Doktor Bilgileri

Dr. Ahmet Mürşit Özyurt
AHMET MÜRŞİT ÖZYURT (Burdur Aile Hekimi Doktoru Randevu - Muayene) - Türkiye Hastaneler Dizini - Türkiye Doktorlar Rehberi

Doktor AHMET MÜRŞİT ÖZYURT (Burdur Aile Hekimi Doktoru - Doktordan randevu almak, muayene ücretini öğrenmek ve muayene olmak için lütfen alt kısımda yer alan linkleri tıklayın)


Özgeçmiş

Dr. AHMET MÜRŞİT ÖZYURT hakkında sitemize kayıtlı ayrıntılı özgeçmiş bilgileri bulunamadı. Eğer siz Dr. AHMET MÜRŞİT ÖZYURT iseniz sitemize özgeçmiş bilgilerinizi eklemek için lütfen buraya tıklayın...


Doktorunuzu seçerken lütfen bunlara dikkat edin;

( Doktor AHMET MÜRŞİT ÖZYURT ) Hekime güven duymak:Hekiminize güvenmek, kendisinin denetiminde kendinizi huzurlu hissedebilmeniz , hekime samimi olarak itimat etmeniz gerçekten önemlidir. Hekiminizin probleminizle alakalı alacağı hükümler sağlığınıza direkt olarak etki gösterecektir. Olur da hekime güvenmezseniz, doktorun belirttiği tembihlerine uyum göstermekte sorun yaşarsınız. Başarılı bir hizmet görebilmek konusunda en önde gelen koşul hekime güven duymanızdır.

( Doktor AHMET MÜRŞİT ÖZYURT ) Hekiminizin mesleki tecrübesi: Doktorunuzun alanındaki birikimini sorgularken bir takım noktalara özen göstermek gerekir. Tıp biliminde son derece çabuk ilerlemeler hayata geçer. Aynı zamanda farklı kollar kendi içinde uzmanlık alanlarına ayrılırlar. Bu yüzden hekimin sizi muayene edip başka bir uzmana göndermesi, hekimin acemi olduğunu göstermez. Bu durum ekip çalışmasına katkıda bulunan sağlık kuruluşlarında sık sık yaşanmakta olup doktorunuzun deneyimsizliği değil sizin sağlığınıza gösterdiği önemi vurgular.

( Doktor AHMET MÜRŞİT ÖZYURT ) Doktorun yaklaşımı: Hekiminiz şikayetlerinizi sormaya önem veriyor mu, şikayetlerinizi dikkatle not alıyor mu? Muayene sırasında ne kadar ilgili? Soru sormaya ön ayak oluyor mu? Sorununuz konusunda size detaylı bilgi veriyor mu? Seçenekleri açıklıyor mu? Bunlar son derece önemlidir. Durumunuz hakkında fikir almak, nedenini bilmek, riskleri öğrenmek en doğal hakkınızdır. Eğer hekimle böyle bir diyaloğu sağlayabiliyorsanız, hekiminizi doğru seçtiniz anlamına gelir.

( Doktor AHMET MÜRŞİT ÖZYURT ) Hekime Ulaşılabilirlik: Çağımızda telekomünikasyon son derece vazgeçilmez. Özellikle gebe hastalar ihtiyaç duyduğunda hemen doktoruyla görüşmek isteyecektir. Benzer olaylarda doktorunuza email vb. telekomünikasyon araçlarıyla erişebilmelisiniz. kimi önemsiz şikayetler muayeneye gitmeden çözülebilir.

( Doktor AHMET MÜRŞİT ÖZYURT ) Diyalog: Hekiminizin anlayabileceğini şekilde anlatması son derece mühimdir. Bilgi verirken sadece anlamayacağınız lügat kullanması kafanızı karıştıracaktır. Bu yüzden doktorunuzla konuşurken, ne demek istediğini anlayabilmeniz oldukça mühimdir.

TAGLAR: Dr.AHMET,  MÜRŞİT,  ÖZYURT,   BurdurAHMET MÜRŞİT ÖZYURT Muayene ÜcretiAHMET MÜRŞİT ÖZYURT Muayene ÜcretleriMuayene Paketiİletişim BilgileriMuayenehaneRandevuİletişimMakalelerGörüşlerAHMET MÜRŞİT ÖZYURT Hangi Hastanede GörevliÇalışma SaatleriAHMET MÜRŞİT ÖZYURT ÖzgeçmişVideolarAmeliyatlarAHMET MÜRŞİT ÖZYURT Hakkında BilgiYorumlarAHMET MÜRŞİT ÖZYURT KimdirŞikayetTelefonuHayatıÜcretMuayene ÜcretiMuayene ÜcretleriVizite ÜcretiMuayene PaketiKimdirHangi HastanedeDoğum ÜcretiAHMET MÜRŞİT ÖZYURT HakkındaAHMET MÜRŞİT ÖZYURT Muayene Ücreti 2016Doğum UzmanıAHMET MÜRŞİT ÖZYURT ÖzgeçmişiAHMET MÜRŞİT ÖZYURT RandevuAHMET MÜRŞİT ÖZYURT MuayenehaneAHMET MÜRŞİT ÖZYURT Muayene ÜcretiAHMET MÜRŞİT ÖZYURT ÜcretleriÖzelHastanesiKliniğiHekimiNe KadarAraAHMET MÜRŞİT ÖZYURT BulGetirAHMET MÜRŞİT ÖZYURT NeredeCep NoAHMET MÜRŞİT ÖZYURT UzmanıAHMET MÜRŞİT ÖZYURT Özel MuayeneAHMET MÜRŞİT ÖZYURT NumarasıAHMET MÜRŞİT ÖZYURT Nerede ÇalışıyorAHMET MÜRŞİT ÖZYURT GörevliUzmanlıkAileAHMET MÜRŞİT ÖZYURT ŞikayetAHMET MÜRŞİT ÖZYURT ÖneriAHMET MÜRŞİT ÖZYURT EleştiriHastalıklarıYorumlarAHMET MÜRŞİT ÖZYURT KimdirSekreterHemşireAHMET MÜRŞİT ÖZYURT Yeni BilgileriAHMET MÜRŞİT ÖZYURT Hakkında BilgiCerrahHekimAHMET MÜRŞİT ÖZYURT AmeliyatOperasyonDoktorlarıBiyokimyaTahlilTetkikAHMET MÜRŞİT ÖZYURT TedaviŞifaİyileşmeİyileştirBölgeFizik TedaviAHMET MÜRŞİT ÖZYURT Doğum TarihiİrtibatAHMET MÜRŞİT ÖZYURT Tedavi OlanlarSağlıkAHMET MÜRŞİT ÖZYURT ÖzgeçmişAHMET MÜRŞİT ÖZYURT BiyografiCerrahisiAHMET MÜRŞİT ÖZYURT DoktordurAHMET MÜRŞİT ÖZYURT Ne DoktoruYatışDikişEstetikMaaşlarıKotasıAHMET MÜRŞİT ÖZYURT TavsiyeUzmanlarıİsimleriBelirtileriÇeşitleriNedirAHMET MÜRŞİT ÖZYURT Nasıl TedaviBitkiselEvdeEdilirAileHekimi-,  -,  
İletişim Bilgileri
Muayenehane Adresi
Mevzuat gereği doktora ait fotoğraf ve adres bilgileri sitemizde yayınlanmamaktadır.
Şehir / İlçe
Burdur / Merkez
Çalıştığı Hastane
Mevzuat gereği doktora ait mesleki bilgiler sitemizde yayınlanmamaktadır.
Diploma No
Mevzuat gereği doktora ait mesleki bilgiler sitemizde yayınlanmamaktadır.
Telefon Numarası
yok
Faks Numarası
yok
Hastane Telefonu
yok
Sayfa Sayacı
Bu sayfa 24,517 tek ziyaretçi tarafından görülmüştür.Doktor musunuz? Bilgilerinizi sitemize ekleyin!
Günlük ortalama 340.000 tekil ziyaretçisi ile Türkiye'nin en çok ziyaret edilen sağlık sitesine, bilgilerinizi ücretsiz olarak eklemek için üye olun...
Copyright © 2013-2019 - www.tr-hastane.com - Tüm Hakları Saklıdır