Doktor Bilgileri

Dr. İlhan Özbek
İLHAN ÖZBEK (Burdur Aile Hekimi Doktoru Randevu - Muayene) - Türkiye Hastaneler Dizini - Türkiye Doktorlar Rehberi

Doktor İLHAN ÖZBEK (Burdur Aile Hekimi Doktoru - Doktordan randevu almak, muayene ücretini öğrenmek ve muayene olmak için lütfen alt kısımda yer alan linkleri tıklayın)


Özgeçmiş

Dr. İLHAN ÖZBEK hakkında sitemize kayıtlı ayrıntılı özgeçmiş bilgileri bulunamadı. Eğer siz Dr. İLHAN ÖZBEK iseniz sitemize özgeçmiş bilgilerinizi eklemek için lütfen buraya tıklayın...


Doktorunuzu seçerken lütfen bunlara dikkat edin;

( Doktor İLHAN ÖZBEK ) Hekime güven duymak:Hekiminize güvenmek, kendisinin denetiminde kendinizi huzurlu hissedebilmeniz , hekime samimi olarak itimat etmeniz gerçekten önemlidir. Hekiminizin probleminizle alakalı alacağı hükümler sağlığınıza direkt olarak etki gösterecektir. Olur da hekime güvenmezseniz, doktorun belirttiği tembihlerine uyum göstermekte sorun yaşarsınız. Başarılı bir hizmet görebilmek konusunda en önde gelen koşul hekime güven duymanızdır.

( Doktor İLHAN ÖZBEK ) Hekiminizin mesleki tecrübesi: Doktorunuzun alanındaki birikimini sorgularken bir takım noktalara özen göstermek gerekir. Tıp biliminde son derece çabuk ilerlemeler hayata geçer. Aynı zamanda farklı kollar kendi içinde uzmanlık alanlarına ayrılırlar. Bu yüzden hekimin sizi muayene edip başka bir uzmana göndermesi, hekimin acemi olduğunu göstermez. Bu durum ekip çalışmasına katkıda bulunan sağlık kuruluşlarında sık sık yaşanmakta olup doktorunuzun deneyimsizliği değil sizin sağlığınıza gösterdiği önemi vurgular.

( Doktor İLHAN ÖZBEK ) Doktorun yaklaşımı: Hekiminiz şikayetlerinizi sormaya önem veriyor mu, şikayetlerinizi dikkatle not alıyor mu? Muayene sırasında ne kadar ilgili? Soru sormaya ön ayak oluyor mu? Sorununuz konusunda size detaylı bilgi veriyor mu? Seçenekleri açıklıyor mu? Bunlar son derece önemlidir. Durumunuz hakkında fikir almak, nedenini bilmek, riskleri öğrenmek en doğal hakkınızdır. Eğer hekimle böyle bir diyaloğu sağlayabiliyorsanız, hekiminizi doğru seçtiniz anlamına gelir.

( Doktor İLHAN ÖZBEK ) Hekime Ulaşılabilirlik: Çağımızda telekomünikasyon son derece vazgeçilmez. Özellikle gebe hastalar ihtiyaç duyduğunda hemen doktoruyla görüşmek isteyecektir. Benzer olaylarda doktorunuza email vb. telekomünikasyon araçlarıyla erişebilmelisiniz. kimi önemsiz şikayetler muayeneye gitmeden çözülebilir.

( Doktor İLHAN ÖZBEK ) Diyalog: Hekiminizin anlayabileceğini şekilde anlatması son derece mühimdir. Bilgi verirken sadece anlamayacağınız lügat kullanması kafanızı karıştıracaktır. Bu yüzden doktorunuzla konuşurken, ne demek istediğini anlayabilmeniz oldukça mühimdir.

TAGLAR: Dr.İLHAN,  ÖZBEK,   BurdurİLHAN ÖZBEK Muayene ÜcretiİLHAN ÖZBEK Muayene ÜcretleriMuayene Paketiİletişim BilgileriMuayenehaneRandevuİletişimMakalelerGörüşlerİLHAN ÖZBEK Hangi Hastanede GörevliÇalışma SaatleriİLHAN ÖZBEK ÖzgeçmişVideolarAmeliyatlarİLHAN ÖZBEK Hakkında BilgiYorumlarİLHAN ÖZBEK KimdirŞikayetTelefonuHayatıÜcretMuayene ÜcretiMuayene ÜcretleriVizite ÜcretiMuayene PaketiKimdirHangi HastanedeDoğum ÜcretiİLHAN ÖZBEK HakkındaİLHAN ÖZBEK Muayene Ücreti 2016Doğum UzmanıİLHAN ÖZBEK ÖzgeçmişiİLHAN ÖZBEK RandevuİLHAN ÖZBEK MuayenehaneİLHAN ÖZBEK Muayene ÜcretiİLHAN ÖZBEK ÜcretleriÖzelHastanesiKliniğiHekimiNe KadarAraİLHAN ÖZBEK BulGetirİLHAN ÖZBEK NeredeCep NoİLHAN ÖZBEK UzmanıİLHAN ÖZBEK Özel MuayeneİLHAN ÖZBEK NumarasıİLHAN ÖZBEK Nerede ÇalışıyorİLHAN ÖZBEK GörevliUzmanlıkAileİLHAN ÖZBEK ŞikayetİLHAN ÖZBEK ÖneriİLHAN ÖZBEK EleştiriHastalıklarıYorumlarİLHAN ÖZBEK KimdirSekreterHemşireİLHAN ÖZBEK Yeni BilgileriİLHAN ÖZBEK Hakkında BilgiCerrahHekimİLHAN ÖZBEK AmeliyatOperasyonDoktorlarıBiyokimyaTahlilTetkikİLHAN ÖZBEK TedaviŞifaİyileşmeİyileştirBölgeFizik TedaviİLHAN ÖZBEK Doğum TarihiİrtibatİLHAN ÖZBEK Tedavi OlanlarSağlıkİLHAN ÖZBEK ÖzgeçmişİLHAN ÖZBEK BiyografiCerrahisiİLHAN ÖZBEK DoktordurİLHAN ÖZBEK Ne DoktoruYatışDikişEstetikMaaşlarıKotasıİLHAN ÖZBEK TavsiyeUzmanlarıİsimleriBelirtileriÇeşitleriNedirİLHAN ÖZBEK Nasıl TedaviBitkiselEvdeEdilirAileHekimi-,  -,  
İletişim Bilgileri
Muayenehane Adresi
Mevzuat gereği doktora ait fotoğraf ve adres bilgileri sitemizde yayınlanmamaktadır.
Şehir / İlçe
Burdur / Merkez
Çalıştığı Hastane
Mevzuat gereği doktora ait mesleki bilgiler sitemizde yayınlanmamaktadır.
Diploma No
Mevzuat gereği doktora ait mesleki bilgiler sitemizde yayınlanmamaktadır.
Telefon Numarası
yok
Faks Numarası
yok
Hastane Telefonu
yok
Sayfa Sayacı
Bu sayfa 44,274 tek ziyaretçi tarafından görülmüştür.Doktor musunuz? Bilgilerinizi sitemize ekleyin!
Günlük ortalama 340.000 tekil ziyaretçisi ile Türkiye'nin en çok ziyaret edilen sağlık sitesine, bilgilerinizi ücretsiz olarak eklemek için üye olun...
Copyright © 2013-2019 - www.tr-hastane.com - Tüm Hakları Saklıdır