Doktor Bilgileri

Dr. İlker Korkutan
İLKER KORKUTAN (Adana Aile Hekimi Doktoru Randevu - Muayene) - Türkiye Hastaneler Dizini - Türkiye Doktorlar Rehberi

Doktor İLKER KORKUTAN (Adana Aile Hekimi Doktoru - Doktordan randevu almak, muayene ücretini öğrenmek ve muayene olmak için lütfen alt kısımda yer alan linkleri tıklayın)


Özgeçmiş

Dr. İLKER KORKUTAN hakkında sitemize kayıtlı ayrıntılı özgeçmiş bilgileri bulunamadı. Eğer siz Dr. İLKER KORKUTAN iseniz sitemize özgeçmiş bilgilerinizi eklemek için lütfen buraya tıklayın...


Doktorunuzu seçerken lütfen bunlara dikkat edin;

( Doktor İLKER KORKUTAN ) Hekime güven duymak:Hekiminize güvenmek, kendisinin denetiminde kendinizi huzurlu hissedebilmeniz , hekime samimi olarak itimat etmeniz gerçekten önemlidir. Hekiminizin probleminizle alakalı alacağı hükümler sağlığınıza direkt olarak etki gösterecektir. Olur da hekime güvenmezseniz, doktorun belirttiği tembihlerine uyum göstermekte sorun yaşarsınız. Başarılı bir hizmet görebilmek konusunda en önde gelen koşul hekime güven duymanızdır.

( Doktor İLKER KORKUTAN ) Hekiminizin mesleki tecrübesi: Doktorunuzun alanındaki birikimini sorgularken bir takım noktalara özen göstermek gerekir. Tıp biliminde son derece çabuk ilerlemeler hayata geçer. Aynı zamanda farklı kollar kendi içinde uzmanlık alanlarına ayrılırlar. Bu yüzden hekimin sizi muayene edip başka bir uzmana göndermesi, hekimin acemi olduğunu göstermez. Bu durum ekip çalışmasına katkıda bulunan sağlık kuruluşlarında sık sık yaşanmakta olup doktorunuzun deneyimsizliği değil sizin sağlığınıza gösterdiği önemi vurgular.

( Doktor İLKER KORKUTAN ) Doktorun yaklaşımı: Hekiminiz şikayetlerinizi sormaya önem veriyor mu, şikayetlerinizi dikkatle not alıyor mu? Muayene sırasında ne kadar ilgili? Soru sormaya ön ayak oluyor mu? Sorununuz konusunda size detaylı bilgi veriyor mu? Seçenekleri açıklıyor mu? Bunlar son derece önemlidir. Durumunuz hakkında fikir almak, nedenini bilmek, riskleri öğrenmek en doğal hakkınızdır. Eğer hekimle böyle bir diyaloğu sağlayabiliyorsanız, hekiminizi doğru seçtiniz anlamına gelir.

( Doktor İLKER KORKUTAN ) Hekime Ulaşılabilirlik: Çağımızda telekomünikasyon son derece vazgeçilmez. Özellikle gebe hastalar ihtiyaç duyduğunda hemen doktoruyla görüşmek isteyecektir. Benzer olaylarda doktorunuza email vb. telekomünikasyon araçlarıyla erişebilmelisiniz. kimi önemsiz şikayetler muayeneye gitmeden çözülebilir.

( Doktor İLKER KORKUTAN ) Diyalog: Hekiminizin anlayabileceğini şekilde anlatması son derece mühimdir. Bilgi verirken sadece anlamayacağınız lügat kullanması kafanızı karıştıracaktır. Bu yüzden doktorunuzla konuşurken, ne demek istediğini anlayabilmeniz oldukça mühimdir.

TAGLAR: Dr.İLKER,  KORKUTAN,   AdanaİLKER KORKUTAN Muayene ÜcretiİLKER KORKUTAN Muayene ÜcretleriMuayene Paketiİletişim BilgileriMuayenehaneRandevuİletişimMakalelerGörüşlerİLKER KORKUTAN Hangi Hastanede GörevliÇalışma SaatleriİLKER KORKUTAN ÖzgeçmişVideolarAmeliyatlarİLKER KORKUTAN Hakkında BilgiYorumlarİLKER KORKUTAN KimdirŞikayetTelefonuHayatıÜcretMuayene ÜcretiMuayene ÜcretleriVizite ÜcretiMuayene PaketiKimdirHangi HastanedeDoğum ÜcretiİLKER KORKUTAN HakkındaİLKER KORKUTAN Muayene Ücreti 2016Doğum UzmanıİLKER KORKUTAN ÖzgeçmişiİLKER KORKUTAN RandevuİLKER KORKUTAN MuayenehaneİLKER KORKUTAN Muayene ÜcretiİLKER KORKUTAN ÜcretleriÖzelHastanesiKliniğiHekimiNe KadarAraİLKER KORKUTAN BulGetirİLKER KORKUTAN NeredeCep NoİLKER KORKUTAN UzmanıİLKER KORKUTAN Özel MuayeneİLKER KORKUTAN NumarasıİLKER KORKUTAN Nerede ÇalışıyorİLKER KORKUTAN GörevliUzmanlıkAileİLKER KORKUTAN ŞikayetİLKER KORKUTAN ÖneriİLKER KORKUTAN EleştiriHastalıklarıYorumlarİLKER KORKUTAN KimdirSekreterHemşireİLKER KORKUTAN Yeni BilgileriİLKER KORKUTAN Hakkında BilgiCerrahHekimİLKER KORKUTAN AmeliyatOperasyonDoktorlarıBiyokimyaTahlilTetkikİLKER KORKUTAN TedaviŞifaİyileşmeİyileştirBölgeFizik TedaviİLKER KORKUTAN Doğum TarihiİrtibatİLKER KORKUTAN Tedavi OlanlarSağlıkİLKER KORKUTAN ÖzgeçmişİLKER KORKUTAN BiyografiCerrahisiİLKER KORKUTAN DoktordurİLKER KORKUTAN Ne DoktoruYatışDikişEstetikMaaşlarıKotasıİLKER KORKUTAN TavsiyeUzmanlarıİsimleriBelirtileriÇeşitleriNedirİLKER KORKUTAN Nasıl TedaviBitkiselEvdeEdilirAileHekimi-,  -,  
İletişim Bilgileri
Muayenehane Adresi
Mevzuat gereği doktora ait fotoğraf ve adres bilgileri sitemizde yayınlanmamaktadır.
Şehir / İlçe
Adana / Merkez
Çalıştığı Hastane
Mevzuat gereği doktora ait mesleki bilgiler sitemizde yayınlanmamaktadır.
Diploma No
Mevzuat gereği doktora ait mesleki bilgiler sitemizde yayınlanmamaktadır.
Telefon Numarası
yok
Faks Numarası
yok
Hastane Telefonu
yok
Sayfa Sayacı
Bu sayfa 20,059 tek ziyaretçi tarafından görülmüştür.Doktor musunuz? Bilgilerinizi sitemize ekleyin!
Günlük ortalama 340.000 tekil ziyaretçisi ile Türkiye'nin en çok ziyaret edilen sağlık sitesine, bilgilerinizi ücretsiz olarak eklemek için üye olun...
Copyright © 2013-2019 - www.tr-hastane.com - Tüm Hakları Saklıdır