Doktor Bilgileri

Dr. Kadir Karakaya
KADİR KARAKAYA (Adana Aile Hekimi Doktoru Randevu - Muayene) - Türkiye Hastaneler Dizini - Türkiye Doktorlar Rehberi

Doktor KADİR KARAKAYA (Adana Aile Hekimi Doktoru - Doktordan randevu almak, muayene ücretini öğrenmek ve muayene olmak için lütfen alt kısımda yer alan linkleri tıklayın)


Özgeçmiş

Dr. KADİR KARAKAYA hakkında sitemize kayıtlı ayrıntılı özgeçmiş bilgileri bulunamadı. Eğer siz Dr. KADİR KARAKAYA iseniz sitemize özgeçmiş bilgilerinizi eklemek için lütfen buraya tıklayın...


Doktorunuzu seçerken lütfen bunlara dikkat edin;

( Doktor KADİR KARAKAYA ) Hekime güven duymak:Hekiminize güvenmek, kendisinin denetiminde kendinizi huzurlu hissedebilmeniz , hekime samimi olarak itimat etmeniz gerçekten önemlidir. Hekiminizin probleminizle alakalı alacağı hükümler sağlığınıza direkt olarak etki gösterecektir. Olur da hekime güvenmezseniz, doktorun belirttiği tembihlerine uyum göstermekte sorun yaşarsınız. Başarılı bir hizmet görebilmek konusunda en önde gelen koşul hekime güven duymanızdır.

( Doktor KADİR KARAKAYA ) Hekiminizin mesleki tecrübesi: Doktorunuzun alanındaki birikimini sorgularken bir takım noktalara özen göstermek gerekir. Tıp biliminde son derece çabuk ilerlemeler hayata geçer. Aynı zamanda farklı kollar kendi içinde uzmanlık alanlarına ayrılırlar. Bu yüzden hekimin sizi muayene edip başka bir uzmana göndermesi, hekimin acemi olduğunu göstermez. Bu durum ekip çalışmasına katkıda bulunan sağlık kuruluşlarında sık sık yaşanmakta olup doktorunuzun deneyimsizliği değil sizin sağlığınıza gösterdiği önemi vurgular.

( Doktor KADİR KARAKAYA ) Doktorun yaklaşımı: Hekiminiz şikayetlerinizi sormaya önem veriyor mu, şikayetlerinizi dikkatle not alıyor mu? Muayene sırasında ne kadar ilgili? Soru sormaya ön ayak oluyor mu? Sorununuz konusunda size detaylı bilgi veriyor mu? Seçenekleri açıklıyor mu? Bunlar son derece önemlidir. Durumunuz hakkında fikir almak, nedenini bilmek, riskleri öğrenmek en doğal hakkınızdır. Eğer hekimle böyle bir diyaloğu sağlayabiliyorsanız, hekiminizi doğru seçtiniz anlamına gelir.

( Doktor KADİR KARAKAYA ) Hekime Ulaşılabilirlik: Çağımızda telekomünikasyon son derece vazgeçilmez. Özellikle gebe hastalar ihtiyaç duyduğunda hemen doktoruyla görüşmek isteyecektir. Benzer olaylarda doktorunuza email vb. telekomünikasyon araçlarıyla erişebilmelisiniz. kimi önemsiz şikayetler muayeneye gitmeden çözülebilir.

( Doktor KADİR KARAKAYA ) Diyalog: Hekiminizin anlayabileceğini şekilde anlatması son derece mühimdir. Bilgi verirken sadece anlamayacağınız lügat kullanması kafanızı karıştıracaktır. Bu yüzden doktorunuzla konuşurken, ne demek istediğini anlayabilmeniz oldukça mühimdir.

TAGLAR: Dr.KADİR,  KARAKAYA,   AdanaKADİR KARAKAYA Muayene ÜcretiKADİR KARAKAYA Muayene ÜcretleriMuayene Paketiİletişim BilgileriMuayenehaneRandevuİletişimMakalelerGörüşlerKADİR KARAKAYA Hangi Hastanede GörevliÇalışma SaatleriKADİR KARAKAYA ÖzgeçmişVideolarAmeliyatlarKADİR KARAKAYA Hakkında BilgiYorumlarKADİR KARAKAYA KimdirŞikayetTelefonuHayatıÜcretMuayene ÜcretiMuayene ÜcretleriVizite ÜcretiMuayene PaketiKimdirHangi HastanedeDoğum ÜcretiKADİR KARAKAYA HakkındaKADİR KARAKAYA Muayene Ücreti 2016Doğum UzmanıKADİR KARAKAYA ÖzgeçmişiKADİR KARAKAYA RandevuKADİR KARAKAYA MuayenehaneKADİR KARAKAYA Muayene ÜcretiKADİR KARAKAYA ÜcretleriÖzelHastanesiKliniğiHekimiNe KadarAraKADİR KARAKAYA BulGetirKADİR KARAKAYA NeredeCep NoKADİR KARAKAYA UzmanıKADİR KARAKAYA Özel MuayeneKADİR KARAKAYA NumarasıKADİR KARAKAYA Nerede ÇalışıyorKADİR KARAKAYA GörevliUzmanlıkAileKADİR KARAKAYA ŞikayetKADİR KARAKAYA ÖneriKADİR KARAKAYA EleştiriHastalıklarıYorumlarKADİR KARAKAYA KimdirSekreterHemşireKADİR KARAKAYA Yeni BilgileriKADİR KARAKAYA Hakkında BilgiCerrahHekimKADİR KARAKAYA AmeliyatOperasyonDoktorlarıBiyokimyaTahlilTetkikKADİR KARAKAYA TedaviŞifaİyileşmeİyileştirBölgeFizik TedaviKADİR KARAKAYA Doğum TarihiİrtibatKADİR KARAKAYA Tedavi OlanlarSağlıkKADİR KARAKAYA ÖzgeçmişKADİR KARAKAYA BiyografiCerrahisiKADİR KARAKAYA DoktordurKADİR KARAKAYA Ne DoktoruYatışDikişEstetikMaaşlarıKotasıKADİR KARAKAYA TavsiyeUzmanlarıİsimleriBelirtileriÇeşitleriNedirKADİR KARAKAYA Nasıl TedaviBitkiselEvdeEdilirAileHekimi-,  -,  
İletişim Bilgileri
Muayenehane Adresi
Mevzuat gereği doktora ait fotoğraf ve adres bilgileri sitemizde yayınlanmamaktadır.
Şehir / İlçe
Adana / Merkez
Çalıştığı Hastane
Mevzuat gereği doktora ait mesleki bilgiler sitemizde yayınlanmamaktadır.
Diploma No
Mevzuat gereği doktora ait mesleki bilgiler sitemizde yayınlanmamaktadır.
Telefon Numarası
yok
Faks Numarası
yok
Hastane Telefonu
yok
Sayfa Sayacı
Bu sayfa 24,921 tek ziyaretçi tarafından görülmüştür.Doktor musunuz? Bilgilerinizi sitemize ekleyin!
Günlük ortalama 340.000 tekil ziyaretçisi ile Türkiye'nin en çok ziyaret edilen sağlık sitesine, bilgilerinizi ücretsiz olarak eklemek için üye olun...
Copyright © 2013-2019 - www.tr-hastane.com - Tüm Hakları Saklıdır