Doktor Bilgileri

Dr. Canan Kart Göktepe
Canan Kart Göktepe (Burdur Fizik Tedavi Ve Rehabilitasyon Uzmanı Doktoru Randevu - Muayene) - Türkiye Hastaneler Dizini - Türkiye Doktorlar Rehberi

Doktor Canan Kart Göktepe (Burdur Fizik Tedavi Ve Rehabilitasyon Uzmanı Doktoru - Doktordan randevu almak, muayene ücretini öğrenmek ve muayene olmak için lütfen alt kısımda yer alan linkleri tıklayın)


Özgeçmiş

Dr. Canan Kart Göktepe hakkında sitemize kayıtlı ayrıntılı özgeçmiş bilgileri bulunamadı. Eğer siz Dr. Canan Kart Göktepe iseniz sitemize özgeçmiş bilgilerinizi eklemek için lütfen buraya tıklayın...


Doktorunuzu seçerken lütfen bunlara dikkat edin;

( Doktor Canan Kart Göktepe ) Hekime güven duymak:Hekiminize güvenmek, kendisinin denetiminde kendinizi huzurlu hissedebilmeniz , hekime samimi olarak itimat etmeniz gerçekten önemlidir. Hekiminizin probleminizle alakalı alacağı hükümler sağlığınıza direkt olarak etki gösterecektir. Olur da hekime güvenmezseniz, doktorun belirttiği tembihlerine uyum göstermekte sorun yaşarsınız. Başarılı bir hizmet görebilmek konusunda en önde gelen koşul hekime güven duymanızdır.

( Doktor Canan Kart Göktepe ) Hekiminizin mesleki tecrübesi: Doktorunuzun alanındaki birikimini sorgularken bir takım noktalara özen göstermek gerekir. Tıp biliminde son derece çabuk ilerlemeler hayata geçer. Aynı zamanda farklı kollar kendi içinde uzmanlık alanlarına ayrılırlar. Bu yüzden hekimin sizi muayene edip başka bir uzmana göndermesi, hekimin acemi olduğunu göstermez. Bu durum ekip çalışmasına katkıda bulunan sağlık kuruluşlarında sık sık yaşanmakta olup doktorunuzun deneyimsizliği değil sizin sağlığınıza gösterdiği önemi vurgular.

( Doktor Canan Kart Göktepe ) Doktorun yaklaşımı: Hekiminiz şikayetlerinizi sormaya önem veriyor mu, şikayetlerinizi dikkatle not alıyor mu? Muayene sırasında ne kadar ilgili? Soru sormaya ön ayak oluyor mu? Sorununuz konusunda size detaylı bilgi veriyor mu? Seçenekleri açıklıyor mu? Bunlar son derece önemlidir. Durumunuz hakkında fikir almak, nedenini bilmek, riskleri öğrenmek en doğal hakkınızdır. Eğer hekimle böyle bir diyaloğu sağlayabiliyorsanız, hekiminizi doğru seçtiniz anlamına gelir.

( Doktor Canan Kart Göktepe ) Hekime Ulaşılabilirlik: Çağımızda telekomünikasyon son derece vazgeçilmez. Özellikle gebe hastalar ihtiyaç duyduğunda hemen doktoruyla görüşmek isteyecektir. Benzer olaylarda doktorunuza email vb. telekomünikasyon araçlarıyla erişebilmelisiniz. kimi önemsiz şikayetler muayeneye gitmeden çözülebilir.

( Doktor Canan Kart Göktepe ) Diyalog: Hekiminizin anlayabileceğini şekilde anlatması son derece mühimdir. Bilgi verirken sadece anlamayacağınız lügat kullanması kafanızı karıştıracaktır. Bu yüzden doktorunuzla konuşurken, ne demek istediğini anlayabilmeniz oldukça mühimdir.

TAGLAR: Dr.Canan,  Kart,  Göktepe,   BurdurCanan Kart Göktepe Muayene ÜcretiCanan Kart Göktepe Muayene ÜcretleriMuayene Paketiİletişim BilgileriMuayenehaneRandevuİletişimMakalelerGörüşlerCanan Kart Göktepe Hangi Hastanede GörevliÇalışma SaatleriCanan Kart Göktepe ÖzgeçmişVideolarAmeliyatlarCanan Kart Göktepe Hakkında BilgiYorumlarCanan Kart Göktepe KimdirŞikayetTelefonuHayatıÜcretMuayene ÜcretiMuayene ÜcretleriVizite ÜcretiMuayene PaketiKimdirHangi HastanedeDoğum ÜcretiCanan Kart Göktepe HakkındaCanan Kart Göktepe Muayene Ücreti 2016Doğum UzmanıCanan Kart Göktepe ÖzgeçmişiCanan Kart Göktepe RandevuCanan Kart Göktepe MuayenehaneCanan Kart Göktepe Muayene ÜcretiCanan Kart Göktepe ÜcretleriÖzelHastanesiKliniğiHekimiNe KadarAraCanan Kart Göktepe BulGetirCanan Kart Göktepe NeredeCep NoCanan Kart Göktepe UzmanıCanan Kart Göktepe Özel MuayeneCanan Kart Göktepe NumarasıCanan Kart Göktepe Nerede ÇalışıyorCanan Kart Göktepe GörevliUzmanlıkAileCanan Kart Göktepe ŞikayetCanan Kart Göktepe ÖneriCanan Kart Göktepe EleştiriHastalıklarıYorumlarCanan Kart Göktepe KimdirSekreterHemşireCanan Kart Göktepe Yeni BilgileriCanan Kart Göktepe Hakkında BilgiCerrahHekimCanan Kart Göktepe AmeliyatOperasyonDoktorlarıBiyokimyaTahlilTetkikCanan Kart Göktepe TedaviŞifaİyileşmeİyileştirBölgeFizik TedaviCanan Kart Göktepe Doğum TarihiİrtibatCanan Kart Göktepe Tedavi OlanlarSağlıkCanan Kart Göktepe ÖzgeçmişCanan Kart Göktepe BiyografiCerrahisiCanan Kart Göktepe DoktordurCanan Kart Göktepe Ne DoktoruYatışDikişEstetikMaaşlarıKotasıCanan Kart Göktepe TavsiyeUzmanlarıİsimleriBelirtileriÇeşitleriNedirCanan Kart Göktepe Nasıl TedaviBitkiselEvdeEdilirFizikTedaviVeRehabilitasyonUzmanı-,  -,  
İletişim Bilgileri
Muayenehane Adresi
Mevzuat gereği doktora ait fotoğraf ve adres bilgileri sitemizde yayınlanmamaktadır.
Şehir / İlçe
Burdur / Merkez
Çalıştığı Hastane
Mevzuat gereği doktora ait mesleki bilgiler sitemizde yayınlanmamaktadır.
Diploma No
Mevzuat gereği doktora ait mesleki bilgiler sitemizde yayınlanmamaktadır.
Telefon Numarası
yok
Faks Numarası
yok
Hastane Telefonu
yok
Sayfa Sayacı
Bu sayfa 23,083 tek ziyaretçi tarafından görülmüştür.Doktor musunuz? Bilgilerinizi sitemize ekleyin!
Günlük ortalama 340.000 tekil ziyaretçisi ile Türkiye'nin en çok ziyaret edilen sağlık sitesine, bilgilerinizi ücretsiz olarak eklemek için üye olun...
Copyright © 2013-2019 - www.tr-hastane.com - Tüm Hakları Saklıdır