Doktor Bilgileri

Dr. Filiz Epçeliden
Filiz Epçeliden (Burdur Pratisyen Hekim Doktoru Randevu - Muayene) - Türkiye Hastaneler Dizini - Türkiye Doktorlar Rehberi

Doktor Filiz Epçeliden (Burdur Pratisyen Hekim Doktoru - Doktordan randevu almak, muayene ücretini öğrenmek ve muayene olmak için lütfen alt kısımda yer alan linkleri tıklayın)


Özgeçmiş

Dr. Filiz Epçeliden hakkında sitemize kayıtlı ayrıntılı özgeçmiş bilgileri bulunamadı. Eğer siz Dr. Filiz Epçeliden iseniz sitemize özgeçmiş bilgilerinizi eklemek için lütfen buraya tıklayın...


Doktorunuzu seçerken lütfen bunlara dikkat edin;

( Doktor Filiz Epçeliden ) Hekime güven duymak:Hekiminize güvenmek, kendisinin denetiminde kendinizi huzurlu hissedebilmeniz , hekime samimi olarak itimat etmeniz gerçekten önemlidir. Hekiminizin probleminizle alakalı alacağı hükümler sağlığınıza direkt olarak etki gösterecektir. Olur da hekime güvenmezseniz, doktorun belirttiği tembihlerine uyum göstermekte sorun yaşarsınız. Başarılı bir hizmet görebilmek konusunda en önde gelen koşul hekime güven duymanızdır.

( Doktor Filiz Epçeliden ) Hekiminizin mesleki tecrübesi: Doktorunuzun alanındaki birikimini sorgularken bir takım noktalara özen göstermek gerekir. Tıp biliminde son derece çabuk ilerlemeler hayata geçer. Aynı zamanda farklı kollar kendi içinde uzmanlık alanlarına ayrılırlar. Bu yüzden hekimin sizi muayene edip başka bir uzmana göndermesi, hekimin acemi olduğunu göstermez. Bu durum ekip çalışmasına katkıda bulunan sağlık kuruluşlarında sık sık yaşanmakta olup doktorunuzun deneyimsizliği değil sizin sağlığınıza gösterdiği önemi vurgular.

( Doktor Filiz Epçeliden ) Doktorun yaklaşımı: Hekiminiz şikayetlerinizi sormaya önem veriyor mu, şikayetlerinizi dikkatle not alıyor mu? Muayene sırasında ne kadar ilgili? Soru sormaya ön ayak oluyor mu? Sorununuz konusunda size detaylı bilgi veriyor mu? Seçenekleri açıklıyor mu? Bunlar son derece önemlidir. Durumunuz hakkında fikir almak, nedenini bilmek, riskleri öğrenmek en doğal hakkınızdır. Eğer hekimle böyle bir diyaloğu sağlayabiliyorsanız, hekiminizi doğru seçtiniz anlamına gelir.

( Doktor Filiz Epçeliden ) Hekime Ulaşılabilirlik: Çağımızda telekomünikasyon son derece vazgeçilmez. Özellikle gebe hastalar ihtiyaç duyduğunda hemen doktoruyla görüşmek isteyecektir. Benzer olaylarda doktorunuza email vb. telekomünikasyon araçlarıyla erişebilmelisiniz. kimi önemsiz şikayetler muayeneye gitmeden çözülebilir.

( Doktor Filiz Epçeliden ) Diyalog: Hekiminizin anlayabileceğini şekilde anlatması son derece mühimdir. Bilgi verirken sadece anlamayacağınız lügat kullanması kafanızı karıştıracaktır. Bu yüzden doktorunuzla konuşurken, ne demek istediğini anlayabilmeniz oldukça mühimdir.

TAGLAR: Dr.Filiz,  Epçeliden,   BurdurFiliz Epçeliden Muayene ÜcretiFiliz Epçeliden Muayene ÜcretleriMuayene Paketiİletişim BilgileriMuayenehaneRandevuİletişimMakalelerGörüşlerFiliz Epçeliden Hangi Hastanede GörevliÇalışma SaatleriFiliz Epçeliden ÖzgeçmişVideolarAmeliyatlarFiliz Epçeliden Hakkında BilgiYorumlarFiliz Epçeliden KimdirŞikayetTelefonuHayatıÜcretMuayene ÜcretiMuayene ÜcretleriVizite ÜcretiMuayene PaketiKimdirHangi HastanedeDoğum ÜcretiFiliz Epçeliden HakkındaFiliz Epçeliden Muayene Ücreti 2016Doğum UzmanıFiliz Epçeliden ÖzgeçmişiFiliz Epçeliden RandevuFiliz Epçeliden MuayenehaneFiliz Epçeliden Muayene ÜcretiFiliz Epçeliden ÜcretleriÖzelHastanesiKliniğiHekimiNe KadarAraFiliz Epçeliden BulGetirFiliz Epçeliden NeredeCep NoFiliz Epçeliden UzmanıFiliz Epçeliden Özel MuayeneFiliz Epçeliden NumarasıFiliz Epçeliden Nerede ÇalışıyorFiliz Epçeliden GörevliUzmanlıkAileFiliz Epçeliden ŞikayetFiliz Epçeliden ÖneriFiliz Epçeliden EleştiriHastalıklarıYorumlarFiliz Epçeliden KimdirSekreterHemşireFiliz Epçeliden Yeni BilgileriFiliz Epçeliden Hakkında BilgiCerrahHekimFiliz Epçeliden AmeliyatOperasyonDoktorlarıBiyokimyaTahlilTetkikFiliz Epçeliden TedaviŞifaİyileşmeİyileştirBölgeFizik TedaviFiliz Epçeliden Doğum TarihiİrtibatFiliz Epçeliden Tedavi OlanlarSağlıkFiliz Epçeliden ÖzgeçmişFiliz Epçeliden BiyografiCerrahisiFiliz Epçeliden DoktordurFiliz Epçeliden Ne DoktoruYatışDikişEstetikMaaşlarıKotasıFiliz Epçeliden TavsiyeUzmanlarıİsimleriBelirtileriÇeşitleriNedirFiliz Epçeliden Nasıl TedaviBitkiselEvdeEdilirPratisyenHekim-,  -,  
İletişim Bilgileri
Muayenehane Adresi
Mevzuat gereği doktora ait fotoğraf ve adres bilgileri sitemizde yayınlanmamaktadır.
Şehir / İlçe
Burdur / Merkez
Çalıştığı Hastane
Mevzuat gereği doktora ait mesleki bilgiler sitemizde yayınlanmamaktadır.
Diploma No
Mevzuat gereği doktora ait mesleki bilgiler sitemizde yayınlanmamaktadır.
Telefon Numarası
yok
Faks Numarası
yok
Hastane Telefonu
yok
Sayfa Sayacı
Bu sayfa 23,311 tek ziyaretçi tarafından görülmüştür.Doktor musunuz? Bilgilerinizi sitemize ekleyin!
Günlük ortalama 340.000 tekil ziyaretçisi ile Türkiye'nin en çok ziyaret edilen sağlık sitesine, bilgilerinizi ücretsiz olarak eklemek için üye olun...
Copyright © 2013-2019 - www.tr-hastane.com - Tüm Hakları Saklıdır