Doktor Bilgileri

Dr. Gülhan Özkan
GÜLHAN ÖZKAN (Burdur Temel Bilim Doktoru Randevu - Muayene) - Türkiye Hastaneler Dizini - Türkiye Doktorlar Rehberi

Doktor GÜLHAN ÖZKAN (Burdur Temel Bilim Doktoru - Doktordan randevu almak, muayene ücretini öğrenmek ve muayene olmak için lütfen alt kısımda yer alan linkleri tıklayın)


Özgeçmiş

Dr. GÜLHAN ÖZKAN hakkında sitemize kayıtlı ayrıntılı özgeçmiş bilgileri bulunamadı. Eğer siz Dr. GÜLHAN ÖZKAN iseniz sitemize özgeçmiş bilgilerinizi eklemek için lütfen buraya tıklayın...


Doktorunuzu seçerken lütfen bunlara dikkat edin;

( Doktor GÜLHAN ÖZKAN ) Hekime güven duymak:Hekiminize güvenmek, kendisinin denetiminde kendinizi huzurlu hissedebilmeniz , hekime samimi olarak itimat etmeniz gerçekten önemlidir. Hekiminizin probleminizle alakalı alacağı hükümler sağlığınıza direkt olarak etki gösterecektir. Olur da hekime güvenmezseniz, doktorun belirttiği tembihlerine uyum göstermekte sorun yaşarsınız. Başarılı bir hizmet görebilmek konusunda en önde gelen koşul hekime güven duymanızdır.

( Doktor GÜLHAN ÖZKAN ) Hekiminizin mesleki tecrübesi: Doktorunuzun alanındaki birikimini sorgularken bir takım noktalara özen göstermek gerekir. Tıp biliminde son derece çabuk ilerlemeler hayata geçer. Aynı zamanda farklı kollar kendi içinde uzmanlık alanlarına ayrılırlar. Bu yüzden hekimin sizi muayene edip başka bir uzmana göndermesi, hekimin acemi olduğunu göstermez. Bu durum ekip çalışmasına katkıda bulunan sağlık kuruluşlarında sık sık yaşanmakta olup doktorunuzun deneyimsizliği değil sizin sağlığınıza gösterdiği önemi vurgular.

( Doktor GÜLHAN ÖZKAN ) Doktorun yaklaşımı: Hekiminiz şikayetlerinizi sormaya önem veriyor mu, şikayetlerinizi dikkatle not alıyor mu? Muayene sırasında ne kadar ilgili? Soru sormaya ön ayak oluyor mu? Sorununuz konusunda size detaylı bilgi veriyor mu? Seçenekleri açıklıyor mu? Bunlar son derece önemlidir. Durumunuz hakkında fikir almak, nedenini bilmek, riskleri öğrenmek en doğal hakkınızdır. Eğer hekimle böyle bir diyaloğu sağlayabiliyorsanız, hekiminizi doğru seçtiniz anlamına gelir.

( Doktor GÜLHAN ÖZKAN ) Hekime Ulaşılabilirlik: Çağımızda telekomünikasyon son derece vazgeçilmez. Özellikle gebe hastalar ihtiyaç duyduğunda hemen doktoruyla görüşmek isteyecektir. Benzer olaylarda doktorunuza email vb. telekomünikasyon araçlarıyla erişebilmelisiniz. kimi önemsiz şikayetler muayeneye gitmeden çözülebilir.

( Doktor GÜLHAN ÖZKAN ) Diyalog: Hekiminizin anlayabileceğini şekilde anlatması son derece mühimdir. Bilgi verirken sadece anlamayacağınız lügat kullanması kafanızı karıştıracaktır. Bu yüzden doktorunuzla konuşurken, ne demek istediğini anlayabilmeniz oldukça mühimdir.

TAGLAR: Dr.GÜLHAN,  ÖZKAN,   BurdurGÜLHAN ÖZKAN Muayene ÜcretiGÜLHAN ÖZKAN Muayene ÜcretleriMuayene Paketiİletişim BilgileriMuayenehaneRandevuİletişimMakalelerGörüşlerGÜLHAN ÖZKAN Hangi Hastanede GörevliÇalışma SaatleriGÜLHAN ÖZKAN ÖzgeçmişVideolarAmeliyatlarGÜLHAN ÖZKAN Hakkında BilgiYorumlarGÜLHAN ÖZKAN KimdirŞikayetTelefonuHayatıÜcretMuayene ÜcretiMuayene ÜcretleriVizite ÜcretiMuayene PaketiKimdirHangi HastanedeDoğum ÜcretiGÜLHAN ÖZKAN HakkındaGÜLHAN ÖZKAN Muayene Ücreti 2016Doğum UzmanıGÜLHAN ÖZKAN ÖzgeçmişiGÜLHAN ÖZKAN RandevuGÜLHAN ÖZKAN MuayenehaneGÜLHAN ÖZKAN Muayene ÜcretiGÜLHAN ÖZKAN ÜcretleriÖzelHastanesiKliniğiHekimiNe KadarAraGÜLHAN ÖZKAN BulGetirGÜLHAN ÖZKAN NeredeCep NoGÜLHAN ÖZKAN UzmanıGÜLHAN ÖZKAN Özel MuayeneGÜLHAN ÖZKAN NumarasıGÜLHAN ÖZKAN Nerede ÇalışıyorGÜLHAN ÖZKAN GörevliUzmanlıkAileGÜLHAN ÖZKAN ŞikayetGÜLHAN ÖZKAN ÖneriGÜLHAN ÖZKAN EleştiriHastalıklarıYorumlarGÜLHAN ÖZKAN KimdirSekreterHemşireGÜLHAN ÖZKAN Yeni BilgileriGÜLHAN ÖZKAN Hakkında BilgiCerrahHekimGÜLHAN ÖZKAN AmeliyatOperasyonDoktorlarıBiyokimyaTahlilTetkikGÜLHAN ÖZKAN TedaviŞifaİyileşmeİyileştirBölgeFizik TedaviGÜLHAN ÖZKAN Doğum TarihiİrtibatGÜLHAN ÖZKAN Tedavi OlanlarSağlıkGÜLHAN ÖZKAN ÖzgeçmişGÜLHAN ÖZKAN BiyografiCerrahisiGÜLHAN ÖZKAN DoktordurGÜLHAN ÖZKAN Ne DoktoruYatışDikişEstetikMaaşlarıKotasıGÜLHAN ÖZKAN TavsiyeUzmanlarıİsimleriBelirtileriÇeşitleriNedirGÜLHAN ÖZKAN Nasıl TedaviBitkiselEvdeEdilirTemelBilim-,  -,  
İletişim Bilgileri
Muayenehane Adresi
Mevzuat gereği doktora ait fotoğraf ve adres bilgileri sitemizde yayınlanmamaktadır.
Şehir / İlçe
Burdur / Merkez
Çalıştığı Hastane
Mevzuat gereği doktora ait mesleki bilgiler sitemizde yayınlanmamaktadır.
Diploma No
Mevzuat gereği doktora ait mesleki bilgiler sitemizde yayınlanmamaktadır.
Telefon Numarası
yok
Faks Numarası
yok
Hastane Telefonu
yok
Sayfa Sayacı
Bu sayfa 21,626 tek ziyaretçi tarafından görülmüştür.Doktor musunuz? Bilgilerinizi sitemize ekleyin!
Günlük ortalama 340.000 tekil ziyaretçisi ile Türkiye'nin en çok ziyaret edilen sağlık sitesine, bilgilerinizi ücretsiz olarak eklemek için üye olun...
Copyright © 2013-2019 - www.tr-hastane.com - Tüm Hakları Saklıdır