Doktor Bilgileri

Doç.Dr. Muzaffer Eroğlu
MUZAFFER EROĞLU (Bolu Üroloji Doktoru Randevu - Muayene) - Türkiye Hastaneler Dizini - Türkiye Doktorlar Rehberi

Doktor MUZAFFER EROĞLU (Bolu Üroloji Doktoru - Doktordan randevu almak, muayene ücretini öğrenmek ve muayene olmak için lütfen alt kısımda yer alan linkleri tıklayın)


Özgeçmiş

Doç.Dr. MUZAFFER EROĞLU hakkında sitemize kayıtlı ayrıntılı özgeçmiş bilgileri bulunamadı. Eğer siz Doç.Dr. MUZAFFER EROĞLU iseniz sitemize özgeçmiş bilgilerinizi eklemek için lütfen buraya tıklayın...


Doktorunuzu seçerken lütfen bunlara dikkat edin;

Hekime güven duymak: Hekiminize güvenmek, kendisinin denetiminde kendinizi huzurlu hissedebilmeniz , hekime samimi olarak itimat etmeniz gerçekten önemlidir. Hekiminizin probleminizle alakalı alacağı hükümler sağlığınıza direkt olarak etki gösterecektir. Olur da hekime güvenmezseniz, doktorun belirttiği tembihlerine uyum göstermekte sorun yaşarsınız. Başarılı bir hizmet görebilmek konusunda en önde gelen koşul hekime güven duymanızdır.

Hekiminizin mesleki tecrübesi: Doktorunuzun alanındaki birikimini sorgularken bir takım noktalara özen göstermek gerekir. Tıp biliminde son derece çabuk ilerlemeler hayata geçer. Aynı zamanda farklı kollar kendi içinde uzmanlık alanlarına ayrılırlar. Bu yüzden hekimin sizi muayene edip başka bir uzmana göndermesi, hekimin acemi olduğunu göstermez. Bu durum ekip çalışmasına katkıda bulunan sağlık kuruluşlarında sık sık yaşanmakta olup doktorunuzun deneyimsizliği değil sizin sağlığınıza gösterdiği önemi vurgular.

Doktorun yaklaşımı: Hekiminiz şikayetlerinizi sormaya önem veriyor mu, şikayetlerinizi dikkatle not alıyor mu? Muayene sırasında ne kadar ilgili? Soru sormaya ön ayak oluyor mu? Sorununuz konusunda size detaylı bilgi veriyor mu? Seçenekleri açıklıyor mu? Bunlar son derece önemlidir. Durumunuz hakkında fikir almak, nedenini bilmek, riskleri öğrenmek en doğal hakkınızdır. Eğer hekimle böyle bir diyaloğu sağlayabiliyorsanız, hekiminizi doğru seçtiniz anlamına gelir.

Hekime Ulaşılabilirlik: Çağımızda telekomünikasyon son derece vazgeçilmez. Özellikle gebe hastalar ihtiyaç duyduğunda hemen doktoruyla görüşmek isteyecektir. Benzer olaylarda doktorunuza email vb. telekomünikasyon araçlarıyla erişebilmelisiniz. kimi önemsiz şikayetler muayeneye gitmeden çözülebilir.

Diyalog: Hekiminizin anlayabileceğini şekilde anlatması son derece mühimdir. Bilgi verirken sadece anlamayacağınız lügat kullanması kafanızı karıştıracaktır. Bu yüzden doktorunuzla konuşurken, ne demek istediğini anlayabilmeniz oldukça mühimdir.

TAGLAR: Doç.Dr.MUZAFFER,  EROĞLU,   BoluMUZAFFER EROĞLU Muayene ÜcretiMUZAFFER EROĞLU Muayene ÜcretleriMuayene Paketiİletişim BilgileriMuayenehaneRandevuİletişimMakalelerGörüşlerMUZAFFER EROĞLU Hangi Hastanede GörevliÇalışma SaatleriMUZAFFER EROĞLU ÖzgeçmişVideolarAmeliyatlarMUZAFFER EROĞLU Hakkında BilgiYorumlarMUZAFFER EROĞLU KimdirŞikayetTelefonuHayatıÜcretMuayene ÜcretiMuayene ÜcretleriVizite ÜcretiMuayene PaketiKimdirHangi HastanedeDoğum ÜcretiMUZAFFER EROĞLU HakkındaMUZAFFER EROĞLU Muayene Ücreti 2016Doğum UzmanıMUZAFFER EROĞLU ÖzgeçmişiMUZAFFER EROĞLU RandevuMUZAFFER EROĞLU MuayenehaneMUZAFFER EROĞLU Muayene ÜcretiMUZAFFER EROĞLU ÜcretleriÖzelHastanesiKliniğiHekimiNe KadarAraMUZAFFER EROĞLU BulGetirMUZAFFER EROĞLU NeredeCep NoMUZAFFER EROĞLU UzmanıMUZAFFER EROĞLU Özel MuayeneMUZAFFER EROĞLU NumarasıMUZAFFER EROĞLU Nerede ÇalışıyorMUZAFFER EROĞLU GörevliUzmanlıkAileMUZAFFER EROĞLU ŞikayetMUZAFFER EROĞLU ÖneriMUZAFFER EROĞLU EleştiriHastalıklarıYorumlarMUZAFFER EROĞLU KimdirSekreterHemşireMUZAFFER EROĞLU Yeni BilgileriMUZAFFER EROĞLU Hakkında BilgiCerrahHekimMUZAFFER EROĞLU AmeliyatOperasyonDoktorlarıBiyokimyaTahlilTetkikMUZAFFER EROĞLU TedaviŞifaİyileşmeİyileştirBölgeFizik TedaviMUZAFFER EROĞLU Doğum TarihiİrtibatMUZAFFER EROĞLU Tedavi OlanlarSağlıkMUZAFFER EROĞLU ÖzgeçmişMUZAFFER EROĞLU BiyografiCerrahisiMUZAFFER EROĞLU DoktordurMUZAFFER EROĞLU Ne DoktoruYatışDikişEstetikMaaşlarıKotasıMUZAFFER EROĞLU TavsiyeUzmanlarıİsimleriBelirtileriÇeşitleriNedirMUZAFFER EROĞLU Nasıl TedaviBitkiselEvdeEdilirÜrolojiGölköyü,  Kampüsü,  Bolu,  
İletişim Bilgileri
Muayenehane Adresi
Mevzuat gereği doktora ait fotoğraf ve adres bilgileri sitemizde yayınlanmamaktadır.
Şehir / İlçe
Bolu / Merkez
Çalıştığı Hastane
Mevzuat gereği doktora ait mesleki bilgiler sitemizde yayınlanmamaktadır.
Diploma No
Mevzuat gereği doktora ait mesleki bilgiler sitemizde yayınlanmamaktadır.
Telefon Numarası
0 (374) 253 4656
Faks Numarası
yok
Hastane Telefonu
Yok
Sayfa Sayacı
Bu sayfa 15.655 tek ziyaretçi tarafından görülmüştür.Doktor musunuz? Bilgilerinizi sitemize ekleyin!
Günlük ortalama 340.000 tekil ziyaretçisi ile Türkiye'nin en çok ziyaret edilen sağlık sitesine, bilgilerinizi ücretsiz olarak eklemek için üye olun...
Yeni Eklenen Doktorlar
bunlari biliyormusunuz

Vücudumuzda 25 milyar oksijen alıcı kırmızı kan yuvarlakları bulunmaktadır. Bunları bir yüzey üzerine yayacak olursak 2570 metre karelik bir alanı kaplar.


Bunları biliyor muydunuz ?
Copyright © 2013-2018 - www.tr-hastane.com - Tüm Hakları Saklıdır