Doktor Bilgileri

Dr. Arzu Ölçün
ARZU ÖLÇÜN (Bolu Radyoloji Doktoru Randevu - Muayene) - Türkiye Hastaneler Dizini - Türkiye Doktorlar Rehberi

Doktor ARZU ÖLÇÜN (Bolu Radyoloji Doktoru - Doktordan randevu almak, muayene ücretini öğrenmek ve muayene olmak için lütfen alt kısımda yer alan linkleri tıklayın)


Özgeçmiş

Dr. ARZU ÖLÇÜN hakkında sitemize kayıtlı ayrıntılı özgeçmiş bilgileri bulunamadı. Eğer siz Dr. ARZU ÖLÇÜN iseniz sitemize özgeçmiş bilgilerinizi eklemek için lütfen buraya tıklayın...


Doktorunuzu seçerken lütfen bunlara dikkat edin;

Hekime güven duymak: Hekiminize güvenmek, kendisinin denetiminde kendinizi huzurlu hissedebilmeniz , hekime samimi olarak itimat etmeniz gerçekten önemlidir. Hekiminizin probleminizle alakalı alacağı hükümler sağlığınıza direkt olarak etki gösterecektir. Olur da hekime güvenmezseniz, doktorun belirttiği tembihlerine uyum göstermekte sorun yaşarsınız. Başarılı bir hizmet görebilmek konusunda en önde gelen koşul hekime güven duymanızdır.

Hekiminizin mesleki tecrübesi: Doktorunuzun alanındaki birikimini sorgularken bir takım noktalara özen göstermek gerekir. Tıp biliminde son derece çabuk ilerlemeler hayata geçer. Aynı zamanda farklı kollar kendi içinde uzmanlık alanlarına ayrılırlar. Bu yüzden hekimin sizi muayene edip başka bir uzmana göndermesi, hekimin acemi olduğunu göstermez. Bu durum ekip çalışmasına katkıda bulunan sağlık kuruluşlarında sık sık yaşanmakta olup doktorunuzun deneyimsizliği değil sizin sağlığınıza gösterdiği önemi vurgular.

Doktorun yaklaşımı: Hekiminiz şikayetlerinizi sormaya önem veriyor mu, şikayetlerinizi dikkatle not alıyor mu? Muayene sırasında ne kadar ilgili? Soru sormaya ön ayak oluyor mu? Sorununuz konusunda size detaylı bilgi veriyor mu? Seçenekleri açıklıyor mu? Bunlar son derece önemlidir. Durumunuz hakkında fikir almak, nedenini bilmek, riskleri öğrenmek en doğal hakkınızdır. Eğer hekimle böyle bir diyaloğu sağlayabiliyorsanız, hekiminizi doğru seçtiniz anlamına gelir.

Hekime Ulaşılabilirlik: Çağımızda telekomünikasyon son derece vazgeçilmez. Özellikle gebe hastalar ihtiyaç duyduğunda hemen doktoruyla görüşmek isteyecektir. Benzer olaylarda doktorunuza email vb. telekomünikasyon araçlarıyla erişebilmelisiniz. kimi önemsiz şikayetler muayeneye gitmeden çözülebilir.

Diyalog: Hekiminizin anlayabileceğini şekilde anlatması son derece mühimdir. Bilgi verirken sadece anlamayacağınız lügat kullanması kafanızı karıştıracaktır. Bu yüzden doktorunuzla konuşurken, ne demek istediğini anlayabilmeniz oldukça mühimdir.

TAGLAR: Dr.ARZU,  ÖLÇÜN,   BoluARZU ÖLÇÜN Muayene ÜcretiARZU ÖLÇÜN Muayene ÜcretleriMuayene Paketiİletişim BilgileriMuayenehaneRandevuİletişimMakalelerGörüşlerARZU ÖLÇÜN Hangi Hastanede GörevliÇalışma SaatleriARZU ÖLÇÜN ÖzgeçmişVideolarAmeliyatlarARZU ÖLÇÜN Hakkında BilgiYorumlarARZU ÖLÇÜN KimdirŞikayetTelefonuHayatıÜcretMuayene ÜcretiMuayene ÜcretleriVizite ÜcretiMuayene PaketiKimdirHangi HastanedeDoğum ÜcretiARZU ÖLÇÜN HakkındaARZU ÖLÇÜN Muayene Ücreti 2016Doğum UzmanıARZU ÖLÇÜN ÖzgeçmişiARZU ÖLÇÜN RandevuARZU ÖLÇÜN MuayenehaneARZU ÖLÇÜN Muayene ÜcretiARZU ÖLÇÜN ÜcretleriÖzelHastanesiKliniğiHekimiNe KadarAraARZU ÖLÇÜN BulGetirARZU ÖLÇÜN NeredeCep NoARZU ÖLÇÜN UzmanıARZU ÖLÇÜN Özel MuayeneARZU ÖLÇÜN NumarasıARZU ÖLÇÜN Nerede ÇalışıyorARZU ÖLÇÜN GörevliUzmanlıkAileARZU ÖLÇÜN ŞikayetARZU ÖLÇÜN ÖneriARZU ÖLÇÜN EleştiriHastalıklarıYorumlarARZU ÖLÇÜN KimdirSekreterHemşireARZU ÖLÇÜN Yeni BilgileriARZU ÖLÇÜN Hakkında BilgiCerrahHekimARZU ÖLÇÜN AmeliyatOperasyonDoktorlarıBiyokimyaTahlilTetkikARZU ÖLÇÜN TedaviŞifaİyileşmeİyileştirBölgeFizik TedaviARZU ÖLÇÜN Doğum TarihiİrtibatARZU ÖLÇÜN Tedavi OlanlarSağlıkARZU ÖLÇÜN ÖzgeçmişARZU ÖLÇÜN BiyografiCerrahisiARZU ÖLÇÜN DoktordurARZU ÖLÇÜN Ne DoktoruYatışDikişEstetikMaaşlarıKotasıARZU ÖLÇÜN TavsiyeUzmanlarıİsimleriBelirtileriÇeşitleriNedirARZU ÖLÇÜN Nasıl TedaviBitkiselEvdeEdilirRadyolojiGölköyü,  Kampüsü,  Bolu,  
İletişim Bilgileri
Muayenehane Adresi
Mevzuat gereği doktora ait fotoğraf ve adres bilgileri sitemizde yayınlanmamaktadır.
Şehir / İlçe
Bolu / Merkez
Çalıştığı Hastane
Mevzuat gereği doktora ait mesleki bilgiler sitemizde yayınlanmamaktadır.
Diploma No
Mevzuat gereği doktora ait mesleki bilgiler sitemizde yayınlanmamaktadır.
Telefon Numarası
0 (374) 253 4656
Faks Numarası
yok
Hastane Telefonu
Yok
Sayfa Sayacı
Bu sayfa 1.709 tek ziyaretçi tarafından görülmüştür.Doktor musunuz? Bilgilerinizi sitemize ekleyin!
Günlük ortalama 340.000 tekil ziyaretçisi ile Türkiye'nin en çok ziyaret edilen sağlık sitesine, bilgilerinizi ücretsiz olarak eklemek için üye olun...
Yeni Eklenen Doktorlar
bunlari biliyormusunuz

Tırnak: Tırnaklarınıza dikkatle bakın. Eğer hafif mavilik yada; morluk görürseniz bu bir kalp hastalığıyla karşı karşıya olduğunuz anlamına gelebilir. Tırnaklarınızın aşırı kalın olması ya da üstlerinde tümsekler olması da nefes alma hatta akciğer sorunlarıyla karşı karşıya olduğunuzu gösterebilir.


Bunları biliyor muydunuz ?
Copyright © 2013-2018 - www.tr-hastane.com - Tüm Hakları Saklıdır