Doktor Bilgileri

Dr. Cafer Ertilav
CAFER ERTİLAV (Burdur Aile Hekimi Doktoru Randevu - Muayene) - Türkiye Hastaneler Dizini - Türkiye Doktorlar Rehberi

Doktor CAFER ERTİLAV (Burdur Aile Hekimi Doktoru - Doktordan randevu almak, muayene ücretini öğrenmek ve muayene olmak için lütfen alt kısımda yer alan linkleri tıklayın)


Özgeçmiş

Dr. CAFER ERTİLAV hakkında sitemize kayıtlı ayrıntılı özgeçmiş bilgileri bulunamadı. Eğer siz Dr. CAFER ERTİLAV iseniz sitemize özgeçmiş bilgilerinizi eklemek için lütfen buraya tıklayın...


Doktorunuzu seçerken lütfen bunlara dikkat edin;

( Doktor CAFER ERTİLAV ) Hekime güven duymak:Hekiminize güvenmek, kendisinin denetiminde kendinizi huzurlu hissedebilmeniz , hekime samimi olarak itimat etmeniz gerçekten önemlidir. Hekiminizin probleminizle alakalı alacağı hükümler sağlığınıza direkt olarak etki gösterecektir. Olur da hekime güvenmezseniz, doktorun belirttiği tembihlerine uyum göstermekte sorun yaşarsınız. Başarılı bir hizmet görebilmek konusunda en önde gelen koşul hekime güven duymanızdır.

( Doktor CAFER ERTİLAV ) Hekiminizin mesleki tecrübesi: Doktorunuzun alanındaki birikimini sorgularken bir takım noktalara özen göstermek gerekir. Tıp biliminde son derece çabuk ilerlemeler hayata geçer. Aynı zamanda farklı kollar kendi içinde uzmanlık alanlarına ayrılırlar. Bu yüzden hekimin sizi muayene edip başka bir uzmana göndermesi, hekimin acemi olduğunu göstermez. Bu durum ekip çalışmasına katkıda bulunan sağlık kuruluşlarında sık sık yaşanmakta olup doktorunuzun deneyimsizliği değil sizin sağlığınıza gösterdiği önemi vurgular.

( Doktor CAFER ERTİLAV ) Doktorun yaklaşımı: Hekiminiz şikayetlerinizi sormaya önem veriyor mu, şikayetlerinizi dikkatle not alıyor mu? Muayene sırasında ne kadar ilgili? Soru sormaya ön ayak oluyor mu? Sorununuz konusunda size detaylı bilgi veriyor mu? Seçenekleri açıklıyor mu? Bunlar son derece önemlidir. Durumunuz hakkında fikir almak, nedenini bilmek, riskleri öğrenmek en doğal hakkınızdır. Eğer hekimle böyle bir diyaloğu sağlayabiliyorsanız, hekiminizi doğru seçtiniz anlamına gelir.

( Doktor CAFER ERTİLAV ) Hekime Ulaşılabilirlik: Çağımızda telekomünikasyon son derece vazgeçilmez. Özellikle gebe hastalar ihtiyaç duyduğunda hemen doktoruyla görüşmek isteyecektir. Benzer olaylarda doktorunuza email vb. telekomünikasyon araçlarıyla erişebilmelisiniz. kimi önemsiz şikayetler muayeneye gitmeden çözülebilir.

( Doktor CAFER ERTİLAV ) Diyalog: Hekiminizin anlayabileceğini şekilde anlatması son derece mühimdir. Bilgi verirken sadece anlamayacağınız lügat kullanması kafanızı karıştıracaktır. Bu yüzden doktorunuzla konuşurken, ne demek istediğini anlayabilmeniz oldukça mühimdir.

TAGLAR: Dr.CAFER,  ERTİLAV,   BurdurCAFER ERTİLAV Muayene ÜcretiCAFER ERTİLAV Muayene ÜcretleriMuayene Paketiİletişim BilgileriMuayenehaneRandevuİletişimMakalelerGörüşlerCAFER ERTİLAV Hangi Hastanede GörevliÇalışma SaatleriCAFER ERTİLAV ÖzgeçmişVideolarAmeliyatlarCAFER ERTİLAV Hakkında BilgiYorumlarCAFER ERTİLAV KimdirŞikayetTelefonuHayatıÜcretMuayene ÜcretiMuayene ÜcretleriVizite ÜcretiMuayene PaketiKimdirHangi HastanedeDoğum ÜcretiCAFER ERTİLAV HakkındaCAFER ERTİLAV Muayene Ücreti 2016Doğum UzmanıCAFER ERTİLAV ÖzgeçmişiCAFER ERTİLAV RandevuCAFER ERTİLAV MuayenehaneCAFER ERTİLAV Muayene ÜcretiCAFER ERTİLAV ÜcretleriÖzelHastanesiKliniğiHekimiNe KadarAraCAFER ERTİLAV BulGetirCAFER ERTİLAV NeredeCep NoCAFER ERTİLAV UzmanıCAFER ERTİLAV Özel MuayeneCAFER ERTİLAV NumarasıCAFER ERTİLAV Nerede ÇalışıyorCAFER ERTİLAV GörevliUzmanlıkAileCAFER ERTİLAV ŞikayetCAFER ERTİLAV ÖneriCAFER ERTİLAV EleştiriHastalıklarıYorumlarCAFER ERTİLAV KimdirSekreterHemşireCAFER ERTİLAV Yeni BilgileriCAFER ERTİLAV Hakkında BilgiCerrahHekimCAFER ERTİLAV AmeliyatOperasyonDoktorlarıBiyokimyaTahlilTetkikCAFER ERTİLAV TedaviŞifaİyileşmeİyileştirBölgeFizik TedaviCAFER ERTİLAV Doğum TarihiİrtibatCAFER ERTİLAV Tedavi OlanlarSağlıkCAFER ERTİLAV ÖzgeçmişCAFER ERTİLAV BiyografiCerrahisiCAFER ERTİLAV DoktordurCAFER ERTİLAV Ne DoktoruYatışDikişEstetikMaaşlarıKotasıCAFER ERTİLAV TavsiyeUzmanlarıİsimleriBelirtileriÇeşitleriNedirCAFER ERTİLAV Nasıl TedaviBitkiselEvdeEdilirAileHekimi-,  -,  
İletişim Bilgileri
Muayenehane Adresi
Mevzuat gereği doktora ait fotoğraf ve adres bilgileri sitemizde yayınlanmamaktadır.
Şehir / İlçe
Burdur / Merkez
Çalıştığı Hastane
Mevzuat gereği doktora ait mesleki bilgiler sitemizde yayınlanmamaktadır.
Diploma No
Mevzuat gereği doktora ait mesleki bilgiler sitemizde yayınlanmamaktadır.
Telefon Numarası
yok
Faks Numarası
yok
Hastane Telefonu
yok
Sayfa Sayacı
Bu sayfa 17,832 tek ziyaretçi tarafından görülmüştür.Doktor musunuz? Bilgilerinizi sitemize ekleyin!
Günlük ortalama 340.000 tekil ziyaretçisi ile Türkiye'nin en çok ziyaret edilen sağlık sitesine, bilgilerinizi ücretsiz olarak eklemek için üye olun...
Copyright © 2013-2019 - www.tr-hastane.com - Tüm Hakları Saklıdır