Doktor Bilgileri

Dr. Ayşe Külcü Yeter
AYŞE KÜLCÜ YETER (Burdur Gögüs Hastalıkları ve Tuberkuloz Doktoru Randevu - Muayene) - Türkiye Hastaneler Dizini - Türkiye Doktorlar Rehberi

Doktor AYŞE KÜLCÜ YETER (Burdur Gögüs Hastalıkları ve Tuberkuloz Doktoru - Doktordan randevu almak, muayene ücretini öğrenmek ve muayene olmak için lütfen alt kısımda yer alan linkleri tıklayın)


Özgeçmiş

Dr. AYŞE KÜLCÜ YETER hakkında sitemize kayıtlı ayrıntılı özgeçmiş bilgileri bulunamadı. Eğer siz Dr. AYŞE KÜLCÜ YETER iseniz sitemize özgeçmiş bilgilerinizi eklemek için lütfen buraya tıklayın...


Doktorunuzu seçerken lütfen bunlara dikkat edin;

( Doktor AYŞE KÜLCÜ YETER ) Hekime güven duymak:Hekiminize güvenmek, kendisinin denetiminde kendinizi huzurlu hissedebilmeniz , hekime samimi olarak itimat etmeniz gerçekten önemlidir. Hekiminizin probleminizle alakalı alacağı hükümler sağlığınıza direkt olarak etki gösterecektir. Olur da hekime güvenmezseniz, doktorun belirttiği tembihlerine uyum göstermekte sorun yaşarsınız. Başarılı bir hizmet görebilmek konusunda en önde gelen koşul hekime güven duymanızdır.

( Doktor AYŞE KÜLCÜ YETER ) Hekiminizin mesleki tecrübesi: Doktorunuzun alanındaki birikimini sorgularken bir takım noktalara özen göstermek gerekir. Tıp biliminde son derece çabuk ilerlemeler hayata geçer. Aynı zamanda farklı kollar kendi içinde uzmanlık alanlarına ayrılırlar. Bu yüzden hekimin sizi muayene edip başka bir uzmana göndermesi, hekimin acemi olduğunu göstermez. Bu durum ekip çalışmasına katkıda bulunan sağlık kuruluşlarında sık sık yaşanmakta olup doktorunuzun deneyimsizliği değil sizin sağlığınıza gösterdiği önemi vurgular.

( Doktor AYŞE KÜLCÜ YETER ) Doktorun yaklaşımı: Hekiminiz şikayetlerinizi sormaya önem veriyor mu, şikayetlerinizi dikkatle not alıyor mu? Muayene sırasında ne kadar ilgili? Soru sormaya ön ayak oluyor mu? Sorununuz konusunda size detaylı bilgi veriyor mu? Seçenekleri açıklıyor mu? Bunlar son derece önemlidir. Durumunuz hakkında fikir almak, nedenini bilmek, riskleri öğrenmek en doğal hakkınızdır. Eğer hekimle böyle bir diyaloğu sağlayabiliyorsanız, hekiminizi doğru seçtiniz anlamına gelir.

( Doktor AYŞE KÜLCÜ YETER ) Hekime Ulaşılabilirlik: Çağımızda telekomünikasyon son derece vazgeçilmez. Özellikle gebe hastalar ihtiyaç duyduğunda hemen doktoruyla görüşmek isteyecektir. Benzer olaylarda doktorunuza email vb. telekomünikasyon araçlarıyla erişebilmelisiniz. kimi önemsiz şikayetler muayeneye gitmeden çözülebilir.

( Doktor AYŞE KÜLCÜ YETER ) Diyalog: Hekiminizin anlayabileceğini şekilde anlatması son derece mühimdir. Bilgi verirken sadece anlamayacağınız lügat kullanması kafanızı karıştıracaktır. Bu yüzden doktorunuzla konuşurken, ne demek istediğini anlayabilmeniz oldukça mühimdir.

TAGLAR: Dr.AYŞE,  KÜLCÜ,  YETER,   BurdurAYŞE KÜLCÜ YETER Muayene ÜcretiAYŞE KÜLCÜ YETER Muayene ÜcretleriMuayene Paketiİletişim BilgileriMuayenehaneRandevuİletişimMakalelerGörüşlerAYŞE KÜLCÜ YETER Hangi Hastanede GörevliÇalışma SaatleriAYŞE KÜLCÜ YETER ÖzgeçmişVideolarAmeliyatlarAYŞE KÜLCÜ YETER Hakkında BilgiYorumlarAYŞE KÜLCÜ YETER KimdirŞikayetTelefonuHayatıÜcretMuayene ÜcretiMuayene ÜcretleriVizite ÜcretiMuayene PaketiKimdirHangi HastanedeDoğum ÜcretiAYŞE KÜLCÜ YETER HakkındaAYŞE KÜLCÜ YETER Muayene Ücreti 2016Doğum UzmanıAYŞE KÜLCÜ YETER ÖzgeçmişiAYŞE KÜLCÜ YETER RandevuAYŞE KÜLCÜ YETER MuayenehaneAYŞE KÜLCÜ YETER Muayene ÜcretiAYŞE KÜLCÜ YETER ÜcretleriÖzelHastanesiKliniğiHekimiNe KadarAraAYŞE KÜLCÜ YETER BulGetirAYŞE KÜLCÜ YETER NeredeCep NoAYŞE KÜLCÜ YETER UzmanıAYŞE KÜLCÜ YETER Özel MuayeneAYŞE KÜLCÜ YETER NumarasıAYŞE KÜLCÜ YETER Nerede ÇalışıyorAYŞE KÜLCÜ YETER GörevliUzmanlıkAileAYŞE KÜLCÜ YETER ŞikayetAYŞE KÜLCÜ YETER ÖneriAYŞE KÜLCÜ YETER EleştiriHastalıklarıYorumlarAYŞE KÜLCÜ YETER KimdirSekreterHemşireAYŞE KÜLCÜ YETER Yeni BilgileriAYŞE KÜLCÜ YETER Hakkında BilgiCerrahHekimAYŞE KÜLCÜ YETER AmeliyatOperasyonDoktorlarıBiyokimyaTahlilTetkikAYŞE KÜLCÜ YETER TedaviŞifaİyileşmeİyileştirBölgeFizik TedaviAYŞE KÜLCÜ YETER Doğum TarihiİrtibatAYŞE KÜLCÜ YETER Tedavi OlanlarSağlıkAYŞE KÜLCÜ YETER ÖzgeçmişAYŞE KÜLCÜ YETER BiyografiCerrahisiAYŞE KÜLCÜ YETER DoktordurAYŞE KÜLCÜ YETER Ne DoktoruYatışDikişEstetikMaaşlarıKotasıAYŞE KÜLCÜ YETER TavsiyeUzmanlarıİsimleriBelirtileriÇeşitleriNedirAYŞE KÜLCÜ YETER Nasıl TedaviBitkiselEvdeEdilirGögüsHastalıklarıveTuberkuloz-,  -,  
İletişim Bilgileri
Muayenehane Adresi
Mevzuat gereği doktora ait fotoğraf ve adres bilgileri sitemizde yayınlanmamaktadır.
Şehir / İlçe
Burdur / Merkez
Çalıştığı Hastane
Mevzuat gereği doktora ait mesleki bilgiler sitemizde yayınlanmamaktadır.
Diploma No
Mevzuat gereği doktora ait mesleki bilgiler sitemizde yayınlanmamaktadır.
Telefon Numarası
yok
Faks Numarası
yok
Hastane Telefonu
yok
Sayfa Sayacı
Bu sayfa 23,261 tek ziyaretçi tarafından görülmüştür.Doktor musunuz? Bilgilerinizi sitemize ekleyin!
Günlük ortalama 340.000 tekil ziyaretçisi ile Türkiye'nin en çok ziyaret edilen sağlık sitesine, bilgilerinizi ücretsiz olarak eklemek için üye olun...
Copyright © 2013-2019 - www.tr-hastane.com - Tüm Hakları Saklıdır