Doktor Bilgileri

Dr. Adalet Pinar Duygu Mehmetoğlu
ADALET PINAR DUYGU MEHMETOĞLU (Bolu İç Hastalıkları Doktoru Randevu - Muayene) - Türkiye Hastaneler Dizini - Türkiye Doktorlar Rehberi

Doktor ADALET PINAR DUYGU MEHMETOĞLU (Bolu İç Hastalıkları Doktoru - Doktordan randevu almak, muayene ücretini öğrenmek ve muayene olmak için lütfen alt kısımda yer alan linkleri tıklayın)


Özgeçmiş

Dr. ADALET PINAR DUYGU MEHMETOĞLU hakkında sitemize kayıtlı ayrıntılı özgeçmiş bilgileri bulunamadı. Eğer siz Dr. ADALET PINAR DUYGU MEHMETOĞLU iseniz sitemize özgeçmiş bilgilerinizi eklemek için lütfen buraya tıklayın...


Doktorunuzu seçerken lütfen bunlara dikkat edin;

Hekime güven duymak: Hekiminize güvenmek, kendisinin denetiminde kendinizi huzurlu hissedebilmeniz , hekime samimi olarak itimat etmeniz gerçekten önemlidir. Hekiminizin probleminizle alakalı alacağı hükümler sağlığınıza direkt olarak etki gösterecektir. Olur da hekime güvenmezseniz, doktorun belirttiği tembihlerine uyum göstermekte sorun yaşarsınız. Başarılı bir hizmet görebilmek konusunda en önde gelen koşul hekime güven duymanızdır.

Hekiminizin mesleki tecrübesi: Doktorunuzun alanındaki birikimini sorgularken bir takım noktalara özen göstermek gerekir. Tıp biliminde son derece çabuk ilerlemeler hayata geçer. Aynı zamanda farklı kollar kendi içinde uzmanlık alanlarına ayrılırlar. Bu yüzden hekimin sizi muayene edip başka bir uzmana göndermesi, hekimin acemi olduğunu göstermez. Bu durum ekip çalışmasına katkıda bulunan sağlık kuruluşlarında sık sık yaşanmakta olup doktorunuzun deneyimsizliği değil sizin sağlığınıza gösterdiği önemi vurgular.

Doktorun yaklaşımı: Hekiminiz şikayetlerinizi sormaya önem veriyor mu, şikayetlerinizi dikkatle not alıyor mu? Muayene sırasında ne kadar ilgili? Soru sormaya ön ayak oluyor mu? Sorununuz konusunda size detaylı bilgi veriyor mu? Seçenekleri açıklıyor mu? Bunlar son derece önemlidir. Durumunuz hakkında fikir almak, nedenini bilmek, riskleri öğrenmek en doğal hakkınızdır. Eğer hekimle böyle bir diyaloğu sağlayabiliyorsanız, hekiminizi doğru seçtiniz anlamına gelir.

Hekime Ulaşılabilirlik: Çağımızda telekomünikasyon son derece vazgeçilmez. Özellikle gebe hastalar ihtiyaç duyduğunda hemen doktoruyla görüşmek isteyecektir. Benzer olaylarda doktorunuza email vb. telekomünikasyon araçlarıyla erişebilmelisiniz. kimi önemsiz şikayetler muayeneye gitmeden çözülebilir.

Diyalog: Hekiminizin anlayabileceğini şekilde anlatması son derece mühimdir. Bilgi verirken sadece anlamayacağınız lügat kullanması kafanızı karıştıracaktır. Bu yüzden doktorunuzla konuşurken, ne demek istediğini anlayabilmeniz oldukça mühimdir.
TAGLAR: Dr.ADALET,  PINAR,  DUYGU,  MEHMETOĞLU,   BoluADALET PINAR DUYGU MEHMETOĞLU Muayene ÜcretiADALET PINAR DUYGU MEHMETOĞLU Muayene ÜcretleriMuayene Paketiİletişim BilgileriMuayenehaneRandevuİletişimMakalelerGörüşlerADALET PINAR DUYGU MEHMETOĞLU Hangi Hastanede GörevliÇalışma SaatleriADALET PINAR DUYGU MEHMETOĞLU ÖzgeçmişVideolarAmeliyatlarADALET PINAR DUYGU MEHMETOĞLU Hakkında BilgiYorumlarADALET PINAR DUYGU MEHMETOĞLU KimdirŞikayetTelefonuHayatıÜcretMuayene ÜcretiMuayene ÜcretleriVizite ÜcretiMuayene PaketiKimdirHangi HastanedeDoğum ÜcretiADALET PINAR DUYGU MEHMETOĞLU HakkındaADALET PINAR DUYGU MEHMETOĞLU Muayene Ücreti 2016Doğum UzmanıADALET PINAR DUYGU MEHMETOĞLU ÖzgeçmişiADALET PINAR DUYGU MEHMETOĞLU RandevuADALET PINAR DUYGU MEHMETOĞLU MuayenehaneADALET PINAR DUYGU MEHMETOĞLU Muayene ÜcretiADALET PINAR DUYGU MEHMETOĞLU ÜcretleriÖzelHastanesiKliniğiHekimiNe KadarAraADALET PINAR DUYGU MEHMETOĞLU BulGetirADALET PINAR DUYGU MEHMETOĞLU NeredeCep NoADALET PINAR DUYGU MEHMETOĞLU UzmanıADALET PINAR DUYGU MEHMETOĞLU Özel MuayeneADALET PINAR DUYGU MEHMETOĞLU NumarasıADALET PINAR DUYGU MEHMETOĞLU Nerede ÇalışıyorADALET PINAR DUYGU MEHMETOĞLU GörevliUzmanlıkAileADALET PINAR DUYGU MEHMETOĞLU ŞikayetADALET PINAR DUYGU MEHMETOĞLU ÖneriADALET PINAR DUYGU MEHMETOĞLU EleştiriHastalıklarıYorumlarADALET PINAR DUYGU MEHMETOĞLU KimdirSekreterHemşireADALET PINAR DUYGU MEHMETOĞLU Yeni BilgileriADALET PINAR DUYGU MEHMETOĞLU Hakkında BilgiCerrahHekimADALET PINAR DUYGU MEHMETOĞLU AmeliyatOperasyonDoktorlarıBiyokimyaTahlilTetkikADALET PINAR DUYGU MEHMETOĞLU TedaviŞifaİyileşmeİyileştirBölgeFizik TedaviADALET PINAR DUYGU MEHMETOĞLU Doğum TarihiİrtibatADALET PINAR DUYGU MEHMETOĞLU Tedavi OlanlarSağlıkADALET PINAR DUYGU MEHMETOĞLU ÖzgeçmişADALET PINAR DUYGU MEHMETOĞLU BiyografiCerrahisiADALET PINAR DUYGU MEHMETOĞLU DoktordurADALET PINAR DUYGU MEHMETOĞLU Ne DoktoruYatışDikişEstetikMaaşlarıKotasıADALET PINAR DUYGU MEHMETOĞLU TavsiyeUzmanlarıİsimleriBelirtileriÇeşitleriNedirADALET PINAR DUYGU MEHMETOĞLU Nasıl TedaviBitkiselEvdeEdilirİçHastalıklarıGölköyü,  Kampüsü,  Bolu,  
İletişim Bilgileri
Muayenehane Adresi
Mevzuat gereği doktora ait fotoğraf ve adres bilgileri sitemizde yayınlanmamaktadır.
Şehir / İlçe
Bolu / Merkez
Çalıştığı Hastane
Mevzuat gereği doktora ait mesleki bilgiler sitemizde yayınlanmamaktadır.
Diploma No
Mevzuat gereği doktora ait mesleki bilgiler sitemizde yayınlanmamaktadır.
Telefon Numarası
0 (374) 253 4656
Faks Numarası
yok
Hastane Telefonu
Yok
Sayfa Sayacı
Bu sayfa 21.136 tek ziyaretçi tarafından görülmüştür.Doktor musunuz? Bilgilerinizi sitemize ekleyin!
Günlük ortalama 340.000 tekil ziyaretçisi ile Türkiye'nin en çok ziyaret edilen sağlık sitesine, bilgilerinizi ücretsiz olarak eklemek için üye olun...
Yeni Eklenen Doktorlar
bunlari biliyormusunuz

Baş ağrısı, sinir sistemi kaynaklı olarak görülen en yaygın rahatsızlıktır. Dünya genelinde yetişkinlerin yaklaşık yarısı her yıl 1-2 kez baş ağrısı yaşamaktadır. Şiddetli baş ağrıları ile görülen migren, en çok 35-45 yaş arası yetişkinlerde ortaya çıkmaktadır. Dünya yetişkin nüfusunun %4'ü her ay 15 güne varan sürelerde baş ağrısı yaşamaktadır.


Bunları biliyor muydunuz ?
Copyright © 2013-2018 - www.tr-hastane.com - Tüm Hakları Saklıdır