokimyaTahlilTetkikKEMAL AKYOL TedaviŞifaİyileşmeİyileştirBölgeFizik TedaviKEMAL AKYOL Doğum TarihiİrtibatKEMAL AKYOL Tedavi OlanlarSağlıkKEMAL AKYOL ÖzgeçmişKEMAL AKYOL BiyografiCerrahisiKEMAL AKYOL DoktordurKEMAL AKYOL Ne DoktoruYatışDikişEstetikMaaşlarıKotasıKEMAL AKYOL TavsiyeUzmanlarıİsimleriBelirtileriÇeşitleriNedirKEMAL AKYOL Nasıl TedaviBitkiselEvdeEdilirAileHekimi-,  -,  
İletişim Bilgileri
Muayenehane Adresi
Mevzuat gereği doktora ait fotoğraf ve adres bilgileri sitemizde yayınlanmamaktadır.
Şehir / İlçe
Adana / Merkez
Çalıştığı Hastane
Mevzuat gereği doktora ait mesleki bilgiler sitemizde yayınlanmamaktadır.
Diploma No
Mevzuat gereği doktora ait mesleki bilgiler sitemizde yayınlanmamaktadır.
Telefon Numarası
yok
Faks Numarası
yok
Hastane Telefonu
yok
Sayfa Sayacı
Bu sayfa 42,722 tek ziyaretçi tarafından görülmüştür.Doktor musunuz? Bilgilerinizi sitemize ekleyin!
Günlük ortalama 340.000 tekil ziyaretçisi ile Türkiye'nin en çok ziyaret edilen sağlık sitesine, bilgilerinizi ücretsiz olarak eklemek için üye olun...
Copyright © 2013-2019 - www.tr-hastane.com - Tüm Hakları Saklıdır