Doktor Bilgileri

Dr. Abdullah Altinkaynak
ABDULLAH ALTINKAYNAK (Burdur Aile Hekimi Doktoru Randevu - Muayene) - Türkiye Hastaneler Dizini - Türkiye Doktorlar Rehberi

Doktor ABDULLAH ALTINKAYNAK (Burdur Aile Hekimi Doktoru - Doktordan randevu almak, muayene ücretini öğrenmek ve muayene olmak için lütfen alt kısımda yer alan linkleri tıklayın)


Özgeçmiş

Dr. ABDULLAH ALTINKAYNAK hakkında sitemize kayıtlı ayrıntılı özgeçmiş bilgileri bulunamadı. Eğer siz Dr. ABDULLAH ALTINKAYNAK iseniz sitemize özgeçmiş bilgilerinizi eklemek için lütfen buraya tıklayın...


Doktorunuzu seçerken lütfen bunlara dikkat edin;

( Doktor ABDULLAH ALTINKAYNAK ) Hekime güven duymak:Hekiminize güvenmek, kendisinin denetiminde kendinizi huzurlu hissedebilmeniz , hekime samimi olarak itimat etmeniz gerçekten önemlidir. Hekiminizin probleminizle alakalı alacağı hükümler sağlığınıza direkt olarak etki gösterecektir. Olur da hekime güvenmezseniz, doktorun belirttiği tembihlerine uyum göstermekte sorun yaşarsınız. Başarılı bir hizmet görebilmek konusunda en önde gelen koşul hekime güven duymanızdır.

( Doktor ABDULLAH ALTINKAYNAK ) Hekiminizin mesleki tecrübesi: Doktorunuzun alanındaki birikimini sorgularken bir takım noktalara özen göstermek gerekir. Tıp biliminde son derece çabuk ilerlemeler hayata geçer. Aynı zamanda farklı kollar kendi içinde uzmanlık alanlarına ayrılırlar. Bu yüzden hekimin sizi muayene edip başka bir uzmana göndermesi, hekimin acemi olduğunu göstermez. Bu durum ekip çalışmasına katkıda bulunan sağlık kuruluşlarında sık sık yaşanmakta olup doktorunuzun deneyimsizliği değil sizin sağlığınıza gösterdiği önemi vurgular.

( Doktor ABDULLAH ALTINKAYNAK ) Doktorun yaklaşımı: Hekiminiz şikayetlerinizi sormaya önem veriyor mu, şikayetlerinizi dikkatle not alıyor mu? Muayene sırasında ne kadar ilgili? Soru sormaya ön ayak oluyor mu? Sorununuz konusunda size detaylı bilgi veriyor mu? Seçenekleri açıklıyor mu? Bunlar son derece önemlidir. Durumunuz hakkında fikir almak, nedenini bilmek, riskleri öğrenmek en doğal hakkınızdır. Eğer hekimle böyle bir diyaloğu sağlayabiliyorsanız, hekiminizi doğru seçtiniz anlamına gelir.

( Doktor ABDULLAH ALTINKAYNAK ) Hekime Ulaşılabilirlik: Çağımızda telekomünikasyon son derece vazgeçilmez. Özellikle gebe hastalar ihtiyaç duyduğunda hemen doktoruyla görüşmek isteyecektir. Benzer olaylarda doktorunuza email vb. telekomünikasyon araçlarıyla erişebilmelisiniz. kimi önemsiz şikayetler muayeneye gitmeden çözülebilir.

( Doktor ABDULLAH ALTINKAYNAK ) Diyalog: Hekiminizin anlayabileceğini şekilde anlatması son derece mühimdir. Bilgi verirken sadece anlamayacağınız lügat kullanması kafanızı karıştıracaktır. Bu yüzden doktorunuzla konuşurken, ne demek istediğini anlayabilmeniz oldukça mühimdir.

TAGLAR: Dr.ABDULLAH,  ALTINKAYNAK,   BurdurABDULLAH ALTINKAYNAK Muayene ÜcretiABDULLAH ALTINKAYNAK Muayene ÜcretleriMuayene Paketiİletişim BilgileriMuayenehaneRandevuİletişimMakalelerGörüşlerABDULLAH ALTINKAYNAK Hangi Hastanede GörevliÇalışma SaatleriABDULLAH ALTINKAYNAK ÖzgeçmişVideolarAmeliyatlarABDULLAH ALTINKAYNAK Hakkında BilgiYorumlarABDULLAH ALTINKAYNAK KimdirŞikayetTelefonuHayatıÜcretMuayene ÜcretiMuayene ÜcretleriVizite ÜcretiMuayene PaketiKimdirHangi HastanedeDoğum ÜcretiABDULLAH ALTINKAYNAK HakkındaABDULLAH ALTINKAYNAK Muayene Ücreti 2016Doğum UzmanıABDULLAH ALTINKAYNAK ÖzgeçmişiABDULLAH ALTINKAYNAK RandevuABDULLAH ALTINKAYNAK MuayenehaneABDULLAH ALTINKAYNAK Muayene ÜcretiABDULLAH ALTINKAYNAK ÜcretleriÖzelHastanesiKliniğiHekimiNe KadarAraABDULLAH ALTINKAYNAK BulGetirABDULLAH ALTINKAYNAK NeredeCep NoABDULLAH ALTINKAYNAK UzmanıABDULLAH ALTINKAYNAK Özel MuayeneABDULLAH ALTINKAYNAK NumarasıABDULLAH ALTINKAYNAK Nerede ÇalışıyorABDULLAH ALTINKAYNAK GörevliUzmanlıkAileABDULLAH ALTINKAYNAK ŞikayetABDULLAH ALTINKAYNAK ÖneriABDULLAH ALTINKAYNAK EleştiriHastalıklarıYorumlarABDULLAH ALTINKAYNAK KimdirSekreterHemşireABDULLAH ALTINKAYNAK Yeni BilgileriABDULLAH ALTINKAYNAK Hakkında BilgiCerrahHekimABDULLAH ALTINKAYNAK AmeliyatOperasyonDoktorlarıBiyokimyaTahlilTetkikABDULLAH ALTINKAYNAK TedaviŞifaİyileşmeİyileştirBölgeFizik TedaviABDULLAH ALTINKAYNAK Doğum TarihiİrtibatABDULLAH ALTINKAYNAK Tedavi OlanlarSağlıkABDULLAH ALTINKAYNAK ÖzgeçmişABDULLAH ALTINKAYNAK BiyografiCerrahisiABDULLAH ALTINKAYNAK DoktordurABDULLAH ALTINKAYNAK Ne DoktoruYatışDikişEstetikMaaşlarıKotasıABDULLAH ALTINKAYNAK TavsiyeUzmanlarıİsimleriBelirtileriÇeşitleriNedirABDULLAH ALTINKAYNAK Nasıl TedaviBitkiselEvdeEdilirAileHekimi-,  -,  
İletişim Bilgileri
Muayenehane Adresi
Mevzuat gereği doktora ait fotoğraf ve adres bilgileri sitemizde yayınlanmamaktadır.
Şehir / İlçe
Burdur / Merkez
Çalıştığı Hastane
Mevzuat gereği doktora ait mesleki bilgiler sitemizde yayınlanmamaktadır.
Diploma No
Mevzuat gereği doktora ait mesleki bilgiler sitemizde yayınlanmamaktadır.
Telefon Numarası
yok
Faks Numarası
yok
Hastane Telefonu
yok
Sayfa Sayacı
Bu sayfa 14,483 tek ziyaretçi tarafından görülmüştür.Doktor musunuz? Bilgilerinizi sitemize ekleyin!
Günlük ortalama 340.000 tekil ziyaretçisi ile Türkiye'nin en çok ziyaret edilen sağlık sitesine, bilgilerinizi ücretsiz olarak eklemek için üye olun...
Copyright © 2013-2019 - www.tr-hastane.com - Tüm Hakları Saklıdır