Doktor Bilgileri

Dr. İlknur Doğan
İLKNUR DOĞAN (Burdur Aile Hekimi Doktoru Randevu - Muayene) - Türkiye Hastaneler Dizini - Türkiye Doktorlar Rehberi

Doktor İLKNUR DOĞAN (Burdur Aile Hekimi Doktoru - Doktordan randevu almak, muayene ücretini öğrenmek ve muayene olmak için lütfen alt kısımda yer alan linkleri tıklayın)


Özgeçmiş

Dr. İLKNUR DOĞAN hakkında sitemize kayıtlı ayrıntılı özgeçmiş bilgileri bulunamadı. Eğer siz Dr. İLKNUR DOĞAN iseniz sitemize özgeçmiş bilgilerinizi eklemek için lütfen buraya tıklayın...


Doktorunuzu seçerken lütfen bunlara dikkat edin;

( Doktor İLKNUR DOĞAN ) Hekime güven duymak:Hekiminize güvenmek, kendisinin denetiminde kendinizi huzurlu hissedebilmeniz , hekime samimi olarak itimat etmeniz gerçekten önemlidir. Hekiminizin probleminizle alakalı alacağı hükümler sağlığınıza direkt olarak etki gösterecektir. Olur da hekime güvenmezseniz, doktorun belirttiği tembihlerine uyum göstermekte sorun yaşarsınız. Başarılı bir hizmet görebilmek konusunda en önde gelen koşul hekime güven duymanızdır.

( Doktor İLKNUR DOĞAN ) Hekiminizin mesleki tecrübesi: Doktorunuzun alanındaki birikimini sorgularken bir takım noktalara özen göstermek gerekir. Tıp biliminde son derece çabuk ilerlemeler hayata geçer. Aynı zamanda farklı kollar kendi içinde uzmanlık alanlarına ayrılırlar. Bu yüzden hekimin sizi muayene edip başka bir uzmana göndermesi, hekimin acemi olduğunu göstermez. Bu durum ekip çalışmasına katkıda bulunan sağlık kuruluşlarında sık sık yaşanmakta olup doktorunuzun deneyimsizliği değil sizin sağlığınıza gösterdiği önemi vurgular.

( Doktor İLKNUR DOĞAN ) Doktorun yaklaşımı: Hekiminiz şikayetlerinizi sormaya önem veriyor mu, şikayetlerinizi dikkatle not alıyor mu? Muayene sırasında ne kadar ilgili? Soru sormaya ön ayak oluyor mu? Sorununuz konusunda size detaylı bilgi veriyor mu? Seçenekleri açıklıyor mu? Bunlar son derece önemlidir. Durumunuz hakkında fikir almak, nedenini bilmek, riskleri öğrenmek en doğal hakkınızdır. Eğer hekimle böyle bir diyaloğu sağlayabiliyorsanız, hekiminizi doğru seçtiniz anlamına gelir.

( Doktor İLKNUR DOĞAN ) Hekime Ulaşılabilirlik: Çağımızda telekomünikasyon son derece vazgeçilmez. Özellikle gebe hastalar ihtiyaç duyduğunda hemen doktoruyla görüşmek isteyecektir. Benzer olaylarda doktorunuza email vb. telekomünikasyon araçlarıyla erişebilmelisiniz. kimi önemsiz şikayetler muayeneye gitmeden çözülebilir.

( Doktor İLKNUR DOĞAN ) Diyalog: Hekiminizin anlayabileceğini şekilde anlatması son derece mühimdir. Bilgi verirken sadece anlamayacağınız lügat kullanması kafanızı karıştıracaktır. Bu yüzden doktorunuzla konuşurken, ne demek istediğini anlayabilmeniz oldukça mühimdir.

TAGLAR: Dr.İLKNUR,  DOĞAN,   BurdurİLKNUR DOĞAN Muayene ÜcretiİLKNUR DOĞAN Muayene ÜcretleriMuayene Paketiİletişim BilgileriMuayenehaneRandevuİletişimMakalelerGörüşlerİLKNUR DOĞAN Hangi Hastanede GörevliÇalışma SaatleriİLKNUR DOĞAN ÖzgeçmişVideolarAmeliyatlarİLKNUR DOĞAN Hakkında BilgiYorumlarİLKNUR DOĞAN KimdirŞikayetTelefonuHayatıÜcretMuayene ÜcretiMuayene ÜcretleriVizite ÜcretiMuayene PaketiKimdirHangi HastanedeDoğum ÜcretiİLKNUR DOĞAN HakkındaİLKNUR DOĞAN Muayene Ücreti 2016Doğum UzmanıİLKNUR DOĞAN ÖzgeçmişiİLKNUR DOĞAN RandevuİLKNUR DOĞAN MuayenehaneİLKNUR DOĞAN Muayene ÜcretiİLKNUR DOĞAN ÜcretleriÖzelHastanesiKliniğiHekimiNe KadarAraİLKNUR DOĞAN BulGetirİLKNUR DOĞAN NeredeCep NoİLKNUR DOĞAN UzmanıİLKNUR DOĞAN Özel MuayeneİLKNUR DOĞAN NumarasıİLKNUR DOĞAN Nerede ÇalışıyorİLKNUR DOĞAN GörevliUzmanlıkAileİLKNUR DOĞAN ŞikayetİLKNUR DOĞAN ÖneriİLKNUR DOĞAN EleştiriHastalıklarıYorumlarİLKNUR DOĞAN KimdirSekreterHemşireİLKNUR DOĞAN Yeni BilgileriİLKNUR DOĞAN Hakkında BilgiCerrahHekimİLKNUR DOĞAN AmeliyatOperasyonDoktorlarıBiyokimyaTahlilTetkikİLKNUR DOĞAN TedaviŞifaİyileşmeİyileştirBölgeFizik TedaviİLKNUR DOĞAN Doğum TarihiİrtibatİLKNUR DOĞAN Tedavi OlanlarSağlıkİLKNUR DOĞAN ÖzgeçmişİLKNUR DOĞAN BiyografiCerrahisiİLKNUR DOĞAN DoktordurİLKNUR DOĞAN Ne DoktoruYatışDikişEstetikMaaşlarıKotasıİLKNUR DOĞAN TavsiyeUzmanlarıİsimleriBelirtileriÇeşitleriNedirİLKNUR DOĞAN Nasıl TedaviBitkiselEvdeEdilirAileHekimi-,  -,  
İletişim Bilgileri
Muayenehane Adresi
Mevzuat gereği doktora ait fotoğraf ve adres bilgileri sitemizde yayınlanmamaktadır.
Şehir / İlçe
Burdur / Merkez
Çalıştığı Hastane
Mevzuat gereği doktora ait mesleki bilgiler sitemizde yayınlanmamaktadır.
Diploma No
Mevzuat gereği doktora ait mesleki bilgiler sitemizde yayınlanmamaktadır.
Telefon Numarası
yok
Faks Numarası
yok
Hastane Telefonu
yok
Sayfa Sayacı
Bu sayfa 17,311 tek ziyaretçi tarafından görülmüştür.Doktor musunuz? Bilgilerinizi sitemize ekleyin!
Günlük ortalama 340.000 tekil ziyaretçisi ile Türkiye'nin en çok ziyaret edilen sağlık sitesine, bilgilerinizi ücretsiz olarak eklemek için üye olun...
Copyright © 2013-2019 - www.tr-hastane.com - Tüm Hakları Saklıdır