Doktor Bilgileri

Dr. Asim Erçelik
ASIM ERÇELİK (Burdur Aile Hekimi Doktoru Randevu - Muayene) - Türkiye Hastaneler Dizini - Türkiye Doktorlar Rehberi

Doktor ASIM ERÇELİK (Burdur Aile Hekimi Doktoru - Doktordan randevu almak, muayene ücretini öğrenmek ve muayene olmak için lütfen alt kısımda yer alan linkleri tıklayın)


Özgeçmiş

Dr. ASIM ERÇELİK hakkında sitemize kayıtlı ayrıntılı özgeçmiş bilgileri bulunamadı. Eğer siz Dr. ASIM ERÇELİK iseniz sitemize özgeçmiş bilgilerinizi eklemek için lütfen buraya tıklayın...


Doktorunuzu seçerken lütfen bunlara dikkat edin;

( Doktor ASIM ERÇELİK ) Hekime güven duymak:Hekiminize güvenmek, kendisinin denetiminde kendinizi huzurlu hissedebilmeniz , hekime samimi olarak itimat etmeniz gerçekten önemlidir. Hekiminizin probleminizle alakalı alacağı hükümler sağlığınıza direkt olarak etki gösterecektir. Olur da hekime güvenmezseniz, doktorun belirttiği tembihlerine uyum göstermekte sorun yaşarsınız. Başarılı bir hizmet görebilmek konusunda en önde gelen koşul hekime güven duymanızdır.

( Doktor ASIM ERÇELİK ) Hekiminizin mesleki tecrübesi: Doktorunuzun alanındaki birikimini sorgularken bir takım noktalara özen göstermek gerekir. Tıp biliminde son derece çabuk ilerlemeler hayata geçer. Aynı zamanda farklı kollar kendi içinde uzmanlık alanlarına ayrılırlar. Bu yüzden hekimin sizi muayene edip başka bir uzmana göndermesi, hekimin acemi olduğunu göstermez. Bu durum ekip çalışmasına katkıda bulunan sağlık kuruluşlarında sık sık yaşanmakta olup doktorunuzun deneyimsizliği değil sizin sağlığınıza gösterdiği önemi vurgular.

( Doktor ASIM ERÇELİK ) Doktorun yaklaşımı: Hekiminiz şikayetlerinizi sormaya önem veriyor mu, şikayetlerinizi dikkatle not alıyor mu? Muayene sırasında ne kadar ilgili? Soru sormaya ön ayak oluyor mu? Sorununuz konusunda size detaylı bilgi veriyor mu? Seçenekleri açıklıyor mu? Bunlar son derece önemlidir. Durumunuz hakkında fikir almak, nedenini bilmek, riskleri öğrenmek en doğal hakkınızdır. Eğer hekimle böyle bir diyaloğu sağlayabiliyorsanız, hekiminizi doğru seçtiniz anlamına gelir.

( Doktor ASIM ERÇELİK ) Hekime Ulaşılabilirlik: Çağımızda telekomünikasyon son derece vazgeçilmez. Özellikle gebe hastalar ihtiyaç duyduğunda hemen doktoruyla görüşmek isteyecektir. Benzer olaylarda doktorunuza email vb. telekomünikasyon araçlarıyla erişebilmelisiniz. kimi önemsiz şikayetler muayeneye gitmeden çözülebilir.

( Doktor ASIM ERÇELİK ) Diyalog: Hekiminizin anlayabileceğini şekilde anlatması son derece mühimdir. Bilgi verirken sadece anlamayacağınız lügat kullanması kafanızı karıştıracaktır. Bu yüzden doktorunuzla konuşurken, ne demek istediğini anlayabilmeniz oldukça mühimdir.

TAGLAR: Dr.ASIM,  ERÇELİK,   BurdurASIM ERÇELİK Muayene ÜcretiASIM ERÇELİK Muayene ÜcretleriMuayene Paketiİletişim BilgileriMuayenehaneRandevuİletişimMakalelerGörüşlerASIM ERÇELİK Hangi Hastanede GörevliÇalışma SaatleriASIM ERÇELİK ÖzgeçmişVideolarAmeliyatlarASIM ERÇELİK Hakkında BilgiYorumlarASIM ERÇELİK KimdirŞikayetTelefonuHayatıÜcretMuayene ÜcretiMuayene ÜcretleriVizite ÜcretiMuayene PaketiKimdirHangi HastanedeDoğum ÜcretiASIM ERÇELİK HakkındaASIM ERÇELİK Muayene Ücreti 2016Doğum UzmanıASIM ERÇELİK ÖzgeçmişiASIM ERÇELİK RandevuASIM ERÇELİK MuayenehaneASIM ERÇELİK Muayene ÜcretiASIM ERÇELİK ÜcretleriÖzelHastanesiKliniğiHekimiNe KadarAraASIM ERÇELİK BulGetirASIM ERÇELİK NeredeCep NoASIM ERÇELİK UzmanıASIM ERÇELİK Özel MuayeneASIM ERÇELİK NumarasıASIM ERÇELİK Nerede ÇalışıyorASIM ERÇELİK GörevliUzmanlıkAileASIM ERÇELİK ŞikayetASIM ERÇELİK ÖneriASIM ERÇELİK EleştiriHastalıklarıYorumlarASIM ERÇELİK KimdirSekreterHemşireASIM ERÇELİK Yeni BilgileriASIM ERÇELİK Hakkında BilgiCerrahHekimASIM ERÇELİK AmeliyatOperasyonDoktorlarıBiyokimyaTahlilTetkikASIM ERÇELİK TedaviŞifaİyileşmeİyileştirBölgeFizik TedaviASIM ERÇELİK Doğum TarihiİrtibatASIM ERÇELİK Tedavi OlanlarSağlıkASIM ERÇELİK ÖzgeçmişASIM ERÇELİK BiyografiCerrahisiASIM ERÇELİK DoktordurASIM ERÇELİK Ne DoktoruYatışDikişEstetikMaaşlarıKotasıASIM ERÇELİK TavsiyeUzmanlarıİsimleriBelirtileriÇeşitleriNedirASIM ERÇELİK Nasıl TedaviBitkiselEvdeEdilirAileHekimi-,  -,  
İletişim Bilgileri
Muayenehane Adresi
Mevzuat gereği doktora ait fotoğraf ve adres bilgileri sitemizde yayınlanmamaktadır.
Şehir / İlçe
Burdur / Merkez
Çalıştığı Hastane
Mevzuat gereği doktora ait mesleki bilgiler sitemizde yayınlanmamaktadır.
Diploma No
Mevzuat gereği doktora ait mesleki bilgiler sitemizde yayınlanmamaktadır.
Telefon Numarası
yok
Faks Numarası
yok
Hastane Telefonu
yok
Sayfa Sayacı
Bu sayfa 15,038 tek ziyaretçi tarafından görülmüştür.Doktor musunuz? Bilgilerinizi sitemize ekleyin!
Günlük ortalama 340.000 tekil ziyaretçisi ile Türkiye'nin en çok ziyaret edilen sağlık sitesine, bilgilerinizi ücretsiz olarak eklemek için üye olun...
Copyright © 2013-2019 - www.tr-hastane.com - Tüm Hakları Saklıdır