Doktor Bilgileri

Dr. Güray Gülseren
GÜRAY GÜLSEREN (Burdur Psikiyatri Doktoru Randevu - Muayene) - Türkiye Hastaneler Dizini - Türkiye Doktorlar Rehberi

Doktor GÜRAY GÜLSEREN (Burdur Psikiyatri Doktoru - Doktordan randevu almak, muayene ücretini öğrenmek ve muayene olmak için lütfen alt kısımda yer alan linkleri tıklayın)


Özgeçmiş

Dr. GÜRAY GÜLSEREN hakkında sitemize kayıtlı ayrıntılı özgeçmiş bilgileri bulunamadı. Eğer siz Dr. GÜRAY GÜLSEREN iseniz sitemize özgeçmiş bilgilerinizi eklemek için lütfen buraya tıklayın...


Doktorunuzu seçerken lütfen bunlara dikkat edin;

( Doktor GÜRAY GÜLSEREN ) Hekime güven duymak:Hekiminize güvenmek, kendisinin denetiminde kendinizi huzurlu hissedebilmeniz , hekime samimi olarak itimat etmeniz gerçekten önemlidir. Hekiminizin probleminizle alakalı alacağı hükümler sağlığınıza direkt olarak etki gösterecektir. Olur da hekime güvenmezseniz, doktorun belirttiği tembihlerine uyum göstermekte sorun yaşarsınız. Başarılı bir hizmet görebilmek konusunda en önde gelen koşul hekime güven duymanızdır.

( Doktor GÜRAY GÜLSEREN ) Hekiminizin mesleki tecrübesi: Doktorunuzun alanındaki birikimini sorgularken bir takım noktalara özen göstermek gerekir. Tıp biliminde son derece çabuk ilerlemeler hayata geçer. Aynı zamanda farklı kollar kendi içinde uzmanlık alanlarına ayrılırlar. Bu yüzden hekimin sizi muayene edip başka bir uzmana göndermesi, hekimin acemi olduğunu göstermez. Bu durum ekip çalışmasına katkıda bulunan sağlık kuruluşlarında sık sık yaşanmakta olup doktorunuzun deneyimsizliği değil sizin sağlığınıza gösterdiği önemi vurgular.

( Doktor GÜRAY GÜLSEREN ) Doktorun yaklaşımı: Hekiminiz şikayetlerinizi sormaya önem veriyor mu, şikayetlerinizi dikkatle not alıyor mu? Muayene sırasında ne kadar ilgili? Soru sormaya ön ayak oluyor mu? Sorununuz konusunda size detaylı bilgi veriyor mu? Seçenekleri açıklıyor mu? Bunlar son derece önemlidir. Durumunuz hakkında fikir almak, nedenini bilmek, riskleri öğrenmek en doğal hakkınızdır. Eğer hekimle böyle bir diyaloğu sağlayabiliyorsanız, hekiminizi doğru seçtiniz anlamına gelir.

( Doktor GÜRAY GÜLSEREN ) Hekime Ulaşılabilirlik: Çağımızda telekomünikasyon son derece vazgeçilmez. Özellikle gebe hastalar ihtiyaç duyduğunda hemen doktoruyla görüşmek isteyecektir. Benzer olaylarda doktorunuza email vb. telekomünikasyon araçlarıyla erişebilmelisiniz. kimi önemsiz şikayetler muayeneye gitmeden çözülebilir.

( Doktor GÜRAY GÜLSEREN ) Diyalog: Hekiminizin anlayabileceğini şekilde anlatması son derece mühimdir. Bilgi verirken sadece anlamayacağınız lügat kullanması kafanızı karıştıracaktır. Bu yüzden doktorunuzla konuşurken, ne demek istediğini anlayabilmeniz oldukça mühimdir.

TAGLAR: Dr.GÜRAY,  GÜLSEREN,   BurdurGÜRAY GÜLSEREN Muayene ÜcretiGÜRAY GÜLSEREN Muayene ÜcretleriMuayene Paketiİletişim BilgileriMuayenehaneRandevuİletişimMakalelerGörüşlerGÜRAY GÜLSEREN Hangi Hastanede GörevliÇalışma SaatleriGÜRAY GÜLSEREN ÖzgeçmişVideolarAmeliyatlarGÜRAY GÜLSEREN Hakkında BilgiYorumlarGÜRAY GÜLSEREN KimdirŞikayetTelefonuHayatıÜcretMuayene ÜcretiMuayene ÜcretleriVizite ÜcretiMuayene PaketiKimdirHangi HastanedeDoğum ÜcretiGÜRAY GÜLSEREN HakkındaGÜRAY GÜLSEREN Muayene Ücreti 2016Doğum UzmanıGÜRAY GÜLSEREN ÖzgeçmişiGÜRAY GÜLSEREN RandevuGÜRAY GÜLSEREN MuayenehaneGÜRAY GÜLSEREN Muayene ÜcretiGÜRAY GÜLSEREN ÜcretleriÖzelHastanesiKliniğiHekimiNe KadarAraGÜRAY GÜLSEREN BulGetirGÜRAY GÜLSEREN NeredeCep NoGÜRAY GÜLSEREN UzmanıGÜRAY GÜLSEREN Özel MuayeneGÜRAY GÜLSEREN NumarasıGÜRAY GÜLSEREN Nerede ÇalışıyorGÜRAY GÜLSEREN GörevliUzmanlıkAileGÜRAY GÜLSEREN ŞikayetGÜRAY GÜLSEREN ÖneriGÜRAY GÜLSEREN EleştiriHastalıklarıYorumlarGÜRAY GÜLSEREN KimdirSekreterHemşireGÜRAY GÜLSEREN Yeni BilgileriGÜRAY GÜLSEREN Hakkında BilgiCerrahHekimGÜRAY GÜLSEREN AmeliyatOperasyonDoktorlarıBiyokimyaTahlilTetkikGÜRAY GÜLSEREN TedaviŞifaİyileşmeİyileştirBölgeFizik TedaviGÜRAY GÜLSEREN Doğum TarihiİrtibatGÜRAY GÜLSEREN Tedavi OlanlarSağlıkGÜRAY GÜLSEREN ÖzgeçmişGÜRAY GÜLSEREN BiyografiCerrahisiGÜRAY GÜLSEREN DoktordurGÜRAY GÜLSEREN Ne DoktoruYatışDikişEstetikMaaşlarıKotasıGÜRAY GÜLSEREN TavsiyeUzmanlarıİsimleriBelirtileriÇeşitleriNedirGÜRAY GÜLSEREN Nasıl TedaviBitkiselEvdeEdilirPsikiyatri-,  -,  
İletişim Bilgileri
Muayenehane Adresi
Mevzuat gereği doktora ait fotoğraf ve adres bilgileri sitemizde yayınlanmamaktadır.
Şehir / İlçe
Burdur / Merkez
Çalıştığı Hastane
Mevzuat gereği doktora ait mesleki bilgiler sitemizde yayınlanmamaktadır.
Diploma No
Mevzuat gereği doktora ait mesleki bilgiler sitemizde yayınlanmamaktadır.
Telefon Numarası
yok
Faks Numarası
yok
Hastane Telefonu
yok
Sayfa Sayacı
Bu sayfa 44,950 tek ziyaretçi tarafından görülmüştür.Doktor musunuz? Bilgilerinizi sitemize ekleyin!
Günlük ortalama 340.000 tekil ziyaretçisi ile Türkiye'nin en çok ziyaret edilen sağlık sitesine, bilgilerinizi ücretsiz olarak eklemek için üye olun...
Copyright © 2013-2019 - www.tr-hastane.com - Tüm Hakları Saklıdır