Doktor Bilgileri

Dr. Emel Sencer
Emel Sencer (Burdur Ruh Sağlığı Ve Hastalıkları Uzmanı Doktoru Randevu - Muayene) - Türkiye Hastaneler Dizini - Türkiye Doktorlar Rehberi

Doktor Emel Sencer (Burdur Ruh Sağlığı Ve Hastalıkları Uzmanı Doktoru - Doktordan randevu almak, muayene ücretini öğrenmek ve muayene olmak için lütfen alt kısımda yer alan linkleri tıklayın)


Özgeçmiş

Dr. Emel Sencer hakkında sitemize kayıtlı ayrıntılı özgeçmiş bilgileri bulunamadı. Eğer siz Dr. Emel Sencer iseniz sitemize özgeçmiş bilgilerinizi eklemek için lütfen buraya tıklayın...


Doktorunuzu seçerken lütfen bunlara dikkat edin;

( Doktor Emel Sencer ) Hekime güven duymak:Hekiminize güvenmek, kendisinin denetiminde kendinizi huzurlu hissedebilmeniz , hekime samimi olarak itimat etmeniz gerçekten önemlidir. Hekiminizin probleminizle alakalı alacağı hükümler sağlığınıza direkt olarak etki gösterecektir. Olur da hekime güvenmezseniz, doktorun belirttiği tembihlerine uyum göstermekte sorun yaşarsınız. Başarılı bir hizmet görebilmek konusunda en önde gelen koşul hekime güven duymanızdır.

( Doktor Emel Sencer ) Hekiminizin mesleki tecrübesi: Doktorunuzun alanındaki birikimini sorgularken bir takım noktalara özen göstermek gerekir. Tıp biliminde son derece çabuk ilerlemeler hayata geçer. Aynı zamanda farklı kollar kendi içinde uzmanlık alanlarına ayrılırlar. Bu yüzden hekimin sizi muayene edip başka bir uzmana göndermesi, hekimin acemi olduğunu göstermez. Bu durum ekip çalışmasına katkıda bulunan sağlık kuruluşlarında sık sık yaşanmakta olup doktorunuzun deneyimsizliği değil sizin sağlığınıza gösterdiği önemi vurgular.

( Doktor Emel Sencer ) Doktorun yaklaşımı: Hekiminiz şikayetlerinizi sormaya önem veriyor mu, şikayetlerinizi dikkatle not alıyor mu? Muayene sırasında ne kadar ilgili? Soru sormaya ön ayak oluyor mu? Sorununuz konusunda size detaylı bilgi veriyor mu? Seçenekleri açıklıyor mu? Bunlar son derece önemlidir. Durumunuz hakkında fikir almak, nedenini bilmek, riskleri öğrenmek en doğal hakkınızdır. Eğer hekimle böyle bir diyaloğu sağlayabiliyorsanız, hekiminizi doğru seçtiniz anlamına gelir.

( Doktor Emel Sencer ) Hekime Ulaşılabilirlik: Çağımızda telekomünikasyon son derece vazgeçilmez. Özellikle gebe hastalar ihtiyaç duyduğunda hemen doktoruyla görüşmek isteyecektir. Benzer olaylarda doktorunuza email vb. telekomünikasyon araçlarıyla erişebilmelisiniz. kimi önemsiz şikayetler muayeneye gitmeden çözülebilir.

( Doktor Emel Sencer ) Diyalog: Hekiminizin anlayabileceğini şekilde anlatması son derece mühimdir. Bilgi verirken sadece anlamayacağınız lügat kullanması kafanızı karıştıracaktır. Bu yüzden doktorunuzla konuşurken, ne demek istediğini anlayabilmeniz oldukça mühimdir.

TAGLAR: Dr.Emel,  Sencer,   BurdurEmel Sencer Muayene ÜcretiEmel Sencer Muayene ÜcretleriMuayene Paketiİletişim BilgileriMuayenehaneRandevuİletişimMakalelerGörüşlerEmel Sencer Hangi Hastanede GörevliÇalışma SaatleriEmel Sencer ÖzgeçmişVideolarAmeliyatlarEmel Sencer Hakkında BilgiYorumlarEmel Sencer KimdirŞikayetTelefonuHayatıÜcretMuayene ÜcretiMuayene ÜcretleriVizite ÜcretiMuayene PaketiKimdirHangi HastanedeDoğum ÜcretiEmel Sencer HakkındaEmel Sencer Muayene Ücreti 2016Doğum UzmanıEmel Sencer ÖzgeçmişiEmel Sencer RandevuEmel Sencer MuayenehaneEmel Sencer Muayene ÜcretiEmel Sencer ÜcretleriÖzelHastanesiKliniğiHekimiNe KadarAraEmel Sencer BulGetirEmel Sencer NeredeCep NoEmel Sencer UzmanıEmel Sencer Özel MuayeneEmel Sencer NumarasıEmel Sencer Nerede ÇalışıyorEmel Sencer GörevliUzmanlıkAileEmel Sencer ŞikayetEmel Sencer ÖneriEmel Sencer EleştiriHastalıklarıYorumlarEmel Sencer KimdirSekreterHemşireEmel Sencer Yeni BilgileriEmel Sencer Hakkında BilgiCerrahHekimEmel Sencer AmeliyatOperasyonDoktorlarıBiyokimyaTahlilTetkikEmel Sencer TedaviŞifaİyileşmeİyileştirBölgeFizik TedaviEmel Sencer Doğum TarihiİrtibatEmel Sencer Tedavi OlanlarSağlıkEmel Sencer ÖzgeçmişEmel Sencer BiyografiCerrahisiEmel Sencer DoktordurEmel Sencer Ne DoktoruYatışDikişEstetikMaaşlarıKotasıEmel Sencer TavsiyeUzmanlarıİsimleriBelirtileriÇeşitleriNedirEmel Sencer Nasıl TedaviBitkiselEvdeEdilirRuhSağlığıVeHastalıklarıUzmanı-,  -,  
İletişim Bilgileri
Muayenehane Adresi
Mevzuat gereği doktora ait fotoğraf ve adres bilgileri sitemizde yayınlanmamaktadır.
Şehir / İlçe
Burdur / Merkez
Çalıştığı Hastane
Mevzuat gereği doktora ait mesleki bilgiler sitemizde yayınlanmamaktadır.
Diploma No
Mevzuat gereği doktora ait mesleki bilgiler sitemizde yayınlanmamaktadır.
Telefon Numarası
yok
Faks Numarası
yok
Hastane Telefonu
yok
Sayfa Sayacı
Bu sayfa 32,944 tek ziyaretçi tarafından görülmüştür.Doktor musunuz? Bilgilerinizi sitemize ekleyin!
Günlük ortalama 340.000 tekil ziyaretçisi ile Türkiye'nin en çok ziyaret edilen sağlık sitesine, bilgilerinizi ücretsiz olarak eklemek için üye olun...
Copyright © 2013-2019 - www.tr-hastane.com - Tüm Hakları Saklıdır