Doktor Bilgileri

Dr. Kayhan Süreyya İşgüzar
KAYHAN SÜREYYA İŞGÜZAR (Adana Aile Hekimi Doktoru Randevu - Muayene) - Türkiye Hastaneler Dizini - Türkiye Doktorlar Rehberi

Doktor KAYHAN SÜREYYA İŞGÜZAR (Adana Aile Hekimi Doktoru - Doktordan randevu almak, muayene ücretini öğrenmek ve muayene olmak için lütfen alt kısımda yer alan linkleri tıklayın)


Özgeçmiş

Dr. KAYHAN SÜREYYA İŞGÜZAR hakkında sitemize kayıtlı ayrıntılı özgeçmiş bilgileri bulunamadı. Eğer siz Dr. KAYHAN SÜREYYA İŞGÜZAR iseniz sitemize özgeçmiş bilgilerinizi eklemek için lütfen buraya tıklayın...


Doktorunuzu seçerken lütfen bunlara dikkat edin;

( Doktor KAYHAN SÜREYYA İŞGÜZAR ) Hekime güven duymak:Hekiminize güvenmek, kendisinin denetiminde kendinizi huzurlu hissedebilmeniz , hekime samimi olarak itimat etmeniz gerçekten önemlidir. Hekiminizin probleminizle alakalı alacağı hükümler sağlığınıza direkt olarak etki gösterecektir. Olur da hekime güvenmezseniz, doktorun belirttiği tembihlerine uyum göstermekte sorun yaşarsınız. Başarılı bir hizmet görebilmek konusunda en önde gelen koşul hekime güven duymanızdır.

( Doktor KAYHAN SÜREYYA İŞGÜZAR ) Hekiminizin mesleki tecrübesi: Doktorunuzun alanındaki birikimini sorgularken bir takım noktalara özen göstermek gerekir. Tıp biliminde son derece çabuk ilerlemeler hayata geçer. Aynı zamanda farklı kollar kendi içinde uzmanlık alanlarına ayrılırlar. Bu yüzden hekimin sizi muayene edip başka bir uzmana göndermesi, hekimin acemi olduğunu göstermez. Bu durum ekip çalışmasına katkıda bulunan sağlık kuruluşlarında sık sık yaşanmakta olup doktorunuzun deneyimsizliği değil sizin sağlığınıza gösterdiği önemi vurgular.

( Doktor KAYHAN SÜREYYA İŞGÜZAR ) Doktorun yaklaşımı: Hekiminiz şikayetlerinizi sormaya önem veriyor mu, şikayetlerinizi dikkatle not alıyor mu? Muayene sırasında ne kadar ilgili? Soru sormaya ön ayak oluyor mu? Sorununuz konusunda size detaylı bilgi veriyor mu? Seçenekleri açıklıyor mu? Bunlar son derece önemlidir. Durumunuz hakkında fikir almak, nedenini bilmek, riskleri öğrenmek en doğal hakkınızdır. Eğer hekimle böyle bir diyaloğu sağlayabiliyorsanız, hekiminizi doğru seçtiniz anlamına gelir.

( Doktor KAYHAN SÜREYYA İŞGÜZAR ) Hekime Ulaşılabilirlik: Çağımızda telekomünikasyon son derece vazgeçilmez. Özellikle gebe hastalar ihtiyaç duyduğunda hemen doktoruyla görüşmek isteyecektir. Benzer olaylarda doktorunuza email vb. telekomünikasyon araçlarıyla erişebilmelisiniz. kimi önemsiz şikayetler muayeneye gitmeden çözülebilir.

( Doktor KAYHAN SÜREYYA İŞGÜZAR ) Diyalog: Hekiminizin anlayabileceğini şekilde anlatması son derece mühimdir. Bilgi verirken sadece anlamayacağınız lügat kullanması kafanızı karıştıracaktır. Bu yüzden doktorunuzla konuşurken, ne demek istediğini anlayabilmeniz oldukça mühimdir.

TAGLAR: Dr.KAYHAN,  SÜREYYA,  İŞGÜZAR,   AdanaKAYHAN SÜREYYA İŞGÜZAR Muayene ÜcretiKAYHAN SÜREYYA İŞGÜZAR Muayene ÜcretleriMuayene Paketiİletişim BilgileriMuayenehaneRandevuİletişimMakalelerGörüşlerKAYHAN SÜREYYA İŞGÜZAR Hangi Hastanede GörevliÇalışma SaatleriKAYHAN SÜREYYA İŞGÜZAR ÖzgeçmişVideolarAmeliyatlarKAYHAN SÜREYYA İŞGÜZAR Hakkında BilgiYorumlarKAYHAN SÜREYYA İŞGÜZAR KimdirŞikayetTelefonuHayatıÜcretMuayene ÜcretiMuayene ÜcretleriVizite ÜcretiMuayene PaketiKimdirHangi HastanedeDoğum ÜcretiKAYHAN SÜREYYA İŞGÜZAR HakkındaKAYHAN SÜREYYA İŞGÜZAR Muayene Ücreti 2016Doğum UzmanıKAYHAN SÜREYYA İŞGÜZAR ÖzgeçmişiKAYHAN SÜREYYA İŞGÜZAR RandevuKAYHAN SÜREYYA İŞGÜZAR MuayenehaneKAYHAN SÜREYYA İŞGÜZAR Muayene ÜcretiKAYHAN SÜREYYA İŞGÜZAR ÜcretleriÖzelHastanesiKliniğiHekimiNe KadarAraKAYHAN SÜREYYA İŞGÜZAR BulGetirKAYHAN SÜREYYA İŞGÜZAR NeredeCep NoKAYHAN SÜREYYA İŞGÜZAR UzmanıKAYHAN SÜREYYA İŞGÜZAR Özel MuayeneKAYHAN SÜREYYA İŞGÜZAR NumarasıKAYHAN SÜREYYA İŞGÜZAR Nerede ÇalışıyorKAYHAN SÜREYYA İŞGÜZAR GörevliUzmanlıkAileKAYHAN SÜREYYA İŞGÜZAR ŞikayetKAYHAN SÜREYYA İŞGÜZAR ÖneriKAYHAN SÜREYYA İŞGÜZAR EleştiriHastalıklarıYorumlarKAYHAN SÜREYYA İŞGÜZAR KimdirSekreterHemşireKAYHAN SÜREYYA İŞGÜZAR Yeni BilgileriKAYHAN SÜREYYA İŞGÜZAR Hakkında BilgiCerrahHekimKAYHAN SÜREYYA İŞGÜZAR AmeliyatOperasyonDoktorlarıBiyokimyaTahlilTetkikKAYHAN SÜREYYA İŞGÜZAR TedaviŞifaİyileşmeİyileştirBölgeFizik TedaviKAYHAN SÜREYYA İŞGÜZAR Doğum TarihiİrtibatKAYHAN SÜREYYA İŞGÜZAR Tedavi OlanlarSağlıkKAYHAN SÜREYYA İŞGÜZAR ÖzgeçmişKAYHAN SÜREYYA İŞGÜZAR BiyografiCerrahisiKAYHAN SÜREYYA İŞGÜZAR DoktordurKAYHAN SÜREYYA İŞGÜZAR Ne DoktoruYatışDikişEstetikMaaşlarıKotasıKAYHAN SÜREYYA İŞGÜZAR TavsiyeUzmanlarıİsimleriBelirtileriÇeşitleriNedirKAYHAN SÜREYYA İŞGÜZAR Nasıl TedaviBitkiselEvdeEdilirAileHekimi-,  -,  
İletişim Bilgileri
Muayenehane Adresi
Mevzuat gereği doktora ait fotoğraf ve adres bilgileri sitemizde yayınlanmamaktadır.
Şehir / İlçe
Adana / Merkez
Çalıştığı Hastane
Mevzuat gereği doktora ait mesleki bilgiler sitemizde yayınlanmamaktadır.
Diploma No
Mevzuat gereği doktora ait mesleki bilgiler sitemizde yayınlanmamaktadır.
Telefon Numarası
yok
Faks Numarası
yok
Hastane Telefonu
yok
Sayfa Sayacı
Bu sayfa 27,380 tek ziyaretçi tarafından görülmüştür.Doktor musunuz? Bilgilerinizi sitemize ekleyin!
Günlük ortalama 340.000 tekil ziyaretçisi ile Türkiye'nin en çok ziyaret edilen sağlık sitesine, bilgilerinizi ücretsiz olarak eklemek için üye olun...
Copyright © 2013-2019 - www.tr-hastane.com - Tüm Hakları Saklıdır