Doktor Bilgileri

Dr. İsmail Özgür Kara
İSMAİL ÖZGÜR KARA (Burdur Aile Hekimi Doktoru Randevu - Muayene) - Türkiye Hastaneler Dizini - Türkiye Doktorlar Rehberi

Doktor İSMAİL ÖZGÜR KARA (Burdur Aile Hekimi Doktoru - Doktordan randevu almak, muayene ücretini öğrenmek ve muayene olmak için lütfen alt kısımda yer alan linkleri tıklayın)


Özgeçmiş

Dr. İSMAİL ÖZGÜR KARA hakkında sitemize kayıtlı ayrıntılı özgeçmiş bilgileri bulunamadı. Eğer siz Dr. İSMAİL ÖZGÜR KARA iseniz sitemize özgeçmiş bilgilerinizi eklemek için lütfen buraya tıklayın...


Doktorunuzu seçerken lütfen bunlara dikkat edin;

( Doktor İSMAİL ÖZGÜR KARA ) Hekime güven duymak:Hekiminize güvenmek, kendisinin denetiminde kendinizi huzurlu hissedebilmeniz , hekime samimi olarak itimat etmeniz gerçekten önemlidir. Hekiminizin probleminizle alakalı alacağı hükümler sağlığınıza direkt olarak etki gösterecektir. Olur da hekime güvenmezseniz, doktorun belirttiği tembihlerine uyum göstermekte sorun yaşarsınız. Başarılı bir hizmet görebilmek konusunda en önde gelen koşul hekime güven duymanızdır.

( Doktor İSMAİL ÖZGÜR KARA ) Hekiminizin mesleki tecrübesi: Doktorunuzun alanındaki birikimini sorgularken bir takım noktalara özen göstermek gerekir. Tıp biliminde son derece çabuk ilerlemeler hayata geçer. Aynı zamanda farklı kollar kendi içinde uzmanlık alanlarına ayrılırlar. Bu yüzden hekimin sizi muayene edip başka bir uzmana göndermesi, hekimin acemi olduğunu göstermez. Bu durum ekip çalışmasına katkıda bulunan sağlık kuruluşlarında sık sık yaşanmakta olup doktorunuzun deneyimsizliği değil sizin sağlığınıza gösterdiği önemi vurgular.

( Doktor İSMAİL ÖZGÜR KARA ) Doktorun yaklaşımı: Hekiminiz şikayetlerinizi sormaya önem veriyor mu, şikayetlerinizi dikkatle not alıyor mu? Muayene sırasında ne kadar ilgili? Soru sormaya ön ayak oluyor mu? Sorununuz konusunda size detaylı bilgi veriyor mu? Seçenekleri açıklıyor mu? Bunlar son derece önemlidir. Durumunuz hakkında fikir almak, nedenini bilmek, riskleri öğrenmek en doğal hakkınızdır. Eğer hekimle böyle bir diyaloğu sağlayabiliyorsanız, hekiminizi doğru seçtiniz anlamına gelir.

( Doktor İSMAİL ÖZGÜR KARA ) Hekime Ulaşılabilirlik: Çağımızda telekomünikasyon son derece vazgeçilmez. Özellikle gebe hastalar ihtiyaç duyduğunda hemen doktoruyla görüşmek isteyecektir. Benzer olaylarda doktorunuza email vb. telekomünikasyon araçlarıyla erişebilmelisiniz. kimi önemsiz şikayetler muayeneye gitmeden çözülebilir.

( Doktor İSMAİL ÖZGÜR KARA ) Diyalog: Hekiminizin anlayabileceğini şekilde anlatması son derece mühimdir. Bilgi verirken sadece anlamayacağınız lügat kullanması kafanızı karıştıracaktır. Bu yüzden doktorunuzla konuşurken, ne demek istediğini anlayabilmeniz oldukça mühimdir.

TAGLAR: Dr.İSMAİL,  ÖZGÜR,  KARA,   BurdurİSMAİL ÖZGÜR KARA Muayene ÜcretiİSMAİL ÖZGÜR KARA Muayene ÜcretleriMuayene Paketiİletişim BilgileriMuayenehaneRandevuİletişimMakalelerGörüşlerİSMAİL ÖZGÜR KARA Hangi Hastanede GörevliÇalışma SaatleriİSMAİL ÖZGÜR KARA ÖzgeçmişVideolarAmeliyatlarİSMAİL ÖZGÜR KARA Hakkında BilgiYorumlarİSMAİL ÖZGÜR KARA KimdirŞikayetTelefonuHayatıÜcretMuayene ÜcretiMuayene ÜcretleriVizite ÜcretiMuayene PaketiKimdirHangi HastanedeDoğum ÜcretiİSMAİL ÖZGÜR KARA HakkındaİSMAİL ÖZGÜR KARA Muayene Ücreti 2016Doğum UzmanıİSMAİL ÖZGÜR KARA ÖzgeçmişiİSMAİL ÖZGÜR KARA RandevuİSMAİL ÖZGÜR KARA MuayenehaneİSMAİL ÖZGÜR KARA Muayene ÜcretiİSMAİL ÖZGÜR KARA ÜcretleriÖzelHastanesiKliniğiHekimiNe KadarAraİSMAİL ÖZGÜR KARA BulGetirİSMAİL ÖZGÜR KARA NeredeCep NoİSMAİL ÖZGÜR KARA UzmanıİSMAİL ÖZGÜR KARA Özel MuayeneİSMAİL ÖZGÜR KARA NumarasıİSMAİL ÖZGÜR KARA Nerede ÇalışıyorİSMAİL ÖZGÜR KARA GörevliUzmanlıkAileİSMAİL ÖZGÜR KARA ŞikayetİSMAİL ÖZGÜR KARA ÖneriİSMAİL ÖZGÜR KARA EleştiriHastalıklarıYorumlarİSMAİL ÖZGÜR KARA KimdirSekreterHemşireİSMAİL ÖZGÜR KARA Yeni BilgileriİSMAİL ÖZGÜR KARA Hakkında BilgiCerrahHekimİSMAİL ÖZGÜR KARA AmeliyatOperasyonDoktorlarıBiyokimyaTahlilTetkikİSMAİL ÖZGÜR KARA TedaviŞifaİyileşmeİyileştirBölgeFizik TedaviİSMAİL ÖZGÜR KARA Doğum TarihiİrtibatİSMAİL ÖZGÜR KARA Tedavi OlanlarSağlıkİSMAİL ÖZGÜR KARA ÖzgeçmişİSMAİL ÖZGÜR KARA BiyografiCerrahisiİSMAİL ÖZGÜR KARA DoktordurİSMAİL ÖZGÜR KARA Ne DoktoruYatışDikişEstetikMaaşlarıKotasıİSMAİL ÖZGÜR KARA TavsiyeUzmanlarıİsimleriBelirtileriÇeşitleriNedirİSMAİL ÖZGÜR KARA Nasıl TedaviBitkiselEvdeEdilirAileHekimi-,  -,  
İletişim Bilgileri
Muayenehane Adresi
Mevzuat gereği doktora ait fotoğraf ve adres bilgileri sitemizde yayınlanmamaktadır.
Şehir / İlçe
Burdur / Merkez
Çalıştığı Hastane
Mevzuat gereği doktora ait mesleki bilgiler sitemizde yayınlanmamaktadır.
Diploma No
Mevzuat gereği doktora ait mesleki bilgiler sitemizde yayınlanmamaktadır.
Telefon Numarası
yok
Faks Numarası
yok
Hastane Telefonu
yok
Sayfa Sayacı
Bu sayfa 16,287 tek ziyaretçi tarafından görülmüştür.Doktor musunuz? Bilgilerinizi sitemize ekleyin!
Günlük ortalama 340.000 tekil ziyaretçisi ile Türkiye'nin en çok ziyaret edilen sağlık sitesine, bilgilerinizi ücretsiz olarak eklemek için üye olun...
Copyright © 2013-2019 - www.tr-hastane.com - Tüm Hakları Saklıdır