Doktor Bilgileri

Dr. İsmail Sadun Bölükbaşi
İSMAİL SADUN BÖLÜKBAŞI (Adana Aile Hekimi Doktoru Randevu - Muayene) - Türkiye Hastaneler Dizini - Türkiye Doktorlar Rehberi

Doktor İSMAİL SADUN BÖLÜKBAŞI (Adana Aile Hekimi Doktoru - Doktordan randevu almak, muayene ücretini öğrenmek ve muayene olmak için lütfen alt kısımda yer alan linkleri tıklayın)


Özgeçmiş

Dr. İSMAİL SADUN BÖLÜKBAŞI hakkında sitemize kayıtlı ayrıntılı özgeçmiş bilgileri bulunamadı. Eğer siz Dr. İSMAİL SADUN BÖLÜKBAŞI iseniz sitemize özgeçmiş bilgilerinizi eklemek için lütfen buraya tıklayın...


Doktorunuzu seçerken lütfen bunlara dikkat edin;

( Doktor İSMAİL SADUN BÖLÜKBAŞI ) Hekime güven duymak:Hekiminize güvenmek, kendisinin denetiminde kendinizi huzurlu hissedebilmeniz , hekime samimi olarak itimat etmeniz gerçekten önemlidir. Hekiminizin probleminizle alakalı alacağı hükümler sağlığınıza direkt olarak etki gösterecektir. Olur da hekime güvenmezseniz, doktorun belirttiği tembihlerine uyum göstermekte sorun yaşarsınız. Başarılı bir hizmet görebilmek konusunda en önde gelen koşul hekime güven duymanızdır.

( Doktor İSMAİL SADUN BÖLÜKBAŞI ) Hekiminizin mesleki tecrübesi: Doktorunuzun alanındaki birikimini sorgularken bir takım noktalara özen göstermek gerekir. Tıp biliminde son derece çabuk ilerlemeler hayata geçer. Aynı zamanda farklı kollar kendi içinde uzmanlık alanlarına ayrılırlar. Bu yüzden hekimin sizi muayene edip başka bir uzmana göndermesi, hekimin acemi olduğunu göstermez. Bu durum ekip çalışmasına katkıda bulunan sağlık kuruluşlarında sık sık yaşanmakta olup doktorunuzun deneyimsizliği değil sizin sağlığınıza gösterdiği önemi vurgular.

( Doktor İSMAİL SADUN BÖLÜKBAŞI ) Doktorun yaklaşımı: Hekiminiz şikayetlerinizi sormaya önem veriyor mu, şikayetlerinizi dikkatle not alıyor mu? Muayene sırasında ne kadar ilgili? Soru sormaya ön ayak oluyor mu? Sorununuz konusunda size detaylı bilgi veriyor mu? Seçenekleri açıklıyor mu? Bunlar son derece önemlidir. Durumunuz hakkında fikir almak, nedenini bilmek, riskleri öğrenmek en doğal hakkınızdır. Eğer hekimle böyle bir diyaloğu sağlayabiliyorsanız, hekiminizi doğru seçtiniz anlamına gelir.

( Doktor İSMAİL SADUN BÖLÜKBAŞI ) Hekime Ulaşılabilirlik: Çağımızda telekomünikasyon son derece vazgeçilmez. Özellikle gebe hastalar ihtiyaç duyduğunda hemen doktoruyla görüşmek isteyecektir. Benzer olaylarda doktorunuza email vb. telekomünikasyon araçlarıyla erişebilmelisiniz. kimi önemsiz şikayetler muayeneye gitmeden çözülebilir.

( Doktor İSMAİL SADUN BÖLÜKBAŞI ) Diyalog: Hekiminizin anlayabileceğini şekilde anlatması son derece mühimdir. Bilgi verirken sadece anlamayacağınız lügat kullanması kafanızı karıştıracaktır. Bu yüzden doktorunuzla konuşurken, ne demek istediğini anlayabilmeniz oldukça mühimdir.

TAGLAR: Dr.İSMAİL,  SADUN,  BÖLÜKBAŞI,   AdanaİSMAİL SADUN BÖLÜKBAŞI Muayene ÜcretiİSMAİL SADUN BÖLÜKBAŞI Muayene ÜcretleriMuayene Paketiİletişim BilgileriMuayenehaneRandevuİletişimMakalelerGörüşlerİSMAİL SADUN BÖLÜKBAŞI Hangi Hastanede GörevliÇalışma SaatleriİSMAİL SADUN BÖLÜKBAŞI ÖzgeçmişVideolarAmeliyatlarİSMAİL SADUN BÖLÜKBAŞI Hakkında BilgiYorumlarİSMAİL SADUN BÖLÜKBAŞI KimdirŞikayetTelefonuHayatıÜcretMuayene ÜcretiMuayene ÜcretleriVizite ÜcretiMuayene PaketiKimdirHangi HastanedeDoğum ÜcretiİSMAİL SADUN BÖLÜKBAŞI HakkındaİSMAİL SADUN BÖLÜKBAŞI Muayene Ücreti 2016Doğum UzmanıİSMAİL SADUN BÖLÜKBAŞI ÖzgeçmişiİSMAİL SADUN BÖLÜKBAŞI RandevuİSMAİL SADUN BÖLÜKBAŞI MuayenehaneİSMAİL SADUN BÖLÜKBAŞI Muayene ÜcretiİSMAİL SADUN BÖLÜKBAŞI ÜcretleriÖzelHastanesiKliniğiHekimiNe KadarAraİSMAİL SADUN BÖLÜKBAŞI BulGetirİSMAİL SADUN BÖLÜKBAŞI NeredeCep NoİSMAİL SADUN BÖLÜKBAŞI UzmanıİSMAİL SADUN BÖLÜKBAŞI Özel MuayeneİSMAİL SADUN BÖLÜKBAŞI NumarasıİSMAİL SADUN BÖLÜKBAŞI Nerede ÇalışıyorİSMAİL SADUN BÖLÜKBAŞI GörevliUzmanlıkAileİSMAİL SADUN BÖLÜKBAŞI ŞikayetİSMAİL SADUN BÖLÜKBAŞI ÖneriİSMAİL SADUN BÖLÜKBAŞI EleştiriHastalıklarıYorumlarİSMAİL SADUN BÖLÜKBAŞI KimdirSekreterHemşireİSMAİL SADUN BÖLÜKBAŞI Yeni BilgileriİSMAİL SADUN BÖLÜKBAŞI Hakkında BilgiCerrahHekimİSMAİL SADUN BÖLÜKBAŞI AmeliyatOperasyonDoktorlarıBiyokimyaTahlilTetkikİSMAİL SADUN BÖLÜKBAŞI TedaviŞifaİyileşmeİyileştirBölgeFizik TedaviİSMAİL SADUN BÖLÜKBAŞI Doğum TarihiİrtibatİSMAİL SADUN BÖLÜKBAŞI Tedavi OlanlarSağlıkİSMAİL SADUN BÖLÜKBAŞI ÖzgeçmişİSMAİL SADUN BÖLÜKBAŞI BiyografiCerrahisiİSMAİL SADUN BÖLÜKBAŞI DoktordurİSMAİL SADUN BÖLÜKBAŞI Ne DoktoruYatışDikişEstetikMaaşlarıKotasıİSMAİL SADUN BÖLÜKBAŞI TavsiyeUzmanlarıİsimleriBelirtileriÇeşitleriNedirİSMAİL SADUN BÖLÜKBAŞI Nasıl TedaviBitkiselEvdeEdilirAileHekimi-,  -,  
İletişim Bilgileri
Muayenehane Adresi
Mevzuat gereği doktora ait fotoğraf ve adres bilgileri sitemizde yayınlanmamaktadır.
Şehir / İlçe
Adana / Merkez
Çalıştığı Hastane
Mevzuat gereği doktora ait mesleki bilgiler sitemizde yayınlanmamaktadır.
Diploma No
Mevzuat gereği doktora ait mesleki bilgiler sitemizde yayınlanmamaktadır.
Telefon Numarası
yok
Faks Numarası
yok
Hastane Telefonu
yok
Sayfa Sayacı
Bu sayfa 20,198 tek ziyaretçi tarafından görülmüştür.Doktor musunuz? Bilgilerinizi sitemize ekleyin!
Günlük ortalama 340.000 tekil ziyaretçisi ile Türkiye'nin en çok ziyaret edilen sağlık sitesine, bilgilerinizi ücretsiz olarak eklemek için üye olun...
Copyright © 2013-2019 - www.tr-hastane.com - Tüm Hakları Saklıdır