Doktor Bilgileri

Dr. Kasim Özel
KASIM ÖZEL (Adana Aile Hekimi Doktoru Randevu - Muayene) - Türkiye Hastaneler Dizini - Türkiye Doktorlar Rehberi

Doktor KASIM ÖZEL (Adana Aile Hekimi Doktoru - Doktordan randevu almak, muayene ücretini öğrenmek ve muayene olmak için lütfen alt kısımda yer alan linkleri tıklayın)


Özgeçmiş

Dr. KASIM ÖZEL hakkında sitemize kayıtlı ayrıntılı özgeçmiş bilgileri bulunamadı. Eğer siz Dr. KASIM ÖZEL iseniz sitemize özgeçmiş bilgilerinizi eklemek için lütfen buraya tıklayın...


Doktorunuzu seçerken lütfen bunlara dikkat edin;

( Doktor KASIM ÖZEL ) Hekime güven duymak:Hekiminize güvenmek, kendisinin denetiminde kendinizi huzurlu hissedebilmeniz , hekime samimi olarak itimat etmeniz gerçekten önemlidir. Hekiminizin probleminizle alakalı alacağı hükümler sağlığınıza direkt olarak etki gösterecektir. Olur da hekime güvenmezseniz, doktorun belirttiği tembihlerine uyum göstermekte sorun yaşarsınız. Başarılı bir hizmet görebilmek konusunda en önde gelen koşul hekime güven duymanızdır.

( Doktor KASIM ÖZEL ) Hekiminizin mesleki tecrübesi: Doktorunuzun alanındaki birikimini sorgularken bir takım noktalara özen göstermek gerekir. Tıp biliminde son derece çabuk ilerlemeler hayata geçer. Aynı zamanda farklı kollar kendi içinde uzmanlık alanlarına ayrılırlar. Bu yüzden hekimin sizi muayene edip başka bir uzmana göndermesi, hekimin acemi olduğunu göstermez. Bu durum ekip çalışmasına katkıda bulunan sağlık kuruluşlarında sık sık yaşanmakta olup doktorunuzun deneyimsizliği değil sizin sağlığınıza gösterdiği önemi vurgular.

( Doktor KASIM ÖZEL ) Doktorun yaklaşımı: Hekiminiz şikayetlerinizi sormaya önem veriyor mu, şikayetlerinizi dikkatle not alıyor mu? Muayene sırasında ne kadar ilgili? Soru sormaya ön ayak oluyor mu? Sorununuz konusunda size detaylı bilgi veriyor mu? Seçenekleri açıklıyor mu? Bunlar son derece önemlidir. Durumunuz hakkında fikir almak, nedenini bilmek, riskleri öğrenmek en doğal hakkınızdır. Eğer hekimle böyle bir diyaloğu sağlayabiliyorsanız, hekiminizi doğru seçtiniz anlamına gelir.

( Doktor KASIM ÖZEL ) Hekime Ulaşılabilirlik: Çağımızda telekomünikasyon son derece vazgeçilmez. Özellikle gebe hastalar ihtiyaç duyduğunda hemen doktoruyla görüşmek isteyecektir. Benzer olaylarda doktorunuza email vb. telekomünikasyon araçlarıyla erişebilmelisiniz. kimi önemsiz şikayetler muayeneye gitmeden çözülebilir.

( Doktor KASIM ÖZEL ) Diyalog: Hekiminizin anlayabileceğini şekilde anlatması son derece mühimdir. Bilgi verirken sadece anlamayacağınız lügat kullanması kafanızı karıştıracaktır. Bu yüzden doktorunuzla konuşurken, ne demek istediğini anlayabilmeniz oldukça mühimdir.

TAGLAR: Dr.KASIM,  ÖZEL,   AdanaKASIM ÖZEL Muayene ÜcretiKASIM ÖZEL Muayene ÜcretleriMuayene Paketiİletişim BilgileriMuayenehaneRandevuİletişimMakalelerGörüşlerKASIM ÖZEL Hangi Hastanede GörevliÇalışma SaatleriKASIM ÖZEL ÖzgeçmişVideolarAmeliyatlarKASIM ÖZEL Hakkında BilgiYorumlarKASIM ÖZEL KimdirŞikayetTelefonuHayatıÜcretMuayene ÜcretiMuayene ÜcretleriVizite ÜcretiMuayene PaketiKimdirHangi HastanedeDoğum ÜcretiKASIM ÖZEL HakkındaKASIM ÖZEL Muayene Ücreti 2016Doğum UzmanıKASIM ÖZEL ÖzgeçmişiKASIM ÖZEL RandevuKASIM ÖZEL MuayenehaneKASIM ÖZEL Muayene ÜcretiKASIM ÖZEL ÜcretleriÖzelHastanesiKliniğiHekimiNe KadarAraKASIM ÖZEL BulGetirKASIM ÖZEL NeredeCep NoKASIM ÖZEL UzmanıKASIM ÖZEL Özel MuayeneKASIM ÖZEL NumarasıKASIM ÖZEL Nerede ÇalışıyorKASIM ÖZEL GörevliUzmanlıkAileKASIM ÖZEL ŞikayetKASIM ÖZEL ÖneriKASIM ÖZEL EleştiriHastalıklarıYorumlarKASIM ÖZEL KimdirSekreterHemşireKASIM ÖZEL Yeni BilgileriKASIM ÖZEL Hakkında BilgiCerrahHekimKASIM ÖZEL AmeliyatOperasyonDoktorlarıBiyokimyaTahlilTetkikKASIM ÖZEL TedaviŞifaİyileşmeİyileştirBölgeFizik TedaviKASIM ÖZEL Doğum TarihiİrtibatKASIM ÖZEL Tedavi OlanlarSağlıkKASIM ÖZEL ÖzgeçmişKASIM ÖZEL BiyografiCerrahisiKASIM ÖZEL DoktordurKASIM ÖZEL Ne DoktoruYatışDikişEstetikMaaşlarıKotasıKASIM ÖZEL TavsiyeUzmanlarıİsimleriBelirtileriÇeşitleriNedirKASIM ÖZEL Nasıl TedaviBitkiselEvdeEdilirAileHekimi-,  -,  
İletişim Bilgileri
Muayenehane Adresi
Mevzuat gereği doktora ait fotoğraf ve adres bilgileri sitemizde yayınlanmamaktadır.
Şehir / İlçe
Adana / Merkez
Çalıştığı Hastane
Mevzuat gereği doktora ait mesleki bilgiler sitemizde yayınlanmamaktadır.
Diploma No
Mevzuat gereği doktora ait mesleki bilgiler sitemizde yayınlanmamaktadır.
Telefon Numarası
yok
Faks Numarası
yok
Hastane Telefonu
yok
Sayfa Sayacı
Bu sayfa 24,433 tek ziyaretçi tarafından görülmüştür.Doktor musunuz? Bilgilerinizi sitemize ekleyin!
Günlük ortalama 340.000 tekil ziyaretçisi ile Türkiye'nin en çok ziyaret edilen sağlık sitesine, bilgilerinizi ücretsiz olarak eklemek için üye olun...
Copyright © 2013-2019 - www.tr-hastane.com - Tüm Hakları Saklıdır