Doktor Bilgileri

Dr. Aytekin Öztürkci
AYTEKIN ÖZTÜRKCI (Burdur Pratisyen Doktoru Randevu - Muayene) - Türkiye Hastaneler Dizini - Türkiye Doktorlar Rehberi

Doktor AYTEKIN ÖZTÜRKCI (Burdur Pratisyen Doktoru - Doktordan randevu almak, muayene ücretini öğrenmek ve muayene olmak için lütfen alt kısımda yer alan linkleri tıklayın)


Özgeçmiş

Dr. AYTEKIN ÖZTÜRKCI hakkında sitemize kayıtlı ayrıntılı özgeçmiş bilgileri bulunamadı. Eğer siz Dr. AYTEKIN ÖZTÜRKCI iseniz sitemize özgeçmiş bilgilerinizi eklemek için lütfen buraya tıklayın...


Doktorunuzu seçerken lütfen bunlara dikkat edin;

( Doktor AYTEKIN ÖZTÜRKCI ) Hekime güven duymak:Hekiminize güvenmek, kendisinin denetiminde kendinizi huzurlu hissedebilmeniz , hekime samimi olarak itimat etmeniz gerçekten önemlidir. Hekiminizin probleminizle alakalı alacağı hükümler sağlığınıza direkt olarak etki gösterecektir. Olur da hekime güvenmezseniz, doktorun belirttiği tembihlerine uyum göstermekte sorun yaşarsınız. Başarılı bir hizmet görebilmek konusunda en önde gelen koşul hekime güven duymanızdır.

( Doktor AYTEKIN ÖZTÜRKCI ) Hekiminizin mesleki tecrübesi: Doktorunuzun alanındaki birikimini sorgularken bir takım noktalara özen göstermek gerekir. Tıp biliminde son derece çabuk ilerlemeler hayata geçer. Aynı zamanda farklı kollar kendi içinde uzmanlık alanlarına ayrılırlar. Bu yüzden hekimin sizi muayene edip başka bir uzmana göndermesi, hekimin acemi olduğunu göstermez. Bu durum ekip çalışmasına katkıda bulunan sağlık kuruluşlarında sık sık yaşanmakta olup doktorunuzun deneyimsizliği değil sizin sağlığınıza gösterdiği önemi vurgular.

( Doktor AYTEKIN ÖZTÜRKCI ) Doktorun yaklaşımı: Hekiminiz şikayetlerinizi sormaya önem veriyor mu, şikayetlerinizi dikkatle not alıyor mu? Muayene sırasında ne kadar ilgili? Soru sormaya ön ayak oluyor mu? Sorununuz konusunda size detaylı bilgi veriyor mu? Seçenekleri açıklıyor mu? Bunlar son derece önemlidir. Durumunuz hakkında fikir almak, nedenini bilmek, riskleri öğrenmek en doğal hakkınızdır. Eğer hekimle böyle bir diyaloğu sağlayabiliyorsanız, hekiminizi doğru seçtiniz anlamına gelir.

( Doktor AYTEKIN ÖZTÜRKCI ) Hekime Ulaşılabilirlik: Çağımızda telekomünikasyon son derece vazgeçilmez. Özellikle gebe hastalar ihtiyaç duyduğunda hemen doktoruyla görüşmek isteyecektir. Benzer olaylarda doktorunuza email vb. telekomünikasyon araçlarıyla erişebilmelisiniz. kimi önemsiz şikayetler muayeneye gitmeden çözülebilir.

( Doktor AYTEKIN ÖZTÜRKCI ) Diyalog: Hekiminizin anlayabileceğini şekilde anlatması son derece mühimdir. Bilgi verirken sadece anlamayacağınız lügat kullanması kafanızı karıştıracaktır. Bu yüzden doktorunuzla konuşurken, ne demek istediğini anlayabilmeniz oldukça mühimdir.

TAGLAR: Dr.AYTEKIN,  ÖZTÜRKCI,   BurdurAYTEKIN ÖZTÜRKCI Muayene ÜcretiAYTEKIN ÖZTÜRKCI Muayene ÜcretleriMuayene Paketiİletişim BilgileriMuayenehaneRandevuİletişimMakalelerGörüşlerAYTEKIN ÖZTÜRKCI Hangi Hastanede GörevliÇalışma SaatleriAYTEKIN ÖZTÜRKCI ÖzgeçmişVideolarAmeliyatlarAYTEKIN ÖZTÜRKCI Hakkında BilgiYorumlarAYTEKIN ÖZTÜRKCI KimdirŞikayetTelefonuHayatıÜcretMuayene ÜcretiMuayene ÜcretleriVizite ÜcretiMuayene PaketiKimdirHangi HastanedeDoğum ÜcretiAYTEKIN ÖZTÜRKCI HakkındaAYTEKIN ÖZTÜRKCI Muayene Ücreti 2016Doğum UzmanıAYTEKIN ÖZTÜRKCI ÖzgeçmişiAYTEKIN ÖZTÜRKCI RandevuAYTEKIN ÖZTÜRKCI MuayenehaneAYTEKIN ÖZTÜRKCI Muayene ÜcretiAYTEKIN ÖZTÜRKCI ÜcretleriÖzelHastanesiKliniğiHekimiNe KadarAraAYTEKIN ÖZTÜRKCI BulGetirAYTEKIN ÖZTÜRKCI NeredeCep NoAYTEKIN ÖZTÜRKCI UzmanıAYTEKIN ÖZTÜRKCI Özel MuayeneAYTEKIN ÖZTÜRKCI NumarasıAYTEKIN ÖZTÜRKCI Nerede ÇalışıyorAYTEKIN ÖZTÜRKCI GörevliUzmanlıkAileAYTEKIN ÖZTÜRKCI ŞikayetAYTEKIN ÖZTÜRKCI ÖneriAYTEKIN ÖZTÜRKCI EleştiriHastalıklarıYorumlarAYTEKIN ÖZTÜRKCI KimdirSekreterHemşireAYTEKIN ÖZTÜRKCI Yeni BilgileriAYTEKIN ÖZTÜRKCI Hakkında BilgiCerrahHekimAYTEKIN ÖZTÜRKCI AmeliyatOperasyonDoktorlarıBiyokimyaTahlilTetkikAYTEKIN ÖZTÜRKCI TedaviŞifaİyileşmeİyileştirBölgeFizik TedaviAYTEKIN ÖZTÜRKCI Doğum TarihiİrtibatAYTEKIN ÖZTÜRKCI Tedavi OlanlarSağlıkAYTEKIN ÖZTÜRKCI ÖzgeçmişAYTEKIN ÖZTÜRKCI BiyografiCerrahisiAYTEKIN ÖZTÜRKCI DoktordurAYTEKIN ÖZTÜRKCI Ne DoktoruYatışDikişEstetikMaaşlarıKotasıAYTEKIN ÖZTÜRKCI TavsiyeUzmanlarıİsimleriBelirtileriÇeşitleriNedirAYTEKIN ÖZTÜRKCI Nasıl TedaviBitkiselEvdeEdilirPratisyen-,  -,  
İletişim Bilgileri
Muayenehane Adresi
Mevzuat gereği doktora ait fotoğraf ve adres bilgileri sitemizde yayınlanmamaktadır.
Şehir / İlçe
Burdur / Merkez
Çalıştığı Hastane
Mevzuat gereği doktora ait mesleki bilgiler sitemizde yayınlanmamaktadır.
Diploma No
Mevzuat gereği doktora ait mesleki bilgiler sitemizde yayınlanmamaktadır.
Telefon Numarası
yok
Faks Numarası
yok
Hastane Telefonu
yok
Sayfa Sayacı
Bu sayfa 17,778 tek ziyaretçi tarafından görülmüştür.Doktor musunuz? Bilgilerinizi sitemize ekleyin!
Günlük ortalama 340.000 tekil ziyaretçisi ile Türkiye'nin en çok ziyaret edilen sağlık sitesine, bilgilerinizi ücretsiz olarak eklemek için üye olun...
Copyright © 2013-2019 - www.tr-hastane.com - Tüm Hakları Saklıdır