Doktor Bilgileri

Dr. İflah Kuvvetli
İFLAH KUVVETLİ (Adana Aile Hekimi Doktoru Randevu - Muayene) - Türkiye Hastaneler Dizini - Türkiye Doktorlar Rehberi

Doktor İFLAH KUVVETLİ (Adana Aile Hekimi Doktoru - Doktordan randevu almak, muayene ücretini öğrenmek ve muayene olmak için lütfen alt kısımda yer alan linkleri tıklayın)


Özgeçmiş

Dr. İFLAH KUVVETLİ hakkında sitemize kayıtlı ayrıntılı özgeçmiş bilgileri bulunamadı. Eğer siz Dr. İFLAH KUVVETLİ iseniz sitemize özgeçmiş bilgilerinizi eklemek için lütfen buraya tıklayın...


Doktorunuzu seçerken lütfen bunlara dikkat edin;

( Doktor İFLAH KUVVETLİ ) Hekime güven duymak:Hekiminize güvenmek, kendisinin denetiminde kendinizi huzurlu hissedebilmeniz , hekime samimi olarak itimat etmeniz gerçekten önemlidir. Hekiminizin probleminizle alakalı alacağı hükümler sağlığınıza direkt olarak etki gösterecektir. Olur da hekime güvenmezseniz, doktorun belirttiği tembihlerine uyum göstermekte sorun yaşarsınız. Başarılı bir hizmet görebilmek konusunda en önde gelen koşul hekime güven duymanızdır.

( Doktor İFLAH KUVVETLİ ) Hekiminizin mesleki tecrübesi: Doktorunuzun alanındaki birikimini sorgularken bir takım noktalara özen göstermek gerekir. Tıp biliminde son derece çabuk ilerlemeler hayata geçer. Aynı zamanda farklı kollar kendi içinde uzmanlık alanlarına ayrılırlar. Bu yüzden hekimin sizi muayene edip başka bir uzmana göndermesi, hekimin acemi olduğunu göstermez. Bu durum ekip çalışmasına katkıda bulunan sağlık kuruluşlarında sık sık yaşanmakta olup doktorunuzun deneyimsizliği değil sizin sağlığınıza gösterdiği önemi vurgular.

( Doktor İFLAH KUVVETLİ ) Doktorun yaklaşımı: Hekiminiz şikayetlerinizi sormaya önem veriyor mu, şikayetlerinizi dikkatle not alıyor mu? Muayene sırasında ne kadar ilgili? Soru sormaya ön ayak oluyor mu? Sorununuz konusunda size detaylı bilgi veriyor mu? Seçenekleri açıklıyor mu? Bunlar son derece önemlidir. Durumunuz hakkında fikir almak, nedenini bilmek, riskleri öğrenmek en doğal hakkınızdır. Eğer hekimle böyle bir diyaloğu sağlayabiliyorsanız, hekiminizi doğru seçtiniz anlamına gelir.

( Doktor İFLAH KUVVETLİ ) Hekime Ulaşılabilirlik: Çağımızda telekomünikasyon son derece vazgeçilmez. Özellikle gebe hastalar ihtiyaç duyduğunda hemen doktoruyla görüşmek isteyecektir. Benzer olaylarda doktorunuza email vb. telekomünikasyon araçlarıyla erişebilmelisiniz. kimi önemsiz şikayetler muayeneye gitmeden çözülebilir.

( Doktor İFLAH KUVVETLİ ) Diyalog: Hekiminizin anlayabileceğini şekilde anlatması son derece mühimdir. Bilgi verirken sadece anlamayacağınız lügat kullanması kafanızı karıştıracaktır. Bu yüzden doktorunuzla konuşurken, ne demek istediğini anlayabilmeniz oldukça mühimdir.

TAGLAR: Dr.İFLAH,  KUVVETLİ,   AdanaİFLAH KUVVETLİ Muayene ÜcretiİFLAH KUVVETLİ Muayene ÜcretleriMuayene Paketiİletişim BilgileriMuayenehaneRandevuİletişimMakalelerGörüşlerİFLAH KUVVETLİ Hangi Hastanede GörevliÇalışma SaatleriİFLAH KUVVETLİ ÖzgeçmişVideolarAmeliyatlarİFLAH KUVVETLİ Hakkında BilgiYorumlarİFLAH KUVVETLİ KimdirŞikayetTelefonuHayatıÜcretMuayene ÜcretiMuayene ÜcretleriVizite ÜcretiMuayene PaketiKimdirHangi HastanedeDoğum ÜcretiİFLAH KUVVETLİ HakkındaİFLAH KUVVETLİ Muayene Ücreti 2016Doğum UzmanıİFLAH KUVVETLİ ÖzgeçmişiİFLAH KUVVETLİ RandevuİFLAH KUVVETLİ MuayenehaneİFLAH KUVVETLİ Muayene ÜcretiİFLAH KUVVETLİ ÜcretleriÖzelHastanesiKliniğiHekimiNe KadarAraİFLAH KUVVETLİ BulGetirİFLAH KUVVETLİ NeredeCep NoİFLAH KUVVETLİ UzmanıİFLAH KUVVETLİ Özel MuayeneİFLAH KUVVETLİ NumarasıİFLAH KUVVETLİ Nerede ÇalışıyorİFLAH KUVVETLİ GörevliUzmanlıkAileİFLAH KUVVETLİ ŞikayetİFLAH KUVVETLİ ÖneriİFLAH KUVVETLİ EleştiriHastalıklarıYorumlarİFLAH KUVVETLİ KimdirSekreterHemşireİFLAH KUVVETLİ Yeni BilgileriİFLAH KUVVETLİ Hakkında BilgiCerrahHekimİFLAH KUVVETLİ AmeliyatOperasyonDoktorlarıBiyokimyaTahlilTetkikİFLAH KUVVETLİ TedaviŞifaİyileşmeİyileştirBölgeFizik TedaviİFLAH KUVVETLİ Doğum TarihiİrtibatİFLAH KUVVETLİ Tedavi OlanlarSağlıkİFLAH KUVVETLİ ÖzgeçmişİFLAH KUVVETLİ BiyografiCerrahisiİFLAH KUVVETLİ DoktordurİFLAH KUVVETLİ Ne DoktoruYatışDikişEstetikMaaşlarıKotasıİFLAH KUVVETLİ TavsiyeUzmanlarıİsimleriBelirtileriÇeşitleriNedirİFLAH KUVVETLİ Nasıl TedaviBitkiselEvdeEdilirAileHekimi-,  -,  
İletişim Bilgileri
Muayenehane Adresi
Mevzuat gereği doktora ait fotoğraf ve adres bilgileri sitemizde yayınlanmamaktadır.
Şehir / İlçe
Adana / Merkez
Çalıştığı Hastane
Mevzuat gereği doktora ait mesleki bilgiler sitemizde yayınlanmamaktadır.
Diploma No
Mevzuat gereği doktora ait mesleki bilgiler sitemizde yayınlanmamaktadır.
Telefon Numarası
yok
Faks Numarası
yok
Hastane Telefonu
yok
Sayfa Sayacı
Bu sayfa 35,113 tek ziyaretçi tarafından görülmüştür.Doktor musunuz? Bilgilerinizi sitemize ekleyin!
Günlük ortalama 340.000 tekil ziyaretçisi ile Türkiye'nin en çok ziyaret edilen sağlık sitesine, bilgilerinizi ücretsiz olarak eklemek için üye olun...
Copyright © 2013-2019 - www.tr-hastane.com - Tüm Hakları Saklıdır