Doktor Bilgileri

Dr. Kamil Canigür
KAMİL CANIGÜR (Burdur Aile Hekimi Doktoru Randevu - Muayene) - Türkiye Hastaneler Dizini - Türkiye Doktorlar Rehberi

Doktor KAMİL CANIGÜR (Burdur Aile Hekimi Doktoru - Doktordan randevu almak, muayene ücretini öğrenmek ve muayene olmak için lütfen alt kısımda yer alan linkleri tıklayın)


Özgeçmiş

Dr. KAMİL CANIGÜR hakkında sitemize kayıtlı ayrıntılı özgeçmiş bilgileri bulunamadı. Eğer siz Dr. KAMİL CANIGÜR iseniz sitemize özgeçmiş bilgilerinizi eklemek için lütfen buraya tıklayın...


Doktorunuzu seçerken lütfen bunlara dikkat edin;

( Doktor KAMİL CANIGÜR ) Hekime güven duymak:Hekiminize güvenmek, kendisinin denetiminde kendinizi huzurlu hissedebilmeniz , hekime samimi olarak itimat etmeniz gerçekten önemlidir. Hekiminizin probleminizle alakalı alacağı hükümler sağlığınıza direkt olarak etki gösterecektir. Olur da hekime güvenmezseniz, doktorun belirttiği tembihlerine uyum göstermekte sorun yaşarsınız. Başarılı bir hizmet görebilmek konusunda en önde gelen koşul hekime güven duymanızdır.

( Doktor KAMİL CANIGÜR ) Hekiminizin mesleki tecrübesi: Doktorunuzun alanındaki birikimini sorgularken bir takım noktalara özen göstermek gerekir. Tıp biliminde son derece çabuk ilerlemeler hayata geçer. Aynı zamanda farklı kollar kendi içinde uzmanlık alanlarına ayrılırlar. Bu yüzden hekimin sizi muayene edip başka bir uzmana göndermesi, hekimin acemi olduğunu göstermez. Bu durum ekip çalışmasına katkıda bulunan sağlık kuruluşlarında sık sık yaşanmakta olup doktorunuzun deneyimsizliği değil sizin sağlığınıza gösterdiği önemi vurgular.

( Doktor KAMİL CANIGÜR ) Doktorun yaklaşımı: Hekiminiz şikayetlerinizi sormaya önem veriyor mu, şikayetlerinizi dikkatle not alıyor mu? Muayene sırasında ne kadar ilgili? Soru sormaya ön ayak oluyor mu? Sorununuz konusunda size detaylı bilgi veriyor mu? Seçenekleri açıklıyor mu? Bunlar son derece önemlidir. Durumunuz hakkında fikir almak, nedenini bilmek, riskleri öğrenmek en doğal hakkınızdır. Eğer hekimle böyle bir diyaloğu sağlayabiliyorsanız, hekiminizi doğru seçtiniz anlamına gelir.

( Doktor KAMİL CANIGÜR ) Hekime Ulaşılabilirlik: Çağımızda telekomünikasyon son derece vazgeçilmez. Özellikle gebe hastalar ihtiyaç duyduğunda hemen doktoruyla görüşmek isteyecektir. Benzer olaylarda doktorunuza email vb. telekomünikasyon araçlarıyla erişebilmelisiniz. kimi önemsiz şikayetler muayeneye gitmeden çözülebilir.

( Doktor KAMİL CANIGÜR ) Diyalog: Hekiminizin anlayabileceğini şekilde anlatması son derece mühimdir. Bilgi verirken sadece anlamayacağınız lügat kullanması kafanızı karıştıracaktır. Bu yüzden doktorunuzla konuşurken, ne demek istediğini anlayabilmeniz oldukça mühimdir.

TAGLAR: Dr.KAMİL,  CANIGÜR,   BurdurKAMİL CANIGÜR Muayene ÜcretiKAMİL CANIGÜR Muayene ÜcretleriMuayene Paketiİletişim BilgileriMuayenehaneRandevuİletişimMakalelerGörüşlerKAMİL CANIGÜR Hangi Hastanede GörevliÇalışma SaatleriKAMİL CANIGÜR ÖzgeçmişVideolarAmeliyatlarKAMİL CANIGÜR Hakkında BilgiYorumlarKAMİL CANIGÜR KimdirŞikayetTelefonuHayatıÜcretMuayene ÜcretiMuayene ÜcretleriVizite ÜcretiMuayene PaketiKimdirHangi HastanedeDoğum ÜcretiKAMİL CANIGÜR HakkındaKAMİL CANIGÜR Muayene Ücreti 2016Doğum UzmanıKAMİL CANIGÜR ÖzgeçmişiKAMİL CANIGÜR RandevuKAMİL CANIGÜR MuayenehaneKAMİL CANIGÜR Muayene ÜcretiKAMİL CANIGÜR ÜcretleriÖzelHastanesiKliniğiHekimiNe KadarAraKAMİL CANIGÜR BulGetirKAMİL CANIGÜR NeredeCep NoKAMİL CANIGÜR UzmanıKAMİL CANIGÜR Özel MuayeneKAMİL CANIGÜR NumarasıKAMİL CANIGÜR Nerede ÇalışıyorKAMİL CANIGÜR GörevliUzmanlıkAileKAMİL CANIGÜR ŞikayetKAMİL CANIGÜR ÖneriKAMİL CANIGÜR EleştiriHastalıklarıYorumlarKAMİL CANIGÜR KimdirSekreterHemşireKAMİL CANIGÜR Yeni BilgileriKAMİL CANIGÜR Hakkında BilgiCerrahHekimKAMİL CANIGÜR AmeliyatOperasyonDoktorlarıBiyokimyaTahlilTetkikKAMİL CANIGÜR TedaviŞifaİyileşmeİyileştirBölgeFizik TedaviKAMİL CANIGÜR Doğum TarihiİrtibatKAMİL CANIGÜR Tedavi OlanlarSağlıkKAMİL CANIGÜR ÖzgeçmişKAMİL CANIGÜR BiyografiCerrahisiKAMİL CANIGÜR DoktordurKAMİL CANIGÜR Ne DoktoruYatışDikişEstetikMaaşlarıKotasıKAMİL CANIGÜR TavsiyeUzmanlarıİsimleriBelirtileriÇeşitleriNedirKAMİL CANIGÜR Nasıl TedaviBitkiselEvdeEdilirAileHekimi-,  -,  
İletişim Bilgileri
Muayenehane Adresi
Mevzuat gereği doktora ait fotoğraf ve adres bilgileri sitemizde yayınlanmamaktadır.
Şehir / İlçe
Burdur / Merkez
Çalıştığı Hastane
Mevzuat gereği doktora ait mesleki bilgiler sitemizde yayınlanmamaktadır.
Diploma No
Mevzuat gereği doktora ait mesleki bilgiler sitemizde yayınlanmamaktadır.
Telefon Numarası
yok
Faks Numarası
yok
Hastane Telefonu
yok
Sayfa Sayacı
Bu sayfa 19,292 tek ziyaretçi tarafından görülmüştür.Doktor musunuz? Bilgilerinizi sitemize ekleyin!
Günlük ortalama 340.000 tekil ziyaretçisi ile Türkiye'nin en çok ziyaret edilen sağlık sitesine, bilgilerinizi ücretsiz olarak eklemek için üye olun...
Copyright © 2013-2019 - www.tr-hastane.com - Tüm Hakları Saklıdır