Doktor Bilgileri

Dr. Abdullah Aksungur
Abdullah Aksungur (Burdur Pratisyen Hekim Doktoru Randevu - Muayene) - Türkiye Hastaneler Dizini - Türkiye Doktorlar Rehberi

Doktor Abdullah Aksungur (Burdur Pratisyen Hekim Doktoru - Doktordan randevu almak, muayene ücretini öğrenmek ve muayene olmak için lütfen alt kısımda yer alan linkleri tıklayın)


Özgeçmiş

Dr. Abdullah Aksungur hakkında sitemize kayıtlı ayrıntılı özgeçmiş bilgileri bulunamadı. Eğer siz Dr. Abdullah Aksungur iseniz sitemize özgeçmiş bilgilerinizi eklemek için lütfen buraya tıklayın...


Doktorunuzu seçerken lütfen bunlara dikkat edin;

( Doktor Abdullah Aksungur ) Hekime güven duymak:Hekiminize güvenmek, kendisinin denetiminde kendinizi huzurlu hissedebilmeniz , hekime samimi olarak itimat etmeniz gerçekten önemlidir. Hekiminizin probleminizle alakalı alacağı hükümler sağlığınıza direkt olarak etki gösterecektir. Olur da hekime güvenmezseniz, doktorun belirttiği tembihlerine uyum göstermekte sorun yaşarsınız. Başarılı bir hizmet görebilmek konusunda en önde gelen koşul hekime güven duymanızdır.

( Doktor Abdullah Aksungur ) Hekiminizin mesleki tecrübesi: Doktorunuzun alanındaki birikimini sorgularken bir takım noktalara özen göstermek gerekir. Tıp biliminde son derece çabuk ilerlemeler hayata geçer. Aynı zamanda farklı kollar kendi içinde uzmanlık alanlarına ayrılırlar. Bu yüzden hekimin sizi muayene edip başka bir uzmana göndermesi, hekimin acemi olduğunu göstermez. Bu durum ekip çalışmasına katkıda bulunan sağlık kuruluşlarında sık sık yaşanmakta olup doktorunuzun deneyimsizliği değil sizin sağlığınıza gösterdiği önemi vurgular.

( Doktor Abdullah Aksungur ) Doktorun yaklaşımı: Hekiminiz şikayetlerinizi sormaya önem veriyor mu, şikayetlerinizi dikkatle not alıyor mu? Muayene sırasında ne kadar ilgili? Soru sormaya ön ayak oluyor mu? Sorununuz konusunda size detaylı bilgi veriyor mu? Seçenekleri açıklıyor mu? Bunlar son derece önemlidir. Durumunuz hakkında fikir almak, nedenini bilmek, riskleri öğrenmek en doğal hakkınızdır. Eğer hekimle böyle bir diyaloğu sağlayabiliyorsanız, hekiminizi doğru seçtiniz anlamına gelir.

( Doktor Abdullah Aksungur ) Hekime Ulaşılabilirlik: Çağımızda telekomünikasyon son derece vazgeçilmez. Özellikle gebe hastalar ihtiyaç duyduğunda hemen doktoruyla görüşmek isteyecektir. Benzer olaylarda doktorunuza email vb. telekomünikasyon araçlarıyla erişebilmelisiniz. kimi önemsiz şikayetler muayeneye gitmeden çözülebilir.

( Doktor Abdullah Aksungur ) Diyalog: Hekiminizin anlayabileceğini şekilde anlatması son derece mühimdir. Bilgi verirken sadece anlamayacağınız lügat kullanması kafanızı karıştıracaktır. Bu yüzden doktorunuzla konuşurken, ne demek istediğini anlayabilmeniz oldukça mühimdir.

TAGLAR: Dr.Abdullah,  Aksungur,   BurdurAbdullah Aksungur Muayene ÜcretiAbdullah Aksungur Muayene ÜcretleriMuayene Paketiİletişim BilgileriMuayenehaneRandevuİletişimMakalelerGörüşlerAbdullah Aksungur Hangi Hastanede GörevliÇalışma SaatleriAbdullah Aksungur ÖzgeçmişVideolarAmeliyatlarAbdullah Aksungur Hakkında BilgiYorumlarAbdullah Aksungur KimdirŞikayetTelefonuHayatıÜcretMuayene ÜcretiMuayene ÜcretleriVizite ÜcretiMuayene PaketiKimdirHangi HastanedeDoğum ÜcretiAbdullah Aksungur HakkındaAbdullah Aksungur Muayene Ücreti 2016Doğum UzmanıAbdullah Aksungur ÖzgeçmişiAbdullah Aksungur RandevuAbdullah Aksungur MuayenehaneAbdullah Aksungur Muayene ÜcretiAbdullah Aksungur ÜcretleriÖzelHastanesiKliniğiHekimiNe KadarAraAbdullah Aksungur BulGetirAbdullah Aksungur NeredeCep NoAbdullah Aksungur UzmanıAbdullah Aksungur Özel MuayeneAbdullah Aksungur NumarasıAbdullah Aksungur Nerede ÇalışıyorAbdullah Aksungur GörevliUzmanlıkAileAbdullah Aksungur ŞikayetAbdullah Aksungur ÖneriAbdullah Aksungur EleştiriHastalıklarıYorumlarAbdullah Aksungur KimdirSekreterHemşireAbdullah Aksungur Yeni BilgileriAbdullah Aksungur Hakkında BilgiCerrahHekimAbdullah Aksungur AmeliyatOperasyonDoktorlarıBiyokimyaTahlilTetkikAbdullah Aksungur TedaviŞifaİyileşmeİyileştirBölgeFizik TedaviAbdullah Aksungur Doğum TarihiİrtibatAbdullah Aksungur Tedavi OlanlarSağlıkAbdullah Aksungur ÖzgeçmişAbdullah Aksungur BiyografiCerrahisiAbdullah Aksungur DoktordurAbdullah Aksungur Ne DoktoruYatışDikişEstetikMaaşlarıKotasıAbdullah Aksungur TavsiyeUzmanlarıİsimleriBelirtileriÇeşitleriNedirAbdullah Aksungur Nasıl TedaviBitkiselEvdeEdilirPratisyenHekim-,  -,  
İletişim Bilgileri
Muayenehane Adresi
Mevzuat gereği doktora ait fotoğraf ve adres bilgileri sitemizde yayınlanmamaktadır.
Şehir / İlçe
Burdur / Merkez
Çalıştığı Hastane
Mevzuat gereği doktora ait mesleki bilgiler sitemizde yayınlanmamaktadır.
Diploma No
Mevzuat gereği doktora ait mesleki bilgiler sitemizde yayınlanmamaktadır.
Telefon Numarası
yok
Faks Numarası
yok
Hastane Telefonu
yok
Sayfa Sayacı
Bu sayfa 26,453 tek ziyaretçi tarafından görülmüştür.Doktor musunuz? Bilgilerinizi sitemize ekleyin!
Günlük ortalama 340.000 tekil ziyaretçisi ile Türkiye'nin en çok ziyaret edilen sağlık sitesine, bilgilerinizi ücretsiz olarak eklemek için üye olun...
Copyright © 2013-2019 - www.tr-hastane.com - Tüm Hakları Saklıdır