Doktor Bilgileri

Dr. Kasim Fevzi Mungan
KASIM FEVZİ MUNGAN (Adana Aile Hekimi Doktoru Randevu - Muayene) - Türkiye Hastaneler Dizini - Türkiye Doktorlar Rehberi

Doktor KASIM FEVZİ MUNGAN (Adana Aile Hekimi Doktoru - Doktordan randevu almak, muayene ücretini öğrenmek ve muayene olmak için lütfen alt kısımda yer alan linkleri tıklayın)


Özgeçmiş

Dr. KASIM FEVZİ MUNGAN hakkında sitemize kayıtlı ayrıntılı özgeçmiş bilgileri bulunamadı. Eğer siz Dr. KASIM FEVZİ MUNGAN iseniz sitemize özgeçmiş bilgilerinizi eklemek için lütfen buraya tıklayın...


Doktorunuzu seçerken lütfen bunlara dikkat edin;

( Doktor KASIM FEVZİ MUNGAN ) Hekime güven duymak:Hekiminize güvenmek, kendisinin denetiminde kendinizi huzurlu hissedebilmeniz , hekime samimi olarak itimat etmeniz gerçekten önemlidir. Hekiminizin probleminizle alakalı alacağı hükümler sağlığınıza direkt olarak etki gösterecektir. Olur da hekime güvenmezseniz, doktorun belirttiği tembihlerine uyum göstermekte sorun yaşarsınız. Başarılı bir hizmet görebilmek konusunda en önde gelen koşul hekime güven duymanızdır.

( Doktor KASIM FEVZİ MUNGAN ) Hekiminizin mesleki tecrübesi: Doktorunuzun alanındaki birikimini sorgularken bir takım noktalara özen göstermek gerekir. Tıp biliminde son derece çabuk ilerlemeler hayata geçer. Aynı zamanda farklı kollar kendi içinde uzmanlık alanlarına ayrılırlar. Bu yüzden hekimin sizi muayene edip başka bir uzmana göndermesi, hekimin acemi olduğunu göstermez. Bu durum ekip çalışmasına katkıda bulunan sağlık kuruluşlarında sık sık yaşanmakta olup doktorunuzun deneyimsizliği değil sizin sağlığınıza gösterdiği önemi vurgular.

( Doktor KASIM FEVZİ MUNGAN ) Doktorun yaklaşımı: Hekiminiz şikayetlerinizi sormaya önem veriyor mu, şikayetlerinizi dikkatle not alıyor mu? Muayene sırasında ne kadar ilgili? Soru sormaya ön ayak oluyor mu? Sorununuz konusunda size detaylı bilgi veriyor mu? Seçenekleri açıklıyor mu? Bunlar son derece önemlidir. Durumunuz hakkında fikir almak, nedenini bilmek, riskleri öğrenmek en doğal hakkınızdır. Eğer hekimle böyle bir diyaloğu sağlayabiliyorsanız, hekiminizi doğru seçtiniz anlamına gelir.

( Doktor KASIM FEVZİ MUNGAN ) Hekime Ulaşılabilirlik: Çağımızda telekomünikasyon son derece vazgeçilmez. Özellikle gebe hastalar ihtiyaç duyduğunda hemen doktoruyla görüşmek isteyecektir. Benzer olaylarda doktorunuza email vb. telekomünikasyon araçlarıyla erişebilmelisiniz. kimi önemsiz şikayetler muayeneye gitmeden çözülebilir.

( Doktor KASIM FEVZİ MUNGAN ) Diyalog: Hekiminizin anlayabileceğini şekilde anlatması son derece mühimdir. Bilgi verirken sadece anlamayacağınız lügat kullanması kafanızı karıştıracaktır. Bu yüzden doktorunuzla konuşurken, ne demek istediğini anlayabilmeniz oldukça mühimdir.

TAGLAR: Dr.KASIM,  FEVZİ,  MUNGAN,   AdanaKASIM FEVZİ MUNGAN Muayene ÜcretiKASIM FEVZİ MUNGAN Muayene ÜcretleriMuayene Paketiİletişim BilgileriMuayenehaneRandevuİletişimMakalelerGörüşlerKASIM FEVZİ MUNGAN Hangi Hastanede GörevliÇalışma SaatleriKASIM FEVZİ MUNGAN ÖzgeçmişVideolarAmeliyatlarKASIM FEVZİ MUNGAN Hakkında BilgiYorumlarKASIM FEVZİ MUNGAN KimdirŞikayetTelefonuHayatıÜcretMuayene ÜcretiMuayene ÜcretleriVizite ÜcretiMuayene PaketiKimdirHangi HastanedeDoğum ÜcretiKASIM FEVZİ MUNGAN HakkındaKASIM FEVZİ MUNGAN Muayene Ücreti 2016Doğum UzmanıKASIM FEVZİ MUNGAN ÖzgeçmişiKASIM FEVZİ MUNGAN RandevuKASIM FEVZİ MUNGAN MuayenehaneKASIM FEVZİ MUNGAN Muayene ÜcretiKASIM FEVZİ MUNGAN ÜcretleriÖzelHastanesiKliniğiHekimiNe KadarAraKASIM FEVZİ MUNGAN BulGetirKASIM FEVZİ MUNGAN NeredeCep NoKASIM FEVZİ MUNGAN UzmanıKASIM FEVZİ MUNGAN Özel MuayeneKASIM FEVZİ MUNGAN NumarasıKASIM FEVZİ MUNGAN Nerede ÇalışıyorKASIM FEVZİ MUNGAN GörevliUzmanlıkAileKASIM FEVZİ MUNGAN ŞikayetKASIM FEVZİ MUNGAN ÖneriKASIM FEVZİ MUNGAN EleştiriHastalıklarıYorumlarKASIM FEVZİ MUNGAN KimdirSekreterHemşireKASIM FEVZİ MUNGAN Yeni BilgileriKASIM FEVZİ MUNGAN Hakkında BilgiCerrahHekimKASIM FEVZİ MUNGAN AmeliyatOperasyonDoktorlarıBiyokimyaTahlilTetkikKASIM FEVZİ MUNGAN TedaviŞifaİyileşmeİyileştirBölgeFizik TedaviKASIM FEVZİ MUNGAN Doğum TarihiİrtibatKASIM FEVZİ MUNGAN Tedavi OlanlarSağlıkKASIM FEVZİ MUNGAN ÖzgeçmişKASIM FEVZİ MUNGAN BiyografiCerrahisiKASIM FEVZİ MUNGAN DoktordurKASIM FEVZİ MUNGAN Ne DoktoruYatışDikişEstetikMaaşlarıKotasıKASIM FEVZİ MUNGAN TavsiyeUzmanlarıİsimleriBelirtileriÇeşitleriNedirKASIM FEVZİ MUNGAN Nasıl TedaviBitkiselEvdeEdilirAileHekimi-,  -,  
İletişim Bilgileri
Muayenehane Adresi
Mevzuat gereği doktora ait fotoğraf ve adres bilgileri sitemizde yayınlanmamaktadır.
Şehir / İlçe
Adana / Merkez
Çalıştığı Hastane
Mevzuat gereği doktora ait mesleki bilgiler sitemizde yayınlanmamaktadır.
Diploma No
Mevzuat gereği doktora ait mesleki bilgiler sitemizde yayınlanmamaktadır.
Telefon Numarası
yok
Faks Numarası
yok
Hastane Telefonu
yok
Sayfa Sayacı
Bu sayfa 46,440 tek ziyaretçi tarafından görülmüştür.Doktor musunuz? Bilgilerinizi sitemize ekleyin!
Günlük ortalama 340.000 tekil ziyaretçisi ile Türkiye'nin en çok ziyaret edilen sağlık sitesine, bilgilerinizi ücretsiz olarak eklemek için üye olun...
Copyright © 2013-2019 - www.tr-hastane.com - Tüm Hakları Saklıdır