Doktor Bilgileri

Dr. Hatice Yasemin Aydin
HATİCE YASEMİN AYDIN (Burdur Göz Hastalıkları Doktoru Randevu - Muayene) - Türkiye Hastaneler Dizini - Türkiye Doktorlar Rehberi

Doktor HATİCE YASEMİN AYDIN (Burdur Göz Hastalıkları Doktoru - Doktordan randevu almak, muayene ücretini öğrenmek ve muayene olmak için lütfen alt kısımda yer alan linkleri tıklayın)


Özgeçmiş

Dr. HATİCE YASEMİN AYDIN hakkında sitemize kayıtlı ayrıntılı özgeçmiş bilgileri bulunamadı. Eğer siz Dr. HATİCE YASEMİN AYDIN iseniz sitemize özgeçmiş bilgilerinizi eklemek için lütfen buraya tıklayın...


Doktorunuzu seçerken lütfen bunlara dikkat edin;

( Doktor HATİCE YASEMİN AYDIN ) Hekime güven duymak:Hekiminize güvenmek, kendisinin denetiminde kendinizi huzurlu hissedebilmeniz , hekime samimi olarak itimat etmeniz gerçekten önemlidir. Hekiminizin probleminizle alakalı alacağı hükümler sağlığınıza direkt olarak etki gösterecektir. Olur da hekime güvenmezseniz, doktorun belirttiği tembihlerine uyum göstermekte sorun yaşarsınız. Başarılı bir hizmet görebilmek konusunda en önde gelen koşul hekime güven duymanızdır.

( Doktor HATİCE YASEMİN AYDIN ) Hekiminizin mesleki tecrübesi: Doktorunuzun alanındaki birikimini sorgularken bir takım noktalara özen göstermek gerekir. Tıp biliminde son derece çabuk ilerlemeler hayata geçer. Aynı zamanda farklı kollar kendi içinde uzmanlık alanlarına ayrılırlar. Bu yüzden hekimin sizi muayene edip başka bir uzmana göndermesi, hekimin acemi olduğunu göstermez. Bu durum ekip çalışmasına katkıda bulunan sağlık kuruluşlarında sık sık yaşanmakta olup doktorunuzun deneyimsizliği değil sizin sağlığınıza gösterdiği önemi vurgular.

( Doktor HATİCE YASEMİN AYDIN ) Doktorun yaklaşımı: Hekiminiz şikayetlerinizi sormaya önem veriyor mu, şikayetlerinizi dikkatle not alıyor mu? Muayene sırasında ne kadar ilgili? Soru sormaya ön ayak oluyor mu? Sorununuz konusunda size detaylı bilgi veriyor mu? Seçenekleri açıklıyor mu? Bunlar son derece önemlidir. Durumunuz hakkında fikir almak, nedenini bilmek, riskleri öğrenmek en doğal hakkınızdır. Eğer hekimle böyle bir diyaloğu sağlayabiliyorsanız, hekiminizi doğru seçtiniz anlamına gelir.

( Doktor HATİCE YASEMİN AYDIN ) Hekime Ulaşılabilirlik: Çağımızda telekomünikasyon son derece vazgeçilmez. Özellikle gebe hastalar ihtiyaç duyduğunda hemen doktoruyla görüşmek isteyecektir. Benzer olaylarda doktorunuza email vb. telekomünikasyon araçlarıyla erişebilmelisiniz. kimi önemsiz şikayetler muayeneye gitmeden çözülebilir.

( Doktor HATİCE YASEMİN AYDIN ) Diyalog: Hekiminizin anlayabileceğini şekilde anlatması son derece mühimdir. Bilgi verirken sadece anlamayacağınız lügat kullanması kafanızı karıştıracaktır. Bu yüzden doktorunuzla konuşurken, ne demek istediğini anlayabilmeniz oldukça mühimdir.

TAGLAR: Dr.HATİCE,  YASEMİN,  AYDIN,   BurdurHATİCE YASEMİN AYDIN Muayene ÜcretiHATİCE YASEMİN AYDIN Muayene ÜcretleriMuayene Paketiİletişim BilgileriMuayenehaneRandevuİletişimMakalelerGörüşlerHATİCE YASEMİN AYDIN Hangi Hastanede GörevliÇalışma SaatleriHATİCE YASEMİN AYDIN ÖzgeçmişVideolarAmeliyatlarHATİCE YASEMİN AYDIN Hakkında BilgiYorumlarHATİCE YASEMİN AYDIN KimdirŞikayetTelefonuHayatıÜcretMuayene ÜcretiMuayene ÜcretleriVizite ÜcretiMuayene PaketiKimdirHangi HastanedeDoğum ÜcretiHATİCE YASEMİN AYDIN HakkındaHATİCE YASEMİN AYDIN Muayene Ücreti 2016Doğum UzmanıHATİCE YASEMİN AYDIN ÖzgeçmişiHATİCE YASEMİN AYDIN RandevuHATİCE YASEMİN AYDIN MuayenehaneHATİCE YASEMİN AYDIN Muayene ÜcretiHATİCE YASEMİN AYDIN ÜcretleriÖzelHastanesiKliniğiHekimiNe KadarAraHATİCE YASEMİN AYDIN BulGetirHATİCE YASEMİN AYDIN NeredeCep NoHATİCE YASEMİN AYDIN UzmanıHATİCE YASEMİN AYDIN Özel MuayeneHATİCE YASEMİN AYDIN NumarasıHATİCE YASEMİN AYDIN Nerede ÇalışıyorHATİCE YASEMİN AYDIN GörevliUzmanlıkAileHATİCE YASEMİN AYDIN ŞikayetHATİCE YASEMİN AYDIN ÖneriHATİCE YASEMİN AYDIN EleştiriHastalıklarıYorumlarHATİCE YASEMİN AYDIN KimdirSekreterHemşireHATİCE YASEMİN AYDIN Yeni BilgileriHATİCE YASEMİN AYDIN Hakkında BilgiCerrahHekimHATİCE YASEMİN AYDIN AmeliyatOperasyonDoktorlarıBiyokimyaTahlilTetkikHATİCE YASEMİN AYDIN TedaviŞifaİyileşmeİyileştirBölgeFizik TedaviHATİCE YASEMİN AYDIN Doğum TarihiİrtibatHATİCE YASEMİN AYDIN Tedavi OlanlarSağlıkHATİCE YASEMİN AYDIN ÖzgeçmişHATİCE YASEMİN AYDIN BiyografiCerrahisiHATİCE YASEMİN AYDIN DoktordurHATİCE YASEMİN AYDIN Ne DoktoruYatışDikişEstetikMaaşlarıKotasıHATİCE YASEMİN AYDIN TavsiyeUzmanlarıİsimleriBelirtileriÇeşitleriNedirHATİCE YASEMİN AYDIN Nasıl TedaviBitkiselEvdeEdilirGözHastalıkları-,  -,  
İletişim Bilgileri
Muayenehane Adresi
Mevzuat gereği doktora ait fotoğraf ve adres bilgileri sitemizde yayınlanmamaktadır.
Şehir / İlçe
Burdur / Merkez
Çalıştığı Hastane
Mevzuat gereği doktora ait mesleki bilgiler sitemizde yayınlanmamaktadır.
Diploma No
Mevzuat gereği doktora ait mesleki bilgiler sitemizde yayınlanmamaktadır.
Telefon Numarası
yok
Faks Numarası
yok
Hastane Telefonu
yok
Sayfa Sayacı
Bu sayfa 29,672 tek ziyaretçi tarafından görülmüştür.Doktor musunuz? Bilgilerinizi sitemize ekleyin!
Günlük ortalama 340.000 tekil ziyaretçisi ile Türkiye'nin en çok ziyaret edilen sağlık sitesine, bilgilerinizi ücretsiz olarak eklemek için üye olun...
Copyright © 2013-2019 - www.tr-hastane.com - Tüm Hakları Saklıdır