Doktor Bilgileri

Dr. Hidayet Serhat Sökel
HİDAYET SERHAT SÖKEL (Burdur Aile Hekimi Doktoru Randevu - Muayene) - Türkiye Hastaneler Dizini - Türkiye Doktorlar Rehberi

Doktor HİDAYET SERHAT SÖKEL (Burdur Aile Hekimi Doktoru - Doktordan randevu almak, muayene ücretini öğrenmek ve muayene olmak için lütfen alt kısımda yer alan linkleri tıklayın)


Özgeçmiş

Dr. HİDAYET SERHAT SÖKEL hakkında sitemize kayıtlı ayrıntılı özgeçmiş bilgileri bulunamadı. Eğer siz Dr. HİDAYET SERHAT SÖKEL iseniz sitemize özgeçmiş bilgilerinizi eklemek için lütfen buraya tıklayın...


Doktorunuzu seçerken lütfen bunlara dikkat edin;

( Doktor HİDAYET SERHAT SÖKEL ) Hekime güven duymak:Hekiminize güvenmek, kendisinin denetiminde kendinizi huzurlu hissedebilmeniz , hekime samimi olarak itimat etmeniz gerçekten önemlidir. Hekiminizin probleminizle alakalı alacağı hükümler sağlığınıza direkt olarak etki gösterecektir. Olur da hekime güvenmezseniz, doktorun belirttiği tembihlerine uyum göstermekte sorun yaşarsınız. Başarılı bir hizmet görebilmek konusunda en önde gelen koşul hekime güven duymanızdır.

( Doktor HİDAYET SERHAT SÖKEL ) Hekiminizin mesleki tecrübesi: Doktorunuzun alanındaki birikimini sorgularken bir takım noktalara özen göstermek gerekir. Tıp biliminde son derece çabuk ilerlemeler hayata geçer. Aynı zamanda farklı kollar kendi içinde uzmanlık alanlarına ayrılırlar. Bu yüzden hekimin sizi muayene edip başka bir uzmana göndermesi, hekimin acemi olduğunu göstermez. Bu durum ekip çalışmasına katkıda bulunan sağlık kuruluşlarında sık sık yaşanmakta olup doktorunuzun deneyimsizliği değil sizin sağlığınıza gösterdiği önemi vurgular.

( Doktor HİDAYET SERHAT SÖKEL ) Doktorun yaklaşımı: Hekiminiz şikayetlerinizi sormaya önem veriyor mu, şikayetlerinizi dikkatle not alıyor mu? Muayene sırasında ne kadar ilgili? Soru sormaya ön ayak oluyor mu? Sorununuz konusunda size detaylı bilgi veriyor mu? Seçenekleri açıklıyor mu? Bunlar son derece önemlidir. Durumunuz hakkında fikir almak, nedenini bilmek, riskleri öğrenmek en doğal hakkınızdır. Eğer hekimle böyle bir diyaloğu sağlayabiliyorsanız, hekiminizi doğru seçtiniz anlamına gelir.

( Doktor HİDAYET SERHAT SÖKEL ) Hekime Ulaşılabilirlik: Çağımızda telekomünikasyon son derece vazgeçilmez. Özellikle gebe hastalar ihtiyaç duyduğunda hemen doktoruyla görüşmek isteyecektir. Benzer olaylarda doktorunuza email vb. telekomünikasyon araçlarıyla erişebilmelisiniz. kimi önemsiz şikayetler muayeneye gitmeden çözülebilir.

( Doktor HİDAYET SERHAT SÖKEL ) Diyalog: Hekiminizin anlayabileceğini şekilde anlatması son derece mühimdir. Bilgi verirken sadece anlamayacağınız lügat kullanması kafanızı karıştıracaktır. Bu yüzden doktorunuzla konuşurken, ne demek istediğini anlayabilmeniz oldukça mühimdir.

TAGLAR: Dr.HİDAYET,  SERHAT,  SÖKEL,   BurdurHİDAYET SERHAT SÖKEL Muayene ÜcretiHİDAYET SERHAT SÖKEL Muayene ÜcretleriMuayene Paketiİletişim BilgileriMuayenehaneRandevuİletişimMakalelerGörüşlerHİDAYET SERHAT SÖKEL Hangi Hastanede GörevliÇalışma SaatleriHİDAYET SERHAT SÖKEL ÖzgeçmişVideolarAmeliyatlarHİDAYET SERHAT SÖKEL Hakkında BilgiYorumlarHİDAYET SERHAT SÖKEL KimdirŞikayetTelefonuHayatıÜcretMuayene ÜcretiMuayene ÜcretleriVizite ÜcretiMuayene PaketiKimdirHangi HastanedeDoğum ÜcretiHİDAYET SERHAT SÖKEL HakkındaHİDAYET SERHAT SÖKEL Muayene Ücreti 2016Doğum UzmanıHİDAYET SERHAT SÖKEL ÖzgeçmişiHİDAYET SERHAT SÖKEL RandevuHİDAYET SERHAT SÖKEL MuayenehaneHİDAYET SERHAT SÖKEL Muayene ÜcretiHİDAYET SERHAT SÖKEL ÜcretleriÖzelHastanesiKliniğiHekimiNe KadarAraHİDAYET SERHAT SÖKEL BulGetirHİDAYET SERHAT SÖKEL NeredeCep NoHİDAYET SERHAT SÖKEL UzmanıHİDAYET SERHAT SÖKEL Özel MuayeneHİDAYET SERHAT SÖKEL NumarasıHİDAYET SERHAT SÖKEL Nerede ÇalışıyorHİDAYET SERHAT SÖKEL GörevliUzmanlıkAileHİDAYET SERHAT SÖKEL ŞikayetHİDAYET SERHAT SÖKEL ÖneriHİDAYET SERHAT SÖKEL EleştiriHastalıklarıYorumlarHİDAYET SERHAT SÖKEL KimdirSekreterHemşireHİDAYET SERHAT SÖKEL Yeni BilgileriHİDAYET SERHAT SÖKEL Hakkında BilgiCerrahHekimHİDAYET SERHAT SÖKEL AmeliyatOperasyonDoktorlarıBiyokimyaTahlilTetkikHİDAYET SERHAT SÖKEL TedaviŞifaİyileşmeİyileştirBölgeFizik TedaviHİDAYET SERHAT SÖKEL Doğum TarihiİrtibatHİDAYET SERHAT SÖKEL Tedavi OlanlarSağlıkHİDAYET SERHAT SÖKEL ÖzgeçmişHİDAYET SERHAT SÖKEL BiyografiCerrahisiHİDAYET SERHAT SÖKEL DoktordurHİDAYET SERHAT SÖKEL Ne DoktoruYatışDikişEstetikMaaşlarıKotasıHİDAYET SERHAT SÖKEL TavsiyeUzmanlarıİsimleriBelirtileriÇeşitleriNedirHİDAYET SERHAT SÖKEL Nasıl TedaviBitkiselEvdeEdilirAileHekimi-,  -,  
İletişim Bilgileri
Muayenehane Adresi
Mevzuat gereği doktora ait fotoğraf ve adres bilgileri sitemizde yayınlanmamaktadır.
Şehir / İlçe
Burdur / Merkez
Çalıştığı Hastane
Mevzuat gereği doktora ait mesleki bilgiler sitemizde yayınlanmamaktadır.
Diploma No
Mevzuat gereği doktora ait mesleki bilgiler sitemizde yayınlanmamaktadır.
Telefon Numarası
yok
Faks Numarası
yok
Hastane Telefonu
yok
Sayfa Sayacı
Bu sayfa 18,477 tek ziyaretçi tarafından görülmüştür.Doktor musunuz? Bilgilerinizi sitemize ekleyin!
Günlük ortalama 340.000 tekil ziyaretçisi ile Türkiye'nin en çok ziyaret edilen sağlık sitesine, bilgilerinizi ücretsiz olarak eklemek için üye olun...
Copyright © 2013-2019 - www.tr-hastane.com - Tüm Hakları Saklıdır