Doktor Bilgileri

Dr. Cemal Şencan
CEMAL ŞENCAN (Burdur Acil Tıp Doktoru Randevu - Muayene) - Türkiye Hastaneler Dizini - Türkiye Doktorlar Rehberi

Doktor CEMAL ŞENCAN (Burdur Acil Tıp Doktoru - Doktordan randevu almak, muayene ücretini öğrenmek ve muayene olmak için lütfen alt kısımda yer alan linkleri tıklayın)


Özgeçmiş

Dr. CEMAL ŞENCAN hakkında sitemize kayıtlı ayrıntılı özgeçmiş bilgileri bulunamadı. Eğer siz Dr. CEMAL ŞENCAN iseniz sitemize özgeçmiş bilgilerinizi eklemek için lütfen buraya tıklayın...


Doktorunuzu seçerken lütfen bunlara dikkat edin;

( Doktor CEMAL ŞENCAN ) Hekime güven duymak:Hekiminize güvenmek, kendisinin denetiminde kendinizi huzurlu hissedebilmeniz , hekime samimi olarak itimat etmeniz gerçekten önemlidir. Hekiminizin probleminizle alakalı alacağı hükümler sağlığınıza direkt olarak etki gösterecektir. Olur da hekime güvenmezseniz, doktorun belirttiği tembihlerine uyum göstermekte sorun yaşarsınız. Başarılı bir hizmet görebilmek konusunda en önde gelen koşul hekime güven duymanızdır.

( Doktor CEMAL ŞENCAN ) Hekiminizin mesleki tecrübesi: Doktorunuzun alanındaki birikimini sorgularken bir takım noktalara özen göstermek gerekir. Tıp biliminde son derece çabuk ilerlemeler hayata geçer. Aynı zamanda farklı kollar kendi içinde uzmanlık alanlarına ayrılırlar. Bu yüzden hekimin sizi muayene edip başka bir uzmana göndermesi, hekimin acemi olduğunu göstermez. Bu durum ekip çalışmasına katkıda bulunan sağlık kuruluşlarında sık sık yaşanmakta olup doktorunuzun deneyimsizliği değil sizin sağlığınıza gösterdiği önemi vurgular.

( Doktor CEMAL ŞENCAN ) Doktorun yaklaşımı: Hekiminiz şikayetlerinizi sormaya önem veriyor mu, şikayetlerinizi dikkatle not alıyor mu? Muayene sırasında ne kadar ilgili? Soru sormaya ön ayak oluyor mu? Sorununuz konusunda size detaylı bilgi veriyor mu? Seçenekleri açıklıyor mu? Bunlar son derece önemlidir. Durumunuz hakkında fikir almak, nedenini bilmek, riskleri öğrenmek en doğal hakkınızdır. Eğer hekimle böyle bir diyaloğu sağlayabiliyorsanız, hekiminizi doğru seçtiniz anlamına gelir.

( Doktor CEMAL ŞENCAN ) Hekime Ulaşılabilirlik: Çağımızda telekomünikasyon son derece vazgeçilmez. Özellikle gebe hastalar ihtiyaç duyduğunda hemen doktoruyla görüşmek isteyecektir. Benzer olaylarda doktorunuza email vb. telekomünikasyon araçlarıyla erişebilmelisiniz. kimi önemsiz şikayetler muayeneye gitmeden çözülebilir.

( Doktor CEMAL ŞENCAN ) Diyalog: Hekiminizin anlayabileceğini şekilde anlatması son derece mühimdir. Bilgi verirken sadece anlamayacağınız lügat kullanması kafanızı karıştıracaktır. Bu yüzden doktorunuzla konuşurken, ne demek istediğini anlayabilmeniz oldukça mühimdir.

TAGLAR: Dr.CEMAL,  ŞENCAN,   BurdurCEMAL ŞENCAN Muayene ÜcretiCEMAL ŞENCAN Muayene ÜcretleriMuayene Paketiİletişim BilgileriMuayenehaneRandevuİletişimMakalelerGörüşlerCEMAL ŞENCAN Hangi Hastanede GörevliÇalışma SaatleriCEMAL ŞENCAN ÖzgeçmişVideolarAmeliyatlarCEMAL ŞENCAN Hakkında BilgiYorumlarCEMAL ŞENCAN KimdirŞikayetTelefonuHayatıÜcretMuayene ÜcretiMuayene ÜcretleriVizite ÜcretiMuayene PaketiKimdirHangi HastanedeDoğum ÜcretiCEMAL ŞENCAN HakkındaCEMAL ŞENCAN Muayene Ücreti 2016Doğum UzmanıCEMAL ŞENCAN ÖzgeçmişiCEMAL ŞENCAN RandevuCEMAL ŞENCAN MuayenehaneCEMAL ŞENCAN Muayene ÜcretiCEMAL ŞENCAN ÜcretleriÖzelHastanesiKliniğiHekimiNe KadarAraCEMAL ŞENCAN BulGetirCEMAL ŞENCAN NeredeCep NoCEMAL ŞENCAN UzmanıCEMAL ŞENCAN Özel MuayeneCEMAL ŞENCAN NumarasıCEMAL ŞENCAN Nerede ÇalışıyorCEMAL ŞENCAN GörevliUzmanlıkAileCEMAL ŞENCAN ŞikayetCEMAL ŞENCAN ÖneriCEMAL ŞENCAN EleştiriHastalıklarıYorumlarCEMAL ŞENCAN KimdirSekreterHemşireCEMAL ŞENCAN Yeni BilgileriCEMAL ŞENCAN Hakkında BilgiCerrahHekimCEMAL ŞENCAN AmeliyatOperasyonDoktorlarıBiyokimyaTahlilTetkikCEMAL ŞENCAN TedaviŞifaİyileşmeİyileştirBölgeFizik TedaviCEMAL ŞENCAN Doğum TarihiİrtibatCEMAL ŞENCAN Tedavi OlanlarSağlıkCEMAL ŞENCAN ÖzgeçmişCEMAL ŞENCAN BiyografiCerrahisiCEMAL ŞENCAN DoktordurCEMAL ŞENCAN Ne DoktoruYatışDikişEstetikMaaşlarıKotasıCEMAL ŞENCAN TavsiyeUzmanlarıİsimleriBelirtileriÇeşitleriNedirCEMAL ŞENCAN Nasıl TedaviBitkiselEvdeEdilirAcilTıp-,  -,  
İletişim Bilgileri
Muayenehane Adresi
Mevzuat gereği doktora ait fotoğraf ve adres bilgileri sitemizde yayınlanmamaktadır.
Şehir / İlçe
Burdur / Merkez
Çalıştığı Hastane
Mevzuat gereği doktora ait mesleki bilgiler sitemizde yayınlanmamaktadır.
Diploma No
Mevzuat gereği doktora ait mesleki bilgiler sitemizde yayınlanmamaktadır.
Telefon Numarası
yok
Faks Numarası
yok
Hastane Telefonu
yok
Sayfa Sayacı
Bu sayfa 25,197 tek ziyaretçi tarafından görülmüştür.Doktor musunuz? Bilgilerinizi sitemize ekleyin!
Günlük ortalama 340.000 tekil ziyaretçisi ile Türkiye'nin en çok ziyaret edilen sağlık sitesine, bilgilerinizi ücretsiz olarak eklemek için üye olun...
Copyright © 2013-2019 - www.tr-hastane.com - Tüm Hakları Saklıdır