Doktor Bilgileri

Dr. İnci Çağlayan Kolsuz
İNCİ ÇAĞLAYAN KOLSUZ (Burdur Aile Hekimi Doktoru Randevu - Muayene) - Türkiye Hastaneler Dizini - Türkiye Doktorlar Rehberi

Doktor İNCİ ÇAĞLAYAN KOLSUZ (Burdur Aile Hekimi Doktoru - Doktordan randevu almak, muayene ücretini öğrenmek ve muayene olmak için lütfen alt kısımda yer alan linkleri tıklayın)


Özgeçmiş

Dr. İNCİ ÇAĞLAYAN KOLSUZ hakkında sitemize kayıtlı ayrıntılı özgeçmiş bilgileri bulunamadı. Eğer siz Dr. İNCİ ÇAĞLAYAN KOLSUZ iseniz sitemize özgeçmiş bilgilerinizi eklemek için lütfen buraya tıklayın...


Doktorunuzu seçerken lütfen bunlara dikkat edin;

( Doktor İNCİ ÇAĞLAYAN KOLSUZ ) Hekime güven duymak:Hekiminize güvenmek, kendisinin denetiminde kendinizi huzurlu hissedebilmeniz , hekime samimi olarak itimat etmeniz gerçekten önemlidir. Hekiminizin probleminizle alakalı alacağı hükümler sağlığınıza direkt olarak etki gösterecektir. Olur da hekime güvenmezseniz, doktorun belirttiği tembihlerine uyum göstermekte sorun yaşarsınız. Başarılı bir hizmet görebilmek konusunda en önde gelen koşul hekime güven duymanızdır.

( Doktor İNCİ ÇAĞLAYAN KOLSUZ ) Hekiminizin mesleki tecrübesi: Doktorunuzun alanındaki birikimini sorgularken bir takım noktalara özen göstermek gerekir. Tıp biliminde son derece çabuk ilerlemeler hayata geçer. Aynı zamanda farklı kollar kendi içinde uzmanlık alanlarına ayrılırlar. Bu yüzden hekimin sizi muayene edip başka bir uzmana göndermesi, hekimin acemi olduğunu göstermez. Bu durum ekip çalışmasına katkıda bulunan sağlık kuruluşlarında sık sık yaşanmakta olup doktorunuzun deneyimsizliği değil sizin sağlığınıza gösterdiği önemi vurgular.

( Doktor İNCİ ÇAĞLAYAN KOLSUZ ) Doktorun yaklaşımı: Hekiminiz şikayetlerinizi sormaya önem veriyor mu, şikayetlerinizi dikkatle not alıyor mu? Muayene sırasında ne kadar ilgili? Soru sormaya ön ayak oluyor mu? Sorununuz konusunda size detaylı bilgi veriyor mu? Seçenekleri açıklıyor mu? Bunlar son derece önemlidir. Durumunuz hakkında fikir almak, nedenini bilmek, riskleri öğrenmek en doğal hakkınızdır. Eğer hekimle böyle bir diyaloğu sağlayabiliyorsanız, hekiminizi doğru seçtiniz anlamına gelir.

( Doktor İNCİ ÇAĞLAYAN KOLSUZ ) Hekime Ulaşılabilirlik: Çağımızda telekomünikasyon son derece vazgeçilmez. Özellikle gebe hastalar ihtiyaç duyduğunda hemen doktoruyla görüşmek isteyecektir. Benzer olaylarda doktorunuza email vb. telekomünikasyon araçlarıyla erişebilmelisiniz. kimi önemsiz şikayetler muayeneye gitmeden çözülebilir.

( Doktor İNCİ ÇAĞLAYAN KOLSUZ ) Diyalog: Hekiminizin anlayabileceğini şekilde anlatması son derece mühimdir. Bilgi verirken sadece anlamayacağınız lügat kullanması kafanızı karıştıracaktır. Bu yüzden doktorunuzla konuşurken, ne demek istediğini anlayabilmeniz oldukça mühimdir.

TAGLAR: Dr.İNCİ,  ÇAĞLAYAN,  KOLSUZ,   BurdurİNCİ ÇAĞLAYAN KOLSUZ Muayene ÜcretiİNCİ ÇAĞLAYAN KOLSUZ Muayene ÜcretleriMuayene Paketiİletişim BilgileriMuayenehaneRandevuİletişimMakalelerGörüşlerİNCİ ÇAĞLAYAN KOLSUZ Hangi Hastanede GörevliÇalışma SaatleriİNCİ ÇAĞLAYAN KOLSUZ ÖzgeçmişVideolarAmeliyatlarİNCİ ÇAĞLAYAN KOLSUZ Hakkında BilgiYorumlarİNCİ ÇAĞLAYAN KOLSUZ KimdirŞikayetTelefonuHayatıÜcretMuayene ÜcretiMuayene ÜcretleriVizite ÜcretiMuayene PaketiKimdirHangi HastanedeDoğum ÜcretiİNCİ ÇAĞLAYAN KOLSUZ HakkındaİNCİ ÇAĞLAYAN KOLSUZ Muayene Ücreti 2016Doğum UzmanıİNCİ ÇAĞLAYAN KOLSUZ ÖzgeçmişiİNCİ ÇAĞLAYAN KOLSUZ RandevuİNCİ ÇAĞLAYAN KOLSUZ MuayenehaneİNCİ ÇAĞLAYAN KOLSUZ Muayene ÜcretiİNCİ ÇAĞLAYAN KOLSUZ ÜcretleriÖzelHastanesiKliniğiHekimiNe KadarAraİNCİ ÇAĞLAYAN KOLSUZ BulGetirİNCİ ÇAĞLAYAN KOLSUZ NeredeCep NoİNCİ ÇAĞLAYAN KOLSUZ UzmanıİNCİ ÇAĞLAYAN KOLSUZ Özel MuayeneİNCİ ÇAĞLAYAN KOLSUZ NumarasıİNCİ ÇAĞLAYAN KOLSUZ Nerede ÇalışıyorİNCİ ÇAĞLAYAN KOLSUZ GörevliUzmanlıkAileİNCİ ÇAĞLAYAN KOLSUZ ŞikayetİNCİ ÇAĞLAYAN KOLSUZ ÖneriİNCİ ÇAĞLAYAN KOLSUZ EleştiriHastalıklarıYorumlarİNCİ ÇAĞLAYAN KOLSUZ KimdirSekreterHemşireİNCİ ÇAĞLAYAN KOLSUZ Yeni BilgileriİNCİ ÇAĞLAYAN KOLSUZ Hakkında BilgiCerrahHekimİNCİ ÇAĞLAYAN KOLSUZ AmeliyatOperasyonDoktorlarıBiyokimyaTahlilTetkikİNCİ ÇAĞLAYAN KOLSUZ TedaviŞifaİyileşmeİyileştirBölgeFizik TedaviİNCİ ÇAĞLAYAN KOLSUZ Doğum TarihiİrtibatİNCİ ÇAĞLAYAN KOLSUZ Tedavi OlanlarSağlıkİNCİ ÇAĞLAYAN KOLSUZ ÖzgeçmişİNCİ ÇAĞLAYAN KOLSUZ BiyografiCerrahisiİNCİ ÇAĞLAYAN KOLSUZ DoktordurİNCİ ÇAĞLAYAN KOLSUZ Ne DoktoruYatışDikişEstetikMaaşlarıKotasıİNCİ ÇAĞLAYAN KOLSUZ TavsiyeUzmanlarıİsimleriBelirtileriÇeşitleriNedirİNCİ ÇAĞLAYAN KOLSUZ Nasıl TedaviBitkiselEvdeEdilirAileHekimi-,  -,  
İletişim Bilgileri
Muayenehane Adresi
Mevzuat gereği doktora ait fotoğraf ve adres bilgileri sitemizde yayınlanmamaktadır.
Şehir / İlçe
Burdur / Merkez
Çalıştığı Hastane
Mevzuat gereği doktora ait mesleki bilgiler sitemizde yayınlanmamaktadır.
Diploma No
Mevzuat gereği doktora ait mesleki bilgiler sitemizde yayınlanmamaktadır.
Telefon Numarası
yok
Faks Numarası
yok
Hastane Telefonu
yok
Sayfa Sayacı
Bu sayfa 36,044 tek ziyaretçi tarafından görülmüştür.Doktor musunuz? Bilgilerinizi sitemize ekleyin!
Günlük ortalama 340.000 tekil ziyaretçisi ile Türkiye'nin en çok ziyaret edilen sağlık sitesine, bilgilerinizi ücretsiz olarak eklemek için üye olun...
Copyright © 2013-2019 - www.tr-hastane.com - Tüm Hakları Saklıdır