Doktor Bilgileri

Dr. Lale Sarioğlu
LALE SARIOĞLU (Burdur Aile Hekimi Doktoru Randevu - Muayene) - Türkiye Hastaneler Dizini - Türkiye Doktorlar Rehberi

Doktor LALE SARIOĞLU (Burdur Aile Hekimi Doktoru - Doktordan randevu almak, muayene ücretini öğrenmek ve muayene olmak için lütfen alt kısımda yer alan linkleri tıklayın)


Özgeçmiş

Dr. LALE SARIOĞLU hakkında sitemize kayıtlı ayrıntılı özgeçmiş bilgileri bulunamadı. Eğer siz Dr. LALE SARIOĞLU iseniz sitemize özgeçmiş bilgilerinizi eklemek için lütfen buraya tıklayın...


Doktorunuzu seçerken lütfen bunlara dikkat edin;

( Doktor LALE SARIOĞLU ) Hekime güven duymak:Hekiminize güvenmek, kendisinin denetiminde kendinizi huzurlu hissedebilmeniz , hekime samimi olarak itimat etmeniz gerçekten önemlidir. Hekiminizin probleminizle alakalı alacağı hükümler sağlığınıza direkt olarak etki gösterecektir. Olur da hekime güvenmezseniz, doktorun belirttiği tembihlerine uyum göstermekte sorun yaşarsınız. Başarılı bir hizmet görebilmek konusunda en önde gelen koşul hekime güven duymanızdır.

( Doktor LALE SARIOĞLU ) Hekiminizin mesleki tecrübesi: Doktorunuzun alanındaki birikimini sorgularken bir takım noktalara özen göstermek gerekir. Tıp biliminde son derece çabuk ilerlemeler hayata geçer. Aynı zamanda farklı kollar kendi içinde uzmanlık alanlarına ayrılırlar. Bu yüzden hekimin sizi muayene edip başka bir uzmana göndermesi, hekimin acemi olduğunu göstermez. Bu durum ekip çalışmasına katkıda bulunan sağlık kuruluşlarında sık sık yaşanmakta olup doktorunuzun deneyimsizliği değil sizin sağlığınıza gösterdiği önemi vurgular.

( Doktor LALE SARIOĞLU ) Doktorun yaklaşımı: Hekiminiz şikayetlerinizi sormaya önem veriyor mu, şikayetlerinizi dikkatle not alıyor mu? Muayene sırasında ne kadar ilgili? Soru sormaya ön ayak oluyor mu? Sorununuz konusunda size detaylı bilgi veriyor mu? Seçenekleri açıklıyor mu? Bunlar son derece önemlidir. Durumunuz hakkında fikir almak, nedenini bilmek, riskleri öğrenmek en doğal hakkınızdır. Eğer hekimle böyle bir diyaloğu sağlayabiliyorsanız, hekiminizi doğru seçtiniz anlamına gelir.

( Doktor LALE SARIOĞLU ) Hekime Ulaşılabilirlik: Çağımızda telekomünikasyon son derece vazgeçilmez. Özellikle gebe hastalar ihtiyaç duyduğunda hemen doktoruyla görüşmek isteyecektir. Benzer olaylarda doktorunuza email vb. telekomünikasyon araçlarıyla erişebilmelisiniz. kimi önemsiz şikayetler muayeneye gitmeden çözülebilir.

( Doktor LALE SARIOĞLU ) Diyalog: Hekiminizin anlayabileceğini şekilde anlatması son derece mühimdir. Bilgi verirken sadece anlamayacağınız lügat kullanması kafanızı karıştıracaktır. Bu yüzden doktorunuzla konuşurken, ne demek istediğini anlayabilmeniz oldukça mühimdir.

TAGLAR: Dr.LALE,  SARIOĞLU,   BurdurLALE SARIOĞLU Muayene ÜcretiLALE SARIOĞLU Muayene ÜcretleriMuayene Paketiİletişim BilgileriMuayenehaneRandevuİletişimMakalelerGörüşlerLALE SARIOĞLU Hangi Hastanede GörevliÇalışma SaatleriLALE SARIOĞLU ÖzgeçmişVideolarAmeliyatlarLALE SARIOĞLU Hakkında BilgiYorumlarLALE SARIOĞLU KimdirŞikayetTelefonuHayatıÜcretMuayene ÜcretiMuayene ÜcretleriVizite ÜcretiMuayene PaketiKimdirHangi HastanedeDoğum ÜcretiLALE SARIOĞLU HakkındaLALE SARIOĞLU Muayene Ücreti 2016Doğum UzmanıLALE SARIOĞLU ÖzgeçmişiLALE SARIOĞLU RandevuLALE SARIOĞLU MuayenehaneLALE SARIOĞLU Muayene ÜcretiLALE SARIOĞLU ÜcretleriÖzelHastanesiKliniğiHekimiNe KadarAraLALE SARIOĞLU BulGetirLALE SARIOĞLU NeredeCep NoLALE SARIOĞLU UzmanıLALE SARIOĞLU Özel MuayeneLALE SARIOĞLU NumarasıLALE SARIOĞLU Nerede ÇalışıyorLALE SARIOĞLU GörevliUzmanlıkAileLALE SARIOĞLU ŞikayetLALE SARIOĞLU ÖneriLALE SARIOĞLU EleştiriHastalıklarıYorumlarLALE SARIOĞLU KimdirSekreterHemşireLALE SARIOĞLU Yeni BilgileriLALE SARIOĞLU Hakkında BilgiCerrahHekimLALE SARIOĞLU AmeliyatOperasyonDoktorlarıBiyokimyaTahlilTetkikLALE SARIOĞLU TedaviŞifaİyileşmeİyileştirBölgeFizik TedaviLALE SARIOĞLU Doğum TarihiİrtibatLALE SARIOĞLU Tedavi OlanlarSağlıkLALE SARIOĞLU ÖzgeçmişLALE SARIOĞLU BiyografiCerrahisiLALE SARIOĞLU DoktordurLALE SARIOĞLU Ne DoktoruYatışDikişEstetikMaaşlarıKotasıLALE SARIOĞLU TavsiyeUzmanlarıİsimleriBelirtileriÇeşitleriNedirLALE SARIOĞLU Nasıl TedaviBitkiselEvdeEdilirAileHekimi-,  -,  
İletişim Bilgileri
Muayenehane Adresi
Mevzuat gereği doktora ait fotoğraf ve adres bilgileri sitemizde yayınlanmamaktadır.
Şehir / İlçe
Burdur / Merkez
Çalıştığı Hastane
Mevzuat gereği doktora ait mesleki bilgiler sitemizde yayınlanmamaktadır.
Diploma No
Mevzuat gereği doktora ait mesleki bilgiler sitemizde yayınlanmamaktadır.
Telefon Numarası
yok
Faks Numarası
yok
Hastane Telefonu
yok
Sayfa Sayacı
Bu sayfa 62,937 tek ziyaretçi tarafından görülmüştür.Doktor musunuz? Bilgilerinizi sitemize ekleyin!
Günlük ortalama 340.000 tekil ziyaretçisi ile Türkiye'nin en çok ziyaret edilen sağlık sitesine, bilgilerinizi ücretsiz olarak eklemek için üye olun...
Copyright © 2013-2019 - www.tr-hastane.com - Tüm Hakları Saklıdır