Doktor Bilgileri

Dr. Hasan Doğan
HASAN DOĞAN (Burdur Aile Hekimi Doktoru Randevu - Muayene) - Türkiye Hastaneler Dizini - Türkiye Doktorlar Rehberi

Doktor HASAN DOĞAN (Burdur Aile Hekimi Doktoru - Doktordan randevu almak, muayene ücretini öğrenmek ve muayene olmak için lütfen alt kısımda yer alan linkleri tıklayın)


Özgeçmiş

Dr. HASAN DOĞAN hakkında sitemize kayıtlı ayrıntılı özgeçmiş bilgileri bulunamadı. Eğer siz Dr. HASAN DOĞAN iseniz sitemize özgeçmiş bilgilerinizi eklemek için lütfen buraya tıklayın...


Doktorunuzu seçerken lütfen bunlara dikkat edin;

( Doktor HASAN DOĞAN ) Hekime güven duymak:Hekiminize güvenmek, kendisinin denetiminde kendinizi huzurlu hissedebilmeniz , hekime samimi olarak itimat etmeniz gerçekten önemlidir. Hekiminizin probleminizle alakalı alacağı hükümler sağlığınıza direkt olarak etki gösterecektir. Olur da hekime güvenmezseniz, doktorun belirttiği tembihlerine uyum göstermekte sorun yaşarsınız. Başarılı bir hizmet görebilmek konusunda en önde gelen koşul hekime güven duymanızdır.

( Doktor HASAN DOĞAN ) Hekiminizin mesleki tecrübesi: Doktorunuzun alanındaki birikimini sorgularken bir takım noktalara özen göstermek gerekir. Tıp biliminde son derece çabuk ilerlemeler hayata geçer. Aynı zamanda farklı kollar kendi içinde uzmanlık alanlarına ayrılırlar. Bu yüzden hekimin sizi muayene edip başka bir uzmana göndermesi, hekimin acemi olduğunu göstermez. Bu durum ekip çalışmasına katkıda bulunan sağlık kuruluşlarında sık sık yaşanmakta olup doktorunuzun deneyimsizliği değil sizin sağlığınıza gösterdiği önemi vurgular.

( Doktor HASAN DOĞAN ) Doktorun yaklaşımı: Hekiminiz şikayetlerinizi sormaya önem veriyor mu, şikayetlerinizi dikkatle not alıyor mu? Muayene sırasında ne kadar ilgili? Soru sormaya ön ayak oluyor mu? Sorununuz konusunda size detaylı bilgi veriyor mu? Seçenekleri açıklıyor mu? Bunlar son derece önemlidir. Durumunuz hakkında fikir almak, nedenini bilmek, riskleri öğrenmek en doğal hakkınızdır. Eğer hekimle böyle bir diyaloğu sağlayabiliyorsanız, hekiminizi doğru seçtiniz anlamına gelir.

( Doktor HASAN DOĞAN ) Hekime Ulaşılabilirlik: Çağımızda telekomünikasyon son derece vazgeçilmez. Özellikle gebe hastalar ihtiyaç duyduğunda hemen doktoruyla görüşmek isteyecektir. Benzer olaylarda doktorunuza email vb. telekomünikasyon araçlarıyla erişebilmelisiniz. kimi önemsiz şikayetler muayeneye gitmeden çözülebilir.

( Doktor HASAN DOĞAN ) Diyalog: Hekiminizin anlayabileceğini şekilde anlatması son derece mühimdir. Bilgi verirken sadece anlamayacağınız lügat kullanması kafanızı karıştıracaktır. Bu yüzden doktorunuzla konuşurken, ne demek istediğini anlayabilmeniz oldukça mühimdir.

TAGLAR: Dr.HASAN,  DOĞAN,   BurdurHASAN DOĞAN Muayene ÜcretiHASAN DOĞAN Muayene ÜcretleriMuayene Paketiİletişim BilgileriMuayenehaneRandevuİletişimMakalelerGörüşlerHASAN DOĞAN Hangi Hastanede GörevliÇalışma SaatleriHASAN DOĞAN ÖzgeçmişVideolarAmeliyatlarHASAN DOĞAN Hakkında BilgiYorumlarHASAN DOĞAN KimdirŞikayetTelefonuHayatıÜcretMuayene ÜcretiMuayene ÜcretleriVizite ÜcretiMuayene PaketiKimdirHangi HastanedeDoğum ÜcretiHASAN DOĞAN HakkındaHASAN DOĞAN Muayene Ücreti 2016Doğum UzmanıHASAN DOĞAN ÖzgeçmişiHASAN DOĞAN RandevuHASAN DOĞAN MuayenehaneHASAN DOĞAN Muayene ÜcretiHASAN DOĞAN ÜcretleriÖzelHastanesiKliniğiHekimiNe KadarAraHASAN DOĞAN BulGetirHASAN DOĞAN NeredeCep NoHASAN DOĞAN UzmanıHASAN DOĞAN Özel MuayeneHASAN DOĞAN NumarasıHASAN DOĞAN Nerede ÇalışıyorHASAN DOĞAN GörevliUzmanlıkAileHASAN DOĞAN ŞikayetHASAN DOĞAN ÖneriHASAN DOĞAN EleştiriHastalıklarıYorumlarHASAN DOĞAN KimdirSekreterHemşireHASAN DOĞAN Yeni BilgileriHASAN DOĞAN Hakkında BilgiCerrahHekimHASAN DOĞAN AmeliyatOperasyonDoktorlarıBiyokimyaTahlilTetkikHASAN DOĞAN TedaviŞifaİyileşmeİyileştirBölgeFizik TedaviHASAN DOĞAN Doğum TarihiİrtibatHASAN DOĞAN Tedavi OlanlarSağlıkHASAN DOĞAN ÖzgeçmişHASAN DOĞAN BiyografiCerrahisiHASAN DOĞAN DoktordurHASAN DOĞAN Ne DoktoruYatışDikişEstetikMaaşlarıKotasıHASAN DOĞAN TavsiyeUzmanlarıİsimleriBelirtileriÇeşitleriNedirHASAN DOĞAN Nasıl TedaviBitkiselEvdeEdilirAileHekimi-,  -,  
İletişim Bilgileri
Muayenehane Adresi
Mevzuat gereği doktora ait fotoğraf ve adres bilgileri sitemizde yayınlanmamaktadır.
Şehir / İlçe
Burdur / Merkez
Çalıştığı Hastane
Mevzuat gereği doktora ait mesleki bilgiler sitemizde yayınlanmamaktadır.
Diploma No
Mevzuat gereği doktora ait mesleki bilgiler sitemizde yayınlanmamaktadır.
Telefon Numarası
yok
Faks Numarası
yok
Hastane Telefonu
yok
Sayfa Sayacı
Bu sayfa 26,833 tek ziyaretçi tarafından görülmüştür.Doktor musunuz? Bilgilerinizi sitemize ekleyin!
Günlük ortalama 340.000 tekil ziyaretçisi ile Türkiye'nin en çok ziyaret edilen sağlık sitesine, bilgilerinizi ücretsiz olarak eklemek için üye olun...
Copyright © 2013-2019 - www.tr-hastane.com - Tüm Hakları Saklıdır