Doktor Bilgileri

Dr. Hüseyin Arituluk
HÜSEYİN ARITULUK (Burdur Aile Hekimi Doktoru Randevu - Muayene) - Türkiye Hastaneler Dizini - Türkiye Doktorlar Rehberi

Doktor HÜSEYİN ARITULUK (Burdur Aile Hekimi Doktoru - Doktordan randevu almak, muayene ücretini öğrenmek ve muayene olmak için lütfen alt kısımda yer alan linkleri tıklayın)


Özgeçmiş

Dr. HÜSEYİN ARITULUK hakkında sitemize kayıtlı ayrıntılı özgeçmiş bilgileri bulunamadı. Eğer siz Dr. HÜSEYİN ARITULUK iseniz sitemize özgeçmiş bilgilerinizi eklemek için lütfen buraya tıklayın...


Doktorunuzu seçerken lütfen bunlara dikkat edin;

( Doktor HÜSEYİN ARITULUK ) Hekime güven duymak:Hekiminize güvenmek, kendisinin denetiminde kendinizi huzurlu hissedebilmeniz , hekime samimi olarak itimat etmeniz gerçekten önemlidir. Hekiminizin probleminizle alakalı alacağı hükümler sağlığınıza direkt olarak etki gösterecektir. Olur da hekime güvenmezseniz, doktorun belirttiği tembihlerine uyum göstermekte sorun yaşarsınız. Başarılı bir hizmet görebilmek konusunda en önde gelen koşul hekime güven duymanızdır.

( Doktor HÜSEYİN ARITULUK ) Hekiminizin mesleki tecrübesi: Doktorunuzun alanındaki birikimini sorgularken bir takım noktalara özen göstermek gerekir. Tıp biliminde son derece çabuk ilerlemeler hayata geçer. Aynı zamanda farklı kollar kendi içinde uzmanlık alanlarına ayrılırlar. Bu yüzden hekimin sizi muayene edip başka bir uzmana göndermesi, hekimin acemi olduğunu göstermez. Bu durum ekip çalışmasına katkıda bulunan sağlık kuruluşlarında sık sık yaşanmakta olup doktorunuzun deneyimsizliği değil sizin sağlığınıza gösterdiği önemi vurgular.

( Doktor HÜSEYİN ARITULUK ) Doktorun yaklaşımı: Hekiminiz şikayetlerinizi sormaya önem veriyor mu, şikayetlerinizi dikkatle not alıyor mu? Muayene sırasında ne kadar ilgili? Soru sormaya ön ayak oluyor mu? Sorununuz konusunda size detaylı bilgi veriyor mu? Seçenekleri açıklıyor mu? Bunlar son derece önemlidir. Durumunuz hakkında fikir almak, nedenini bilmek, riskleri öğrenmek en doğal hakkınızdır. Eğer hekimle böyle bir diyaloğu sağlayabiliyorsanız, hekiminizi doğru seçtiniz anlamına gelir.

( Doktor HÜSEYİN ARITULUK ) Hekime Ulaşılabilirlik: Çağımızda telekomünikasyon son derece vazgeçilmez. Özellikle gebe hastalar ihtiyaç duyduğunda hemen doktoruyla görüşmek isteyecektir. Benzer olaylarda doktorunuza email vb. telekomünikasyon araçlarıyla erişebilmelisiniz. kimi önemsiz şikayetler muayeneye gitmeden çözülebilir.

( Doktor HÜSEYİN ARITULUK ) Diyalog: Hekiminizin anlayabileceğini şekilde anlatması son derece mühimdir. Bilgi verirken sadece anlamayacağınız lügat kullanması kafanızı karıştıracaktır. Bu yüzden doktorunuzla konuşurken, ne demek istediğini anlayabilmeniz oldukça mühimdir.

TAGLAR: Dr.HÜSEYİN,  ARITULUK,   BurdurHÜSEYİN ARITULUK Muayene ÜcretiHÜSEYİN ARITULUK Muayene ÜcretleriMuayene Paketiİletişim BilgileriMuayenehaneRandevuİletişimMakalelerGörüşlerHÜSEYİN ARITULUK Hangi Hastanede GörevliÇalışma SaatleriHÜSEYİN ARITULUK ÖzgeçmişVideolarAmeliyatlarHÜSEYİN ARITULUK Hakkında BilgiYorumlarHÜSEYİN ARITULUK KimdirŞikayetTelefonuHayatıÜcretMuayene ÜcretiMuayene ÜcretleriVizite ÜcretiMuayene PaketiKimdirHangi HastanedeDoğum ÜcretiHÜSEYİN ARITULUK HakkındaHÜSEYİN ARITULUK Muayene Ücreti 2016Doğum UzmanıHÜSEYİN ARITULUK ÖzgeçmişiHÜSEYİN ARITULUK RandevuHÜSEYİN ARITULUK MuayenehaneHÜSEYİN ARITULUK Muayene ÜcretiHÜSEYİN ARITULUK ÜcretleriÖzelHastanesiKliniğiHekimiNe KadarAraHÜSEYİN ARITULUK BulGetirHÜSEYİN ARITULUK NeredeCep NoHÜSEYİN ARITULUK UzmanıHÜSEYİN ARITULUK Özel MuayeneHÜSEYİN ARITULUK NumarasıHÜSEYİN ARITULUK Nerede ÇalışıyorHÜSEYİN ARITULUK GörevliUzmanlıkAileHÜSEYİN ARITULUK ŞikayetHÜSEYİN ARITULUK ÖneriHÜSEYİN ARITULUK EleştiriHastalıklarıYorumlarHÜSEYİN ARITULUK KimdirSekreterHemşireHÜSEYİN ARITULUK Yeni BilgileriHÜSEYİN ARITULUK Hakkında BilgiCerrahHekimHÜSEYİN ARITULUK AmeliyatOperasyonDoktorlarıBiyokimyaTahlilTetkikHÜSEYİN ARITULUK TedaviŞifaİyileşmeİyileştirBölgeFizik TedaviHÜSEYİN ARITULUK Doğum TarihiİrtibatHÜSEYİN ARITULUK Tedavi OlanlarSağlıkHÜSEYİN ARITULUK ÖzgeçmişHÜSEYİN ARITULUK BiyografiCerrahisiHÜSEYİN ARITULUK DoktordurHÜSEYİN ARITULUK Ne DoktoruYatışDikişEstetikMaaşlarıKotasıHÜSEYİN ARITULUK TavsiyeUzmanlarıİsimleriBelirtileriÇeşitleriNedirHÜSEYİN ARITULUK Nasıl TedaviBitkiselEvdeEdilirAileHekimi-,  -,  
İletişim Bilgileri
Muayenehane Adresi
Mevzuat gereği doktora ait fotoğraf ve adres bilgileri sitemizde yayınlanmamaktadır.
Şehir / İlçe
Burdur / Merkez
Çalıştığı Hastane
Mevzuat gereği doktora ait mesleki bilgiler sitemizde yayınlanmamaktadır.
Diploma No
Mevzuat gereği doktora ait mesleki bilgiler sitemizde yayınlanmamaktadır.
Telefon Numarası
yok
Faks Numarası
yok
Hastane Telefonu
yok
Sayfa Sayacı
Bu sayfa 16,866 tek ziyaretçi tarafından görülmüştür.Doktor musunuz? Bilgilerinizi sitemize ekleyin!
Günlük ortalama 340.000 tekil ziyaretçisi ile Türkiye'nin en çok ziyaret edilen sağlık sitesine, bilgilerinizi ücretsiz olarak eklemek için üye olun...
Copyright © 2013-2019 - www.tr-hastane.com - Tüm Hakları Saklıdır